KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Kryton2
Stálý androiďák
Reputace: 0

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od Kryton2 » stř 30. lis 2011 7:37:11

ahoj,

taky mi to poslední dobou nefunguje myslím posílat sms na o2 přes poslatsms nebo o2 bránu jako neregistrovaný.

HTC Desire HD
ViperDHD v2.3.0 | Sense 4.1 | 4.0.4 | Smooth | OTA

guttata
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Příspěvek od guttata » stř 30. lis 2011 16:54:06

Tak od aktualizace mi nechodí poslatsms.cz s registrací. Jen vyskočí okno Account was not activated... Přičemž na noťasu jsem normálně přihlášený a odesílá to. Přihlašovací údaje jsem několikrát zkontroloval, jsou správné. Prostě na ntb to chodí a FSS mi stejné přihlašovací údaje nepřijme...
Samsung Galaxy S21 Ultra 5g

Hasapimapetilon
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G3
Rom: Stock

Příspěvek od Hasapimapetilon » čtv 01. pro 2011 6:45:10

@guttata: Já mám naprosto stejnej problém a přetrvává poslední dvě aktualizace =(... Začalo mi to dělat včera s aktualizací na 1.5.1 s ROM- CM9-A11 ICS (poslední franco kernel). Tak jsem ještě zkusil nahodit poslední Oxygen ROM 2.3.2 v domnění, že by to mohl dělat ICS, ale bohužel =(. Dnes po aktualizaci na v1.5.2 problém stále přetrvává...

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » čtv 01. pro 2011 9:24:21

Vypada to ze nemate overene telefonni cislo nebo e-mail, zkontrolujte to po prihlaseni na adrese http://www.poslatsms.cz/UserProfile
S poslatsms.cz pripravujeme overeni zadanych udaju v nastaveni odesilani(tak jako to ma klikniavolej.cz), uvidite tak rovnou jestli mate spravne jmeno a heslo a v jakem stavu je vas ucet. Myslim ze tak do tydne by to mohlo byt, do te doby vyuzivejte stranky poslatsms.cz.

Hasapimapetilon
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G3
Rom: Stock

Příspěvek od Hasapimapetilon » čtv 01. pro 2011 9:48:21

Díky za info, nenapadlo mě, že by to mohlo být nastavením na webu poslatsms.cz... Telefonní číslo ověřeno a už to jede, akorát zasílání do O2 nejede =(

sevca
Stálý androiďák

Příspěvek od sevca » čtv 01. pro 2011 11:07:46

To O2 nejede, ale asi to bude problém někde u nich bych rekl :? Včera jsem chtel posilat z 1188.cz nejdrive to bezelo ale pak to zacalo chtit captcha z obrazku, ale ani po jejim vyplneni nešla zprava odeslat. Problem pretrvava do ted... :( (jinak jsem registrovany)
Pres poslatsms.cz s registraci se to tvari ze sms je odeslana, ale nikomu nic neprijde. Coz bude si myslim je problem zas u O2.

Posledni dobou zacinam byt fakt nastvany :( Porad nefunkcni brana a k tomu to maly FUP :evil: Ždimaji cloveka jak muzou :(

EDIT: Tak po dnešní aktualizaci FSS uz odesílání na O2 funguje
ASUS Transformer PRIME
NEXUS 4

Koikus
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Rom: ICS 4.0.4

Příspěvek od Koikus » čtv 01. pro 2011 19:21:10

zakladni je ze se da konecne prerusit odesilaní, dikas
Samsung Galaxy S II, ICS 4.0.4

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » čtv 01. pro 2011 21:18:58

No nevím, já ještě dnes po poslední aktualizaci mám s poslatsms problémy. Už nehází tu hlášku o účtu, zprávy vypadají jako odeslané, ale adresátům nepřijdou. A to nejen do O2, ale ani do T-Mobile. Takže do T-Mobile odesílám přes jejich bránu s captcha a spolehlivě, do O2 přes O2 s registrací a nespolehlivě. Někdy odejde, někdy chce captcha a pak odejde a někdy hodí chybovou hlášku. Ale alespoň když odejde, tak taky dorazí adresátovi, což je víc, než umí poslatsms s registrací... Poslední testování kolem 18 hodiny. Od té doby jsem to nezkoušel. Zatím asi poslatsms vyřadím a uvidím časem...

