KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Crozz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od Crozz » ned 05. čer 2011 3:09:06

nejde nejak zabranit tomu aby se mi free odeslany sms nepocitali v aplikaci Droidstats jako odeslane, kazi mi to nastavene volne sms z pausalu

LG G2, LG G PAD 8.3

jarek72
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: XPERA ACTIVE-XIAO REDMI 1S-JIAYU G4S-XIAO REDMI2
Tablet: CHUWI V88S

Příspěvek od jarek72 » ned 05. čer 2011 17:06:08

nevim jak mam vypnout upozorneni na neprectene zpravy u zamcene obrazovky na LG OO , v puvodni aplikaci jsem vypnul upozorneni a v FSS jsem upozorneni povolil, kdyz mi prijde sms vidim jen ikonku od FSS zpravu v notif.liste. prectu ale kdyz se mi zamkne lcd tak tam mam napsany, ze mam neprectenou sms , to zmizne jen kdyz ji v puvodnim programu prectu. nevite nekdo jak se toho zbavit ?

aws
Androiďák!
Reputace: 1

Příspěvek od aws » úte 07. čer 2011 9:59:56

zdar rad bych se zeptal jakou branu vyuzivate a zda s prihlasenim nebo bez. co jsem zkousel tak mi nic neodeslalo a kdyz se to tvarilo ok tak nic nedoslo na dane cislo. a u nekterych cisel to automaticky skocilo na odesilani operatora.
dik za radu.
samsung galaxy S JPC + root + no lagfix
one life to live one love to give

guttata
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Příspěvek od guttata » čtv 09. čer 2011 21:33:35

Za tu podporu pro DroidStats bych se taky přimlouval. Pro CallMeter už je, pro DroidStats zatím není ani v ToDo... Statistiky jsou super věc, ale někteří uživatelé znovu pozorují problém s notifikacemi... Já osobně zatím ne, to musím nejdřív chvilku testovat, ale bylo by to mrzuté...
Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

misterio
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB
Twitter: http://twitter.com/p_smejkal
Tablet: Samsung Galaxy Tab S4
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab S2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misterio » pát 10. čer 2011 6:49:57

Paradni aplikace! Autor si zaslouzi jednoznacne potlesk - aplikace funguje perfektne bez registrace.
Samsung Galaxy Note 10 Plus Aura Glow 512GB
Samsung Galaxy Tab S6 LTE 128GB + keyboard cover + 200GB
Samsung Gear Watch 46mm
@twitter

c.data
Moderátor
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1

Příspěvek od c.data » pát 10. čer 2011 9:07:27

misterio píše:Paradni aplikace! Autor si zaslouzi jednoznacne potlesk - aplikace funguje perfektne bez registrace.
autor si zaslouží dle mého i nějakou tu kačku :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1

filini28
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Note 3
Rom: Omega

Příspěvek od filini28 » úte 14. čer 2011 10:14:31

Super aplikace,financni podporu jsem samozrejme odeslal.
Neprocital jsem cele vlakno a jen se zeptam.Pokud chci odeslat mms,musim tedy z aplikace,kterou jsem pouzival predtim-odsud to nejde?
A u Vodafonu musim vzdy opisovat text,nebo mam nejakou branu vypnout?Mam zapnuty vsechny.
Dekuji.

c.data
Moderátor

Příspěvek od c.data » úte 14. čer 2011 10:18:08

filini28 píše:Super aplikace,financni podporu jsem samozrejme odeslal.
Neprocital jsem cele vlakno a jen se zeptam.Pokud chci odeslat mms,musim tedy z aplikace,kterou jsem pouzival predtim-odsud to nejde?
A u Vodafonu musim vzdy opisovat text,nebo mam nejakou branu vypnout?Mam zapnuty vsechny.
Dekuji.
Pokud máš Vodafone tak lze využít Vodafon park kdy do Vodafon sítě jsou SMS zdarma :)

filini28
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Note 3
Rom: Omega

Příspěvek od filini28 » úte 14. čer 2011 11:05:59

Mam T-mobile...Aha,tak kod jen jinam...A na mms asi ponechat stavajici aplikaci..

c.data
Moderátor

Příspěvek od c.data » úte 14. čer 2011 11:20:06

filini28 píše:Mam T-mobile...Aha,tak kod jen jinam...A na mms asi ponechat stavajici aplikaci..
já MMS neposílám...je to levnější poslat na e-mail nebo na FB :) tedy zadara v rámci datového paušálu :) Ale myslím že free SMS sender MMS neumí, ani hromadné sms...

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Pistolník » pon 20. čer 2011 13:29:52

Ve statistice mi to ignoruje placené SMS. Stále 0

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » úte 21. čer 2011 20:00:22

Zase se mi nezobrazilo upozorneni na dve sms. Jsem tu snad uz s timhle problemem jenom ja? V updatech jsou novy a novy brany, ale na funkcni zaklad se zapomina. Moc rad bych fss pouzival jako hlavni sms program, ale nevim, jak dlouho ze sebe vydrzim delat blbce, kterej neni schopnej prijmout sms a vcas na ni zareagovat. Muzu doufat v nakou zmenu k lepsimu? Rad bych si tu aplikaci na marketu koupil a podporil vyvoj.
Naposledy upravil(a) stealthx dne stř 22. čer 2011 12:29:33, celkem upraveno 1 x.
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

xarrow
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG P500

Příspěvek od xarrow » stř 22. čer 2011 9:39:12

Ahoj,
taky mam problem s notifikacema LG OO Android 2.2.2. Dalsi problem ktery jsem objevil je ten, ze u jednoho telefonniho cisla vidim rozdilny pocet SMS v aplikaci FSS mam udaj 221 zprav, ve vestavene aplikaci vidim 382 zprav. Limit na konverzaci mam nastaven 500. Je v aplikaci mozne nejak spustit logovani. Rad bych nejak prispel k vyreseni problemu. Jak uz psali uzivatele predemnou, je to velmi neprijemne. Taky nejsem zadny SMS-kar, ale je smutne, kdyz me nekdo zada SMS-kou o pomoc a ja na to prijdu az dalsi den.

Dekuji

xGrany
Robot
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Příspěvek od xGrany » stř 22. čer 2011 10:26:14

problem s notifikacema me taky dost trapi,ale ptal sem se uz tady i na strankach autora aplikace,ale bohuzel nikde zadna odpoved...nekdy drive bylo slibeno,ze behem mesice budou notifikace opraveny,ale uz je to aspon 2 mesice...:-( taky mi prijde,ze by se nejdriv mel vychytat zaklad,nez pridavat brany do indie,ktere stejne moc lidi nevyuzije...

jarek72
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: XPERA ACTIVE-XIAO REDMI 1S-JIAYU G4S-XIAO REDMI2
Tablet: CHUWI V88S

Příspěvek od jarek72 » stř 22. čer 2011 11:10:19

xGrany píše:problem s notifikacema me taky dost trapi,ale ptal sem se uz tady i na strankach autora aplikace,ale bohuzel nikde zadna odpoved...nekdy drive bylo slibeno,ze behem mesice budou notifikace opraveny,ale uz je to aspon 2 mesice...:-( taky mi prijde,ze by se nejdriv mel vychytat zaklad,nez pridavat brany do indie,ktere stejne moc lidi nevyuzije...
plne souhlasim

haldyr
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Příspěvek od haldyr » čtv 23. čer 2011 14:11:24

jarek72 píše:
xGrany píše:problem s notifikacema me taky dost trapi,ale ptal sem se uz tady i na strankach autora aplikace,ale bohuzel nikde zadna odpoved...nekdy drive bylo slibeno,ze behem mesice budou notifikace opraveny,ale uz je to aspon 2 mesice...:-( taky mi prijde,ze by se nejdriv mel vychytat zaklad,nez pridavat brany do indie,ktere stejne moc lidi nevyuzije...
plne souhlasim

jj, take se myslim, ze by notifikace mely mit nejvyssi prioritu. Ja ted pouzivam ty systemove, ale je to strasne nesikovny..

losermike
Nové Androidě

Příspěvek od losermike » pát 24. čer 2011 4:10:47

Kdyby jste radeji misto toho remcani prispeli autorovi, ktery odvedl v teto app veliky kus prace, aby mel nejakou motivaci. Me uz usetrila spoustu, ale spoustu penez, ze obcasny problem s notifikacema, ktery u me neni az tak velky ozelim, dokud nebude opraven.
Takze asi tak: Je to zdarma-nelibi nepouzivej! Nainstaluj si treba oskarka.

Petr22
Androiďák!

Příspěvek od Petr22 » pát 24. čer 2011 5:46:47

Já jsem si sms notifikace vyřešil Taskerem. Je to spolehlivé, a pro toho kdo tasker ovládá, i jednoduché řešení.

xGrany
Robot

Příspěvek od xGrany » pát 24. čer 2011 7:14:58

losermike: jak muzes tvrdit,ze sme neprispeli,kdyz o tom nic nevis...treba ja prispel a prispeji znovu,jak budou opraveny notifikace...protoze u me notifikavce nefunguje v podstate vubec...ozve se opravdu zcela vyjmecne...a tim myslim treba 2 az 3x do tydne...a to kazdy den prijmu tak 20 sms...proto mi to tolik vadi...a to ze ty s tim nemas problem je mozny...asi zalezi na telefonu...

gosh
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od gosh » pát 24. čer 2011 7:28:32

Přimlouvám se taky za nejvyšší prioritu při řešení problému s notifikacema.

Jako náhradní řešení používám notifikace vestavěné SMS aplikace a default mam nastaveno otevření nové zprávy pomocí FSS. Funguje to dobře až na to že NOTIFIKACE SE PO PŘEČETNÍ NOVÉ ZPRAVY POMOCÍ FSS NEZTRATÍ. Pokud otevřu novou zprávu pomocí vestavěné SMS aplikace, tak se notifikace normálně ztratí.

Nebylo by možno vyřešit aspoň tohle? Je to docela otravné po přečtení zprávy, ještě mazat notifikace.

btw. chová se tak GB ROM ve výše uvedené kombinaci vestavěné notifikace + FSS ještě někomu?

HTC Desire, Leedroid 3.0.2 (Android 2.3.3)

stealthx
Androiďák!

Příspěvek od stealthx » pát 24. čer 2011 8:13:42

Uz se to tu resilo, ze jedna aplikace nemuze zrusit upozorneni jiny aplikace. Musel by tam bej pripravenej takovej tunel, kterej kdyz pustim upozornovac, ikdyz nic neprilo, tak mi otevre fss. A fss primo nikdy nepoustet.

Jeste by moh fungovat externi upozornovaci program. Tam sem narazil na to, ze upozornovac byl 2x vetsi nez fss a nefungoval. Zadnej malej a funkcni jsem jeste nenasel.

losermike
Nové Androidě

Příspěvek od losermike » pát 24. čer 2011 10:36:45

to petr22: muzes sem postnout pls jednoduchy navod na ty notifikace pres taskera? Par profilu mam a toto bych chtel vyzkouset. Moc dik

finnak
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od finnak » sob 25. čer 2011 15:59:03

tak notifikace mi bezi 2 dny a zatim uplne bez chybicky. Mam Desire, stock ROM 2.2 , stale cekam na slibenou GB ROM.

Ale co me napadlo, docela by se mi libilo, kdyby v notifikacni liste, kdyz mi prijde nekolik sms, bylo jeste u ikonky pocet prijatych zprav, cislo. Jako u defaultni sms appky.
Treba cervenym pismem, nebo jak se to bude hodit.

Jinak aplikace je bezkonkurencni. Az vyjde placena verze, koupim bez vahani.
LG Nexus 4 KitKat 4.4 - STOCK
ASUS NEXUS 7 Wi-Fi 32GB KitKat 4.4 - STOCK

Koikus
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Rom: ICS 4.0.4

Příspěvek od Koikus » pon 27. čer 2011 11:02:22

jo apk k nezaplaceni, ted sem se vratil z dovcu v recku a diky tomuhle a skypu jsem usetril za volaní a sms uplne nejvic co de, hovory cca 20-30minut pres skype, + nekolik desitek sms denne pres FSS. jo vodafone data passport to zas vymyslel nejakej koumak protoze za 177,- hodne muziky. (skype jsem pouzival samo pres wifi :))
Samsung Galaxy S II, ICS 4.0.4

stealthx
Androiďák!

Příspěvek od stealthx » pon 27. čer 2011 12:45:49

Teoreticky bych tu mel docasny reseni situace. Program na notifikace Missed Reminder (57KB) umoznuje nastavit notifikace napriklad jen na sms a mms, at upozorni 1x v intervalu 10min. Tim by se mel zajistit zachytnej bod, kterej oznami zapadlou sms. Kdyz se interval prodlouzi na hodinu a fss neselze, tak by clovek ani tuhle zachranu nevyuzil a neotravoval se s dvojima ikonkama k jedny sms.

Otestovat je potreba, jestli upozornovac opravdu sedi na prameni a kdyz fss neupozorni, tak Missed Reminder zabere.

EDIT: Missed Reminder upozorni na sms ktery si fss nevsimne, ale nevyhodi do listy ikonku, takze bude potreba nastavit zvuk, vibrace a vic opakovani, aby si toho clovek opravdu vsimnul.

Kynio
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Kynio » pát 01. črc 2011 19:32:23

Zdravím. Asi autor o této "chybě" ví, ale raději připomenu. Pokud se app nechá spuštěná v konverzaci s člověkem, se kterým si zrovna dopisuju a zamkne se telefon, přijde od něj z práva, já telefon odemknu, tak se zobrazí pouze předchozí zpráva v konverzaci, ale nová nikde není. Musím vjet do seznamu konverzací a od tama poslední konverzaci znovu otevřít. Chtělo by to nastavit nějaký obnovení po přijetí smsky. Díky

sottishwolf
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: N7100_4.4.2

Příspěvek od sottishwolf » pon 04. črc 2011 13:38:24

Já jsem prozatím vyřešil notifikace přes sms od htc a pak prostě spustím fss... jediná nevýhoda je, že pak notifikaci musím smazat, což ale není žádná práce.
Mám ale pár věcí na které bych se chtěl zeptat:
1, Šlo by přidat hromadné odesílání??
2, U Wildfire mám avatary v rámečku a samotný avatar je pak dost k ničemu.
N7100 4.4.2/Next Launcher.

mikysedliste
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8+

Příspěvek od mikysedliste » pon 04. črc 2011 19:05:34

Zdravím taky sem si tento prográmek nainstaloval,ale mám problém:odeslání sms přes gprs mě víde na cca 20 kč :evil:
A pak bych potřeboval vědět co je to to:text který je přidáván k apn ??
Dík

xGrany
Robot

Příspěvek od xGrany » pon 04. črc 2011 22:15:24

Abys mohl využívat tuto aplikaci,tak musíš mít nějaký datový tarif...pokud nemáš tak si ho budeš muset pořídit...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » úte 05. črc 2011 17:28:12

Zdravim vsechny priznivce,
forum ctu casto, jen odpovidat nestiham...feedback je pro mne dulezity takze mam zalozku s androidforem prilepenou v Chrome a nikdy ji nezaviram. Kazdou zpravu ctu, na vetsinu se snazim reagovat, i kdyz vetsinou dost se spozdenim.

Nez polozite otazku, prosim podivejte se na web aplikace nebo facebook page. Hlavne na tom webu aplikace najdete spoustu informaci, jakmile se nekdo zepta vickrat na stejnou otazku hned z toho pisu neco do FAQ aka časté dotazy. Zkuste si nastavit treba RSS na clanky z webu, at o novinkach vite.

