KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

jenik38
Androiďák!
Reputace: 0

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od jenik38 » pon 17. říj 2011 16:19:56

Ahoj,

nemáte někdo tušení, proč 1188 už neodesílá smsky z čísla odesílatele ani po přihlášení ?
Pořád je tam to jejich číslo 9996210. Už mi na to odpověděli 3 lidi !

Před dvěmi měsíci jsem byl t-mobile a na 1188 sem měl registraci a vím, že to fungovalo. Lidé dostávali SMS od mého t-mobile čísla.

Teď jsem 02. A je to jako kdybych byl nějaký looser.

J.

guttata
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Příspěvek od guttata » čtv 20. říj 2011 9:36:54

Ahoj vespolek. Zas po delší době zpravodajství o mých zkušenostech s FSS. No prostě paráda. Všechno funguje jak má. Notifikace jsou sice stále ne úplně spolehlivé, ale to jsem vyřešil pomocí Missed Reminder, takže už mi to nevadí. Missed Reminder vřele doporučuji. Mám jen jediný problém: podle návodu, jestliže na určité číslo pošlu 3 placené sms za sebou, zůstane tam už placená navolená. No a tohle nefunguje. Jedná se o čísla VF, která mám v Kamarádech, takže je neplatím a i po odeslání např. 10 sms kdy jsem ručně zvolil placenou, mi systém stále nabízí VF bránu a na placenou to musím stále přepínat ručně...
To je snad jediná drobnost. Jinak je pro mne FSS pevnou součástí systému a už si ani neumím představit, že bych jej nepoužíval...
Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

óprava notifikací(1.5 Beta 3) a odpovědi

Příspěvek od pjd » čtv 20. říj 2011 21:46:07

Pokud máte problém s notifikacemi, prosím zkuste poslední 1.5 Beta 3 a dejte vědět jestli funguje. Podle ohlasu jsou v ní notifikace opravené. Jakmile doladím několik zbývajících chyb, vydám novou verzi na Market.

NoDiczz píše:...stahl jsem si program SyncMyPics co da fotky z facebooku lidem co mam v telefonu ke kontaktum. od te doby kdyz dam pres freesms sender vybrat komu poslu zpravu, vzdycky to vyberejiny kontakt. nevim jak to opravit, aplikaci jsem preinstaloval, zrusil synchronizovani s facebookem, u vychozi aplikace to nedela ale tahle vazne vzdycky vyberere jiny kontakt. kdyz ten kontakt co to vybyra vymazu ta mrcha vybere zase nejaky jiny spatny...takto musim jit vzdy do kontaktu, vybrat poslat zpravu a dat pres Free sms sender. pak to jde, zajimave je ze to komu poslu sms vybiram vzdy v kontaktech, ale pokud je otevim pres ten Free sms sender hodi to ten jiny kontakt.i po odebrani google uctu, odmazani Sync my pics a noveho nacteni google uctu si to poad v sobe něco pamatuje co dělá tu chybu...
Zkusil jsi vymazat data u Free SMS Senderu v Nastaveni systemu - Aplikace - Sprava...? Pokud ani to nepomuze, posli mi vypis z logu(idealne z posledni beta verze, je tam zapnute vetsi logovani), diky!
jenik38 píše:...proč 1188 už neodesílá smsky z čísla odesílatele ani po přihlášení ?

Před dvěmi měsíci jsem byl t-mobile a na 1188 sem měl registraci a vím, že to fungovalo. Lidé dostávali SMS od mého t-mobile čísla...
1188.cz s registrací mi přestalo odesílat zprávy z čísla nastaveného při registraci už před několika měsíci. Hledal jsem u nich na fóru a podle všeho to prostě přestali podporovat :( Můžeš použít automatický podpis nebo některou z placených bran(smsbrana.cz, ...) a posílat sms levněji než přes operátora.
guttata píše:...jestliže na určité číslo pošlu 3 placené sms za sebou, zůstane tam už placená navolená. No a tohle nefunguje. Jedná se o čísla VF, která mám v Kamarádech, takže je neplatím a i po odeslání např. 10 sms kdy jsem ručně zvolil placenou, mi systém stále nabízí VF bránu a na placenou to musím stále přepínat ručně...
Nejdřív je nutné poslat na to číslo jednu zprávu zdarma, poté 3 placené a volba na placenou zprávu zůstane. To kvůli novým instalacím které nemají žádnou zprávu zdarma, aplikace preferuje free brány.

SlashKO
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Příspěvek od SlashKO » čtv 20. říj 2011 22:44:38

Co to oznacovani WebSMS a PlacenaSMS? Je to nejak oddeleno? Neb mi to porad zapocitava vcecky jako web, nebo vsecky jako placene

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » čtv 20. říj 2011 22:54:49

Děkuju. S tím 1x přes net a 3x placené to funguje.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 20. říj 2011 23:07:55

SlashKO píše:Co to oznacovani WebSMS a PlacenaSMS? Je to nejak oddeleno? Neb mi to porad zapocitava vcecky jako web, nebo vsecky jako placene
To nastavení CallMeteru budu muset prověřit, ale je možné že tam je chybka. Stejně tak bude třeba upravit počítání soukromých statistik v aplikaci, teď je dlouhá placená zpráva započítána jako jedna i když byla odeslaná na několik částí :(

spalekjirka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od spalekjirka » ned 23. říj 2011 12:48:12

Zdravim. mám aktivovany intrenet v mobilu od vodafone a vsecko fungovalo vpohodě ale jednou jsem zapl free sms sender a neměl jsem zaplý internet a tak to psalo že to zapíná edge/3g ale pak se vyskytla chyba v odeslání a naskočí tam vždycky potom edge/3g zakázáno.. nevim jak to muže zakázat ale od te doby nemůžu normálně internet zapnout..když to zapnu tak se nic nestane ale občas když je to zaplé tak internet naskočí právě když zkouším odeslat zprávu... je to asi docela zapomotane ale jestli to někdo pochopí a poradí tak budu rád..

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » ned 23. říj 2011 13:36:05

kuva69
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung 551

Příspěvek od kuva69 » pon 24. říj 2011 11:50:58

by spalekjirka: chapu te vic nez dost mam ten sami problem tento program nevim proc mi ukoncuje pripojeni po odeslani SMS je to vice nez obtizne intermet potrebuju 18h denne nevim co s tim jedine co me napadlo je odstranit program jestly se neco zmeni
69

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pon 24. říj 2011 12:11:46

Co kdyby jste si precetli mou odpoved? Rychle byste zjistili ze si v nastaveni aplikace muzete automaticke pripojovani vypnout/zapnout dle libosti. Více na: wiki.freesmssender.cz -> Nastavení -> Připojení k internetu -> Připojovat k GPRS/EDGE/3G

NoDiczz
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy 2.2

Příspěvek od NoDiczz » stř 26. říj 2011 22:19:29

pjd: to jsem ted zkusil a stále to hází to samé číslo, jak ti ten log můžu poslat?? kde ho vytáhnu?
Díky

WHITE-CZ
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 LTE + Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 9 Pro + Stock ROM
Rom: Official Android 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WHITE-CZ » stř 26. říj 2011 22:53:28

Tohle je jedna z nej App na android v Česku ! Oskárek apod sou proti těmuto jen pouhou rannou Betou !

Pokračuj v dobré práce je to SUPER ! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Symbian->WM->WP->Droid->iOS->Droid

LG G7 ThinQ
Velikost displeje v palcích
6.1"
Hodnocení redakce
1.0/10
Kapacita baterie
Non-removable Li-Po 3000 mAh battery mAh
Kapacita operační paměti
4 GB RAMGB
Cena: 21 690 kč

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » pát 28. říj 2011 10:28:44

jenik38 píše:nemáte někdo tušení, proč 1188 už neodesílá smsky z čísla odesílatele ani po přihlášení ?
Pokud vím, z 1188 se neodesílaly SMSky z čísla odesílatele nikdy, ani po přihlášení. Z čísla odesílatele se odesílají z o2extra.

Suril
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Příspěvek od Suril » ned 30. říj 2011 20:00:38

Zdravím. Aplikace je to skvostná, jenom mám jeden problém, a to dost zásadní.
Používám LG OO, mám SIMku od T-Mobile. Když odešlu pomocí freeSMS zprávu přes bránu t-zones s přihlášením bez wifi (tzn. s datovým přenosem od operátora), smska se v pořádku odešle, ale z kreditu mi sežere 15 korun. Což se mi zdá opravdu HODNĚ moc. Nějaká rada, nápověda, co s tím?

ztomikz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI9
Twitter: ztomikz

Příspěvek od ztomikz » ned 30. říj 2011 20:26:35

Nejde se zaregistrovat na postalsms.cz poslal jsem uz asi 3krat tu registracni sms a nic. Psal jsem jim pres stránky i na fb. a žádná reakce. Podle vseho nejsem jediný a i já to zkoušel ze třech čísel a nic. Pokud na ně někdo má kontakt prosím informujte je že jim nejde registrace. Díky

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » úte 01. lis 2011 12:37:13

Peknej update! Doufam, ze uz notifikace budou bezchybne fungovat, to by byla nadhera.
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

kobop
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG P500

Příspěvek od kobop » úte 01. lis 2011 12:49:37

Dobrý update, škoda, že vyhledávání v našeptávači stále ignoruje diakritiku a kontakty s diakritikou, a koncept je stále ve fázi konceptu :)
Naposledy upravil(a) kobop dne úte 01. lis 2011 17:53:18, celkem upraveno 1 x.
LG P500, v20c, root, CR

agent112
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB
Mobil 2 / ROM: Mi band 2

Příspěvek od agent112 » úte 01. lis 2011 16:08:25

Jejda ;-) koukám, že jde přispět SMSkou :-) za to dík a posílám nějakou "pětku" za NEJ CZ aplikaci pro Droida :yes: :yes: :yes:
Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB : Android 6.01 : MIUI 8.2.3
Historie:
Microsoft Lumia 640 LTE : Windows Mobile 10
Huawei Ascend G300 : Android KitKat 4.4.4 : CM 11 - Dazzozo

MrPedro
Robot
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71

Příspěvek od MrPedro » úte 01. lis 2011 18:26:19

Suril píše:Zdravím. Aplikace je to skvostná, jenom mám jeden problém, a to dost zásadní.
Používám LG OO, mám SIMku od T-Mobile. Když odešlu pomocí freeSMS zprávu přes bránu t-zones s přihlášením bez wifi (tzn. s datovým přenosem od operátora), smska se v pořádku odešle, ale z kreditu mi sežere 15 korun. Což se mi zdá opravdu HODNĚ moc. Nějaká rada, nápověda, co s tím?
Ale to je problem tvuj, rspt. operatora, ktery ti uctuje pripojeni k internetu.
Posilej SMSky pripojenim pres wifi.
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.

agent112
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB
Mobil 2 / ROM: Mi band 2

Příspěvek od agent112 » úte 01. lis 2011 19:06:32

Zkusil bych si nastavit jiný datový tarif ;-) nebo FSS používej s WiFi jak píše Pedro ...
Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB : Android 6.01 : MIUI 8.2.3
Historie:
Microsoft Lumia 640 LTE : Windows Mobile 10
Huawei Ascend G300 : Android KitKat 4.4.4 : CM 11 - Dazzozo

mikepor
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od mikepor » stř 02. lis 2011 16:04:50

Vynikající aplikace,vše funguje jak má, notifikace notifikují, jenže...
Používám pro jedno telefonní číslo program Super Private Conversation (SPC) a pro to číslo mám jiný zvuk notifikace a je zcela skryto před sms aplikacemi.
A teď mi příchozí sms hlásí Free Sms Sender zvukem i ve stavové liště. Což doteď správně nedělal.
Potřeboval bych poradit. :-)

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » pát 04. lis 2011 22:23:08

Několik posledních dní mi nejdou odesílat sms přes O2 s registrací. Přes O2 s captcha normálně jdou. Víte o tom někdo něco? Je závada na mém přijímači, nebo jinde? Díky.

Suril
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Příspěvek od Suril » ned 06. lis 2011 16:29:01

Jo jo, řeším to tak, že posílám přes wifi, ale ta není vždy a všude... chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo podobný problém, nebo jestli to je tím, že je ten program opravdu dlouho připojený, nebo stahuje/uploaduje spoustu dat...? Protože když jsem si přes připojení operátora stahoval obrázky z adresy, na kterou jsem si to předítm sám nahrál, tak to bylo za pár haléřů. A neřekl bych, že by ta SMSka měla mít o tolik větší datový tok...

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » stř 09. lis 2011 20:58:12

Problém s O2 s registrací trvá. Vyskakuje okno že odpověď serveru je nečitelná. Odeslání zprávy autorovi mám v tomhle okně zaškrtnuté, ale žádná reakce ani tady ani na webu aplikace. Máte někdo podobný problém nebo nějakou informaci o něm? Díky.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » stř 09. lis 2011 23:06:36

Dnes jsem resil maily(cca 60 neprectenych), pozdeji zase odpovim vsem i tady.