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » stř 21. pro 2011 21:37:24

Koukám, že to tu moc nežije... Po aktualizaci Androida se v FSS objevil nový problém. Ve výpisu konverzací je vždy pod jménem úryvek poslední zprávy. No a tady se teď zobrazují vždy jen moje, tj. odeslané zprávy, bez ohledu na to, kolik příchozích mezitím přišlo. Po otevření konverzace už je to v pořádku a jsou tam samozřejmě všechny, ale v tom výpisu ne. No a taky se to podle toho řadí... Takže i když je v konverzaci čerstvá příchozí zpráva, neposune to tu konverzaci nahoru a klidně zůstane jako třeba 10. jestliže jsem před tím na 9 různých čísel něco odeslal. Platí to dokonce i u nepřečtených. Když si novou zprávu otevřu z notifikační lišty, je to ok, ale když jdu do aplikace normálně, není vlákno s novou zprávou nahoře a musím hledat, které vlákno je tučně. Pak ho otevřu, přečtu a pokud neodpovím a zas ho zavřu, zůstává někde hluboko v historii. Pokud odpovím, posune se díky odeslané zprávě nahoru. Je to srozumitelné?

xHarry
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 Black Mist
Rom: Stock 5.0.1

Příspěvek od xHarry » čtv 22. pro 2011 2:15:03

Chci se zeptat, jak je to s opakovaným vložením kódu pro odstranění reklamy? Udělal jsem si wipe mobilu a po novém nainstalovaní aplikace mi Free SMS Sender nechce vzít aktivační kód. Vypíše to: Se zadaným aktivačním kódem již je registrováno maximum zařízení: 1. To si ji musím opět zaplatit?
Siemens A55 -> Siemens A60 -> Siemens CT65 -> Sony Ericsson D750i -> AnyCool i89 -> éra Androidu: LG GW620 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy S4

agent112
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB
Mobil 2 / ROM: Mi band 2

Příspěvek od agent112 » čtv 22. pro 2011 14:33:04

Já po wipe obnovil titanem a to je ok ;-) , ale je pravda, že by to chtělo dořešit ;-) Ale spíš bych kontaktoval autora mailem :-)
Xiaomi Redmi Note 3 Global 32GB : Android 6.01 : MIUI 8.2.3
Historie:
Microsoft Lumia 640 LTE : Windows Mobile 10
Huawei Ascend G300 : Android KitKat 4.4.4 : CM 11 - Dazzozo

xHarry
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 Black Mist
Rom: Stock 5.0.1

Příspěvek od xHarry » čtv 22. pro 2011 14:40:34

Nemám v mobilu ROOT, takže bych zálohoval jen čistě aplikaci.
Siemens A55 -> Siemens A60 -> Siemens CT65 -> Sony Ericsson D750i -> AnyCool i89 -> éra Androidu: LG GW620 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy S4

jarek72
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: XPERA ACTIVE-XIAO REDMI 1S-JIAYU G4S-XIAO REDMI2
Tablet: CHUWI V88S

Příspěvek od jarek72 » stř 28. pro 2011 15:08:47

Mam dotaz v FSS mam nastavenou vychozi branu jako odorik.cz, ale nikdy mi ten program sam napriradi branu podle cisla ale porad jen ten odorik.cz , mel jsem za to ze program sam priradi na cislo napr.vodafonu vodafone park , v nastaveni mam brany povoveleny.

nitramek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus S
Rom: Stock 4.1.1

Příspěvek od nitramek » sob 14. led 2012 23:00:21

Nevím jestli je to už napsané, ale neviděl jsem takže mám problém občas s některou notifikací, nejde otevřít visí jde ostranit ale nejde otevřít a nezobrazí se ani v SMS a MMS (původní aplikace) ani v FSS. Mám Nexus S Android 4.0.3 někdy to udělá, ale převážě to funguje.

finnak
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od finnak » pát 20. led 2012 10:43:55

Zdravím, nalezl jsem menší zádrhel. Spíš se to týká jen výměny fontu. Mám ICS 4.0.3 a ve FFS, když dám novou SMS(mám černý skin app) a vybírám adresáta, tