KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

tommy.zacek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Twitter: tommyzacek

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od tommy.zacek » pát 06. kvě 2011 7:53:36

K tomu jednoduchému designu ikonky v liště (černobílá) se přidávám.. :D

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » pát 06. kvě 2011 8:51:45

Mozna by se taky nekomu libilo volitelny nastaveni razeni sms "posledni nahore" / "posledni dole".
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

Dweep
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Dweep » pát 06. kvě 2011 16:19:12

ja s ikonkou nemam problem, ale hlavne jsem nejak nezpozoroval novou ikonku, ktera pry je komplet prepracovana:)
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

foto1977
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock

Příspěvek od foto1977 » sob 07. kvě 2011 8:58:15

jj taky mi přijde pořád stejná... :shock:
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e

stealthx
Androiďák!

Příspěvek od stealthx » sob 07. kvě 2011 23:40:13

Jak to vyhledove vypada s notifikaci MMS? Je to docela neprijemna vec, MMS dostanu jednou za uherskej rok a o to je to horsi, kdyz to vubec nezjistim.

Zkousel jsem sms popup, ale nejak s fss nefunguje dobre a jeste ke vsemu zabira vic mista, nez celej fss, coz mi pride blby.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » ned 08. kvě 2011 9:24:29

stealthx: Dobrý nápad.
stealthx píše:Jak to vyhledove vypada s notifikaci MMS? Je to docela neprijemna vec, MMS dostanu jednou za uherskej rok a o to je to horsi, kdyz to vubec nezjistim....
Free SMS Sender upozorňuje na MMS zprávy a po kliknutí na notifikaci otevře výchozí SMS aplikaci.

Dweep, foto1977:
Hlavní je, že teď mám ikonu ve vektorech, má pěkný stín a ve všech velikostech přesně odpovídá Icon Design Guidelines :)
Chápu že rozdíl je minimální, připravil jsem srovnání(vlevo nová, vpravo původní):
Obrázek

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » ned 08. kvě 2011 9:26:55

ahaaaaaa:) tak .... to... jo no !:) way to go :)
my ostatni si te male zmeny na malicke ikonce mozna nevsimneme, ale dulezite je ze ty jako vyvojar jsi udelal neco pro sebe ;) a tvoje pohoda je dulezita pro nas, protoze se ti bude lip vyvije:) vim MOC dobre o cem to je;) a predelat obrazek do vektoru neni zase takova sranda;)
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

foto1977
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock

Příspěvek od foto1977 » ned 08. kvě 2011 12:27:50

pjd: dík za upřesnění! Držím palce ať se vývoj FSS daří!
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e

stealthx
Androiďák!

Příspěvek od stealthx » ned 08. kvě 2011 22:30:39

pjd píše: Free SMS Sender upozorňuje na MMS zprávy a po kliknutí na notifikaci otevře výchozí SMS aplikaci.
Opravdu to funguje dobre. Ted jsem si poslal sam sobe MMS a upozornilo to. Tak to jsem rad. Nevim teda, jestli to predtim byl vypadek notifikace. Budu to pozorovat.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

účast na AppParade

Příspěvek od pjd » stř 11. kvě 2011 16:56:13

Na včerejší AppParade skončil Free SMS Sender na druhém místě.

Vyhrál to Night Walker(blikačka se skvělou prezentací), na třetím místě a s divokou kartou od Vodafone skončil Dlužníček. Celkem bylo prezentováno 22 aplikací, takže konkurence byla obrovská.

Umístění to tedy bylo skvělé, hlavně když to byla moje první prezentace :D Sice jsem vyhrál pouze tričko z loňského WebExpa, ale nasbíral jsem užitečné zkušenosti které se budou určitě hodit.

Prezentován byl i Oskárek, takže jsme se konečně poznaly osobně a prohodili pár slov o našich aplikacích.

PS: Dám vědět až bude sestříháno video z prezentací ;)

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » stř 11. kvě 2011 17:17:58

omlouvam se autorum ostatnich App, asi tomu nerozumim, ale ani night walker, ani dluznicek (obe jsem ted stahnul a zkusil) mi neprijdou jako az tak super a hlavne tak masove vyuzitelne app. Ano chapu ze pro nouzove pouziti, kdyz jdete z hospy do druhe dediny tak se vam takova vec hodi i kdyz pochybuju ze by to bylo na nejakou dlouhou cestu (do hospy asi nepujdete s plne nabitym mobilem) kdyz je displej takovy zrout energie....chapu ze otje dobra app, ale aby vyhrala takovou developerskou soutez? navic mi ani neprijde jako nejak vyvojove slozita, navic oproti FSS....
a dluznicek je valmi zjaimava App ale ma podle me opet vcelku specificke pouziti.

Hodne jsem ti fandil a ted kdyz slysim kdo se umistil takto vysoko tak mi prijde ze ti stranili kvuli tomu, ze jim snizujes zisky :) ale co uz ;)

jake zkusenosti jsi nasribal? a nemas alespon NEJAKOU oficialni podporu od vdf po tomhle? apropo - jakou ucast bude mit vdf u NightWalkeru a nebo Dluznicka? jako propagovat to v ramci eko cyklo propagandy, ale na to si myslim ze proste mobil neni primarne urcenej, na to aby se to vehementne propagovalo...:)

btw - co autor oskarka?:)

czgif
Nové Androidě

Příspěvek od czgif » čtv 12. kvě 2011 18:02:44

Ahoj,

mám takový dotaz. Zjišťuješ jestli je wifi aktivována? Mě se dějě to, že když je telefon mimo signál nebo zrovna není přihlášen do sítě a odesílám sms píše aktivuji wifi atd. přičemž wifi je aktivní a jak se připojí do sítě a odešle sms tak potom program wifi vypne. Nebere ohled jestli wifi byla aktivní nebo ne prostě ji vypne. Mě osobně by vyhovovalo, aby se zachovalo původní nastavení díky za odpověď.

mist
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Twitter: martin_nuc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mist » sob 14. kvě 2011 9:26:00

Dotaz: Lze nejak ulozit, aby se na urcite cislo odesilala sms vzdy klasickou placenou cestou? Vyber brany si to u cisel pamatuje, ale kdyz vyberu placenou sms, tak priste je tam zase brana. Diky za odpoved.
"He who hasn't hacked assembly language as a youth has no hearth. He who does as an adult has no brain."
Follow me on Twitter!
Blog http://www.nuc.cz

MarekSochor
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Desire HD

Příspěvek od MarekSochor » sob 14. kvě 2011 12:30:43

Ahoj, nevim jestli se o tomdle "problému" ví, ale napíšu ho sem, kdyby to náhodou taky někdo řešil, flashoval jsem novou rom a při zadávání vodafone park účtu jsem zadal špatné heslo, ale na správné heslo jsem přišel až po několika pokusech ale ouha, odeslat sms stále nešla, hlasilo to chybu, tento problém jsem vyřešil tak, že jsem se v mobilu přez prohlížeč zkusil přihlásit a tím že jsem několikrát zadal špatné heslo, systém chtěl opsat captchu, ovšem aplikace mi tuto možnost nenabídla, tak jsem se tedy přihlásil přez prohlížeč, abych se vyřadil z "blacklistu" a poté již vše šlape jak má.

Dweep
Stálý androiďák

Příspěvek od Dweep » sob 14. kvě 2011 20:02:36

mist - myslim, ze se to tu resilo, staci tu placenou sms odeslat 3x, pak by si to mel jiz FSS pamatovat...

matoman
Stálý androiďák

Příspěvek od matoman » sob 14. kvě 2011 20:03:54

mist píše:Dotaz: Lze nejak ulozit, aby se na urcite cislo odesilala sms vzdy klasickou placenou cestou? Vyber brany si to u cisel pamatuje, ale kdyz vyberu placenou sms, tak priste je tam zase brana. Diky za odpoved.
Malo by sa to ulozit po tom ako trikrat vyberies platenu branu. (Aspon podla slov autora na Appparade)

mist
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Twitter: martin_nuc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mist » ned 15. kvě 2011 11:57:30

Diky za odpoved. Na to bych sam asi vubec neprisel, ale je to logicke :-) diky!
"He who hasn't hacked assembly language as a youth has no hearth. He who does as an adult has no brain."
Follow me on Twitter!
Blog http://www.nuc.cz

8th
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: nexus 4

Příspěvek od 8th » úte 17. kvě 2011 9:46:48

Zdravím, mám problém s upozorněním na zprávu:
po dobu zkoušení jsem nechal upozorňovat jak FSS tak defaultní SMS/MMS a v posledních třech případech upozorňuje na sms jen SMS/MMS app.

Funguji na i5700, froyo 2.2.2, go launcher ex, bez jakéhokoliv dalšího appkillera.
FSS je ve „spuštěných aplikacích“ go launcheru ex zamknutý, ale přesto je téměř okamžitě odstřelen systémem.
(podle posledních pokusů do 30s)
Dalo by se s tím něco udělat? App je jinak supr!
(pročetl jsem jen poslední tři strany, takže se omlouvám, kdyby to tu už bylo řešeno někdy dříve)
i5700 CM 7.2 (v8) | iPhone 3 | Nexus 4

RedRose
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Google Nexus S
Twitter: RedRoseCZ
Tablet: Google Nexus 7 II
Rom: 4.4.4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RedRose » čtv 19. kvě 2011 21:45:43

Znovu napisu ze je to spickovy program ale to uz asi vsichni vi ;-) A od zprovozneni T-Zones uz klasickou aplikaci na zpravy prakticky nepouzivam az na ty notifikace...

Pise se tady nekde ze se nahodne neobjevuji ale u me to nic nahodneho ale funguje to takto:

- pokud je Free SMS Sender vypnuty a jsou vypnuty notifikace u puvodni aplikace pro SMS tak se notifikace nezobrazi nikdy...
- pokud je Free SMS Sender zapnuty (napriklad kdyz si ctu nebo pisu zpravu) a notifikace puvodni aplikace na SMS je vypnuta tak se notifikace zobrazi...
- pokud jsou notifikace zapnuty u puvodni SMS aplikace i u Free SMS Senderu tak se notifikace zobrazi vzdy ale od obou aplikaci...

Nekde tam tedy bude chybicka diky niz se Fee SMS Sender proste neprobudi pokud mu v tom nepomuze notifikace od puvodni SMS aplikace nebo pokud je Free SMS Sender zapnuty... Pokud je na to sam tak notifikace nechodi, pouze bez vedomi uzivatele prijme zpravu...

Dlouhodobe testovano/pouzivano na SE Xperia X10i a SE Xperia X10 Mini... Snad to v necem pomuze a tvurce na to prijde...
Potom uz to bude naprosto dokonala aplikace... ;-)
Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá.....

gosh
Nové Androidě

Příspěvek od gosh » pát 20. kvě 2011 10:16:00

Vzhledem k tomu že notifikace stale nefungují na 100% mám zapnuté notifikace ve vestavěné SMS aplikaci a jako default aplikaci při otevírání příchozích SMS mam Free SMS Sender. Funguje to celkem dobře až na dva problémy:

1. pokud mám v notifikaci 2 a více SMS, tak při otevření se vždy otevře vestavěná SMS aplikace (i přesto že default je Free SMS Sender)
(chová se to tak jak na FROYO tak na GB)

2. u GB (LeeDroid 3.0.x) se notifikace zobrazuje stále i po přečtení SMS (přes Free SMS Sender, pokud SMS otevřu přes vestavenou SMS aplikaci notifikace se ztratí).
Je to chyba Free SMS Sender vs. GB a nebo případně Free SMS Sender vs. LeeDroid 3.0.x ?

Telefon HTC Desire

aa007
Nové Androidě

Příspěvek od aa007 » sob 21. kvě 2011 15:32:48

Zdravim,

dnes se mi zacala objevovat hlaska pri pokusu o poslani SMS prez poslatsms.cz: S odeslanim jste otaleli moc dlouho. Vyplnte prosim formular znovu. Nevi nekdo co s tim? :)

Diky

Edit: v nove verzi opraveno .. Diky :))

Ciza
Nové Androidě

Příspěvek od Ciza » úte 24. kvě 2011 12:27:43

Zdarec, dik moc za takovou aplikaci zatim vse funguje jak ma, jen mam dotaz. Kdyz mi dojde sms, a v sms sendru mam nastavenou info o prichozi sms, pipne mi sms dvakrat, jednou ze sndru, podruhe ze standartni aplikace v HTC. Obe dve se mi obevi jako info nahore v liste v oznameni, kdyz sjedu listou a kliknu na sms v senderu, otevru zpravu, tak mi zmizi jen v senderu, kdyz otevru v standartni HTC aplikaci, zmizi jen v HTC aplikaci. To me dela trochu tezkou hlavu, protoze se dostanu do stavu ze prichozi zpravu musim poklikat v obou aplikacich coz je trocha otravny. Nemam neco blbe nastaveno, sice sem se dival ale nemuzu to za boha najit aby sender byl vychozi aplikace a normalni sms aplikace vubec nefungovala. A kdyz to tak nastavim, jak se budou chovat MMS??

DIk moc a jeslti se to tu resilo tak me nekamenujte. Diky

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » úte 24. kvě 2011 12:44:50

@Ciza vypni si v app od HTC notifikace a problem bude vyresen :-)

Shavel
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS2
Tablet: sgn10.1
Rom: origo 4.1