Brany O2 a poslatsms.cz, oboji s registraci, ted obcas chce captchu. Uz to mam pripravene, viz: https://www.facebook.com/freesmssender/ ... 5355569112

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » stř 09. lis 2011 23:54:52

Po kratkym testu to vypada hodne nadejne, je uz prepracovany upozornovani opravdu na 100% spolehlivy? Ze bych odinstaloval zachytnej program na nepovedeny upozorneni.
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

FananCz
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Rom: CYANOGEN MOD 7.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FananCz » úte 15. lis 2011 17:05:45

FananCz píše:Prosim poradte jak mam na HTC desire nastavit aby se mi automaticky zapla data a po odeslani zase vypla?zapina/vypina se jen gprs a edge pri nastavení v menu apk ale mobilni data se neaktivuji.K AP mi to prida prikaz SUPL.Dik za odpověď :-)
Jednim slovem:hledej, uz se to tady resilo nekolikrat ;)
Odpoved najdes treba zde, zde a potom v reakci pro kobopi.

Děkuji za odkaz a odpověď.Tímto způsobem to funguje i když je škoda že musím mít kvuli tomu další aplikaci v mobilu a další widget na ploše.Data běžně vypínám v Notification power widget v horní liště CM7.1,kde mi to nijak nepřekáží a je to komfortnější.Bude to umět tvoje aplikace do budoucna aby si dokázala přepínat data stejným způsobem bez pomocí další app?Bylo by to super =)
HTC Desire ( SDHC Kingston 16GB Class10,SD-Ext3 1GB) - ROOT,S-OFF,CWM:3.0.0.5,2.5.0.7,AlphaRev table:Bravo cm7r2,SetCPU 1,2Ghz (Quadrant Standart 1.1.7 score:1350) Kernel:cm7,Android 2.3.7,CYANOGEN MOD 7.1 stable

jenik38
Androiďák!

Re: óprava notifikací(1.5 Beta 3) a odpovědi

Příspěvek od jenik38 » čtv 24. lis 2011 21:02:46

pjd píše:
jenik38 píše:...proč 1188 už neodesílá smsky z čísla odesílatele ani po přihlášení ?
Před dvěmi měsíci jsem byl t-mobile a na 1188 sem měl registraci a vím, že to fungovalo. Lidé dostávali SMS od mého t-mobile čísla...
1188.cz s registrací mi přestalo odesílat zprávy z čísla nastaveného při registraci už před několika měsíci. Hledal jsem u nich na fóru a podle všeho to prostě přestali podporovat :( Můžeš použít automatický podpis nebo některou z placených bran(smsbrana.cz, ...) a posílat sms levněji než přes operátora.
Omlouvám se za pozdní reakci, ale něco mi žere, nebo se vůbec neposílají, upozornění z tohoto fóra.

Povedlo se mi konečně spojit s odpovědnou osobou v O2 a jejich stanovisko je prostě takové, že změnili bránu i funkcionalitu. Vůbec je nezajímalo, že to dřív fungovalo a vůbec je nezajímá jak to funguje.
Dle mého názoru je to opatření proto, aby se klient snažil posálat placené smsky. Ach, jo... Malinko arogance.

Jinak svela App. Občas se mi při odesílání do tmobile na přihlášenou bránu napíše, sms se nepodařilo odeslat, dám znovu odeslat, ona se ale mezím už doodeslala a už z toho dialogu nemohu utéct :). Nebo když se tam objeví nečitelná odpověď brány. Děje se to v metru a nebo když je špatný signál, nebo když má moje GPRS špatnou náladu. Pomůže task managerem zabít a znovu nahodit a používat dále. Řekl bych že je to skvělá aplikace. Až zmizí tento neduh, tak přímo skvělá app ! :)

J.

x125
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7000

Příspěvek od x125 » pon 28. lis 2011 20:09:53

Dnes mi nejdou posílat SMS přes 1188 (neregistrovaný). Chyba: Captcha_AuthException.
Je nás víc? Co se děje?
Lepší dumbphohe v kapse, než smartphone v servisu.
Pokud se mě na něco zeptáte, nečekejte odpověď ihned. Na fóru ani mailu, kam mi chodí upozornění, nebývám zas tak často.

sevca
Stálý androiďák

Příspěvek od sevca » stř 30. lis 2011 6:56:06

Tak me posledni 3 dny nejde posílat na O2, jak z normalni brany O2, tak i z brány s registraci a ani z poslatsms.cz. Proste O2 zas neco zmenilo... :x
ASUS Transformer PRIME
NEXUS 4

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“