Notifikace:
Problemy s nima jsou uz od zacatku, vzdycky to nekomu nefunguje. Je podivny ze obcas nekomu prestanou/zacnou fungovat i po aktualizaci na verzi ktera do notifikaci vubec nezasahuje(napr pridava novou branu). U sebe, ani ve svem okoli, zadny problem nevidim a proto nemuzu poradne testovat. Pokud si nejste jisti nebo vam notifikace nefunguji, zkuste treba SMS Pop-up.
Vim ze nekolik casti aplikace je napsanych dost zle, je to muj prvni Android projekt, moje prvni seznameni s Javou(doted jsem jel jenom v PHP/JS/HTML/SQL a predtim Delphi). Berte na to prosim ohled. Snazim se pochytat dost znalosti na to abych mohl veci rozchodit tak jak maji byt(napr seznam konverzaci a zprav nebo ty notifikace). Problem je ze projekt tak vyrostl ze do toho nejde jen tak hrabnout a predelat to, musim postupne nebo uplne od zacatku(na to nikdo cekat nechceme). Ted dokoncuji novy seznam konverzaci, prepsal jsem ho od zacatku. Taky jsem opravil nechutny problem s oznacovanim zprav jako prectenych - zkuste si otevrit konverzaci kde mate vic jak 1 000 zprav(klidne vsechny prectene), vratte se zpet do seznamu konverzaci a vidite jen "nacitani konverzace" = uplne zbytecny, uplne blbe. Nebo kdyz odeslete zpravu na cislo se kterym zadnou konverzaci nemate, vratite se do konverzaci a ona nikde - opet k nasrani. Tohle by melo byt minulosti.
Dnes/zitra vyjde beta k otestovani(spolu s dvema novymi skiny) a pote se vrhnu na seznam zprav v konverzaci(prace cca na 14 dni). Taky se vam stava ze probudite telefon po prichodu = nove zpravy ale ona v jiz otevrenem seznamu neni? Zase k nasr... :)
Protoze pouzite obnovovani zprav je spatne(ted uz jen v seznamu zprav) a blbe se oznacovali zpravy jako prectene(zbytecne casto) tak se moc casto zamykala databaze zprav - to mohlo zpusobovat nefungujici notifikace. Verim ze tyhle upravy aplikaci celkove urychli(je potreba to dost otestovat), uvidite sami.
Nove brany jsem pridal proto ze si o ne reklo hodne lidi, denne mi chodi minimalne 15 ruznych mailu kvuli aplikaci. Dostal jsem prihlasovaci udaje k nekolika Indickym branam, lidi je chteli a tak jsem je pridal. Dnes je 7 332 instalaci v cechach, 1 493 v Indii, 1 055 v USA, 379 na Slovensku a 253 v Rusku, 218 v UK, 162 v nemecku, .... Vim ze jste nepocetnejsi skupina ;)

Pokud chcete podporit vyvoj, udelejte to, cenim si kazde podpory kterou poslete. Placenou verzi neplanuji, pozdeji vznikne free/pro verze, ti co podpori dostanou automaticky pro verzi(nezalezi jak moc podpori). Podporit vyvoj muzete opakovane: libi se ti novy skin? Posli 30 Kc jako podekovani. Usetril si 2 000Kc za smsky s mladou behem sluzebni cesty? Posli 99Kc jako podekovani.
Zatim lze hodne snadno podporit pres Premium SMS z Cech, pridam i integraci platebniho systemu paypal a Premium SMS i na slovensko(nejdriv musi prijit par tisic z cech, jinak mi to nepovoli). Na cislo uctu se me prosim neptejte, je hrozne komplikovany schanet kontakty z vypisu z uctu a navic jsem osvc(=problem s ucetnictvnim).

Dost bylo kecu :mrgreen: , taky mam nejaky odpovedi na vase dotazy:
czgif píše:Ahoj,
mám takový dotaz. Zjišťuješ jestli je wifi aktivována? Mě se dějě to, že když je telefon mimo signál nebo zrovna není přihlášen do sítě a odesílám sms píše aktivuji wifi atd. přičemž wifi je aktivní a jak se připojí do sítě a odešle sms tak potom program wifi vypne. Nebere ohled jestli wifi byla aktivní nebo ne prostě ji vypne. Mě osobně by vyhovovalo, aby se zachovalo původní nastavení díky za odpověď.
Stav wifi se je pred zapnutim kontrolovan. Prave proto aby se nezapinala jiz zapnuta wifi, pripadne nevypinala wifi kdyz jsem si ji sam nezapnul. Je mozne ze system rekne ze wifi neni zapnuta ani se zrovna nezapina a proto ji zapnu, uz jsem to parkrat videl...ale jsou to jen vyjimky. Jestli ti to dela pravidelne, prosim posli logcat.

Dweep, matoman:
mist píše:Dotaz: Lze nejak ulozit, aby se na urcite cislo odesilala sms vzdy klasickou placenou cestou? Vyber brany si to u cisel pamatuje, ale kdyz vyberu placenou sms, tak priste je tam zase brana. Diky za odpoved.
Pokud je v konverzaci odeslana zprava zdarma a posledni 3 odeslany zpravy jsou odeslany jako placene tak je vybrana placena brana, musis tedy odeslat alespon jednu zpravu zdarma a pak 3x rucne zmenit na placenou zpravu a pak uz si to bude pamatovat.
Crozz píše:nejde nejak zabranit tomu aby se mi free odeslany sms nepocitali v aplikaci Droidstats jako odeslane, kazi mi to nastavene volne sms z pausalu
guttata píše:Za tu podporu pro DroidStats bych se taky přimlouval. Pro CallMeter už je, pro DroidStats zatím není ani v ToDo...
Autorovi DroidStats jsem psal, bohuzel to zatim nepodporuje. Rikal ze by to chtel pridat cca v lete, ale uz je to skoro pul roku. Zkus mu napsat mail s zadosti o pridani moznosti rict mu ktera zprava byla zdarma, tak jako to ma Call Meter 3G. Klidne se odkaz na me, rad s nim budu spolupracovat.
Call Meter 3G takovou moznost umi, takze s nim muzes mit statistiky presnejsi, ale musis si spravne nastavit filtry/tarify...to nastaveni ma hrozne rozsahle a chvili mi trvalo nez jsem to pochopil.
jarek72 píše:nevim jak mam vypnout upozorneni na neprectene zpravy u zamcene obrazovky na LG OO , v puvodni aplikaci jsem vypnul upozorneni a v FSS jsem upozorneni povolil, kdyz mi prijde sms vidim jen ikonku od FSS zpravu v notif.liste. prectu ale kdyz se mi zamkne lcd tak tam mam napsany, ze mam neprectenou sms , to zmizne jen kdyz ji v puvodnim programu prectu. nevite nekdo jak se toho zbavit ?
To bohuzel nelze, viz faq Proč se nezobrazí notifikace když přijde zpráva? Proč mám víc notifikaci?.

aws píše:zdar rad bych se zeptal jakou branu vyuzivate a zda s prihlasenim nebo bez. co jsem zkousel tak mi nic neodeslalo a kdyz se to tvarilo ok tak nic nedoslo na dane cislo. a u nekterych cisel to automaticky skocilo na odesilani operatora.
dik za radu.
filini28 píše:Neprocital jsem cele vlakno a jen se zeptam.Pokud chci odeslat mms,musim tedy z aplikace,kterou jsem pouzival predtim-odsud to nejde?
Dekuji.
Mrkni na Jak posílat SMS zdarma do České Republiky.
Free SMS Sender na MMSky upozorni, ale notifikace otevre vychozi SMS/MMS aplikaci. MMSky ve Free SMS Senderu zobrazeny/odesilany nejsou.

sottishwolf píše:Mám ale pár věcí na které bych se chtěl zeptat:
1, Šlo by přidat hromadné odesílání??
2, U Wildfire mám avatary v rámečku a samotný avatar je pak dost k ničemu.
1) Hromadne odesilani chce posledni dobou cim dal vice lidi, ale vyzaduje to pomerne hodne zmen se kterymi jsem pri navrhu aplikace vubec nepocital(vice prijemcu zpravy). Pripravim se na to az budu delat novy seznam zprav a doufam ze se k tomu taky jednou dostanu, hned tak to ale nebude(bude nutne dost upravit i odesilani) :(
2) Avatary jsou v systemovem ramecku, stejne jako ve vychozi aplikaci. Nebo to v ni mas jinak?
mikysedliste píše:Zdravím taky sem si tento prográmek nainstaloval,ale mám problém:odeslání sms přes gprs mě víde na cca 20 kč :evil:
A pak bych potřeboval vědět co je to to:text který je přidáván k apn ??
Dík
Pokud nemas datovy tarif, odesilej pouze pres WIFI! Je to napsane i v popisu aplikace na Marketu ;)
Na webu se muzes podivat na Kolik peněz/dat odesílání stojí? Proč trvá tak dlouho?. Pokud ti jde o prenesena data, musis pouzit Oskarek(zdarma na Marketu).
Text ktery je pridavan k APN je par znaku ktere jsou pridavany/odebirany pro vypnuti/zapnuti mobilniho internetu. Je to zpusob ktery pouziva napr APN Droid, Extended Controls, a dalsi. Pokud si mobilni data vypinas pres zaskrtavatko v nastaveni systemu tak ho automaticky zapnout nelze.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“