Příspěvek od Shavel » úte 24. kvě 2011 18:23:52

Ahoj,
FSS používám nějáký ten pátek a nikdy s ním nebyl problém, dokud jsem nestáhl APNdroid. Tyto dva programy se asi nemají v lásce jelikož:
-když vypnu a následně zapnu mobilní net APNdroidem, tak FSS reaguje tak, že net nejede (i když prohlížeč a vše ostatní jede)
-když povolím FSS, aby si před odesláním zkontroloval mobilní net (ne wifi) tak to dělá, ale něják nikam nepokročí (pořád jen říká, že zapl a čeká na připojení).
-když FSS povolím aby na heslo zapínala a vypínala mobilní net, tak se SMS odešle, ale poté vypne net, který nejde už zapnout ani tím APNdroidem.
Dneska jsem musel dokonce APNdroida odinstaloat a půl dne mi nejel net přes operátora, protože mi ho FSS vypl a ani v nastavení se nechtěl zapnout. Tak sem musel udělat to, že sem odesílal přes FSS zprávu, ten zapl net a já mobil vypnul, protože při přerušení by ho zas FSS vypl :lol:
Nikde jsem to tu nenašl, poradíte někdo jak tuto situaci vyřešit, prosím? Přes wifi FSS jede jak má, v pohodě.

P.S. problém vyřešen tím, že sem místo APNdroidu stáhl APN on/off. je to 10x menší program, vlastně jen widget, ale funguje s FSS.

P.S.S nová aktualizace se zrychleným vodafone parkem je boží, konečně to pěkně frčí ;)
Naposledy upravil(a) Shavel dne ned 29. kvě 2011 23:20:41, celkem upraveno 1 x.
HTC Wildfire CM7 -> SGS 16GB CM9 -> SGS2 & SGN 10.1

Ciza
Nové Androidě

Příspěvek od Ciza » stř 25. kvě 2011 12:05:09

w0lf: OK su blb, nejak sem si s tim hral a neporesil sem toto, ted uz to chodi jak ma, v HTC vypnuto, v FSS ponechano zapnute, prichozi jak SMS tak MMS nahlasi FSS, po par minutach necinnosti mi prestane blikat dioda a to sem poresil aplikacou Missed Reminder, parada takze dik moc uz to chodi jako vinko.

Autorovy diky a at se dari vyvijet dal takove bozi aplikace.

stealthx
Androiďák!

Příspěvek od stealthx » čtv 26. kvě 2011 11:37:43

Je v dohlednu nova / opravena / predelana verze notifikace? Sms moc nepouzivam a o to je to horsi, kdyz na sebe neupozorni. Tu nechutnou htc sense sms aplikaci pouzivat nemuzu a tak se musim dopatrat k necemu nahradnimu 100% funkcnimu. Planuje se u FSS zlepseni?

Luke
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Froyo

Příspěvek od Luke » čtv 02. čer 2011 9:31:03

Jake vyuzivate brany, ja pouzival vodafone park cz, diky tomu ze davali 167 sms mesicne zdarma vsude, to byla 3mesicni akce, ted na Kveten bylo do vodafone zdarma a ostatni 2 operatori 50sms, coz jeste slo, ale od 1.6. to vodafone park zrusil, tedy cokoliv mimo jejich sit.

Resim problem, co vyuzit do ostatnich siti, aplikace nabizi sms.sluzba.cz, coz neni zdarma, pak smsbrana.cz s registraci, coz taky neni zdarma, na webu je verze, kde jde odeslat sms normalne, ale v telefonu pise, ze nemam dostatecny kredit(bere tu profi verzi), dalsi je poslat.sms, ktera mi vraci nejakou chybovou hlasku ve spatnem kodovani, pak je tam par slovenskych a 3 ruske(ani jedna z nich nezvladne cislo do CR), tak kterou pouzivat? :((

Jasne o2 cz funguje, ale jen 60 znaku, bez cisla odesilatele a s reklamou.

Pokud mate nejaky figl, jak po 1.6. posilat na vsechy 3 operatory zadaco bez reklam, tak sem s nim, dikeees :)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 02. čer 2011 10:22:47

Mrkni do sekce faq na webu aplikace, vcera sem na tohle tema napsal prispevek: http://freesmssender.vojtisek.cz/2011/0 ... republiky/

Luke
Stálý androiďák

Příspěvek od Luke » čtv 02. čer 2011 20:54:49

wow necekal jsem, ze sam autor teto skvele aplikace cte tento thread.
Takze diky za Vasi praci a ted k dotazu, v cem spociva problem s branou poslatsms.cz, nemohu rozlusit chybovou zpravu ve zmrsenem kodovani...?

Podle Vaseho navodu by totiz k posilani na vsechny tri operatory stacilo vodafone park na vodafone a poslatsms.cz na o2 a t-mobile...bohuzel, ale poslatsms.cz mi nefunguje...

Luke
Stálý androiďák

Příspěvek od Luke » pát 03. čer 2011 10:31:55

Už vím, v čem je problém.

Posílám sms na prevedene číslo od voda k o2 a brána Ho vyhodnocuje stále jako číslo vodafone a nelze odeslat, prý jen přes web.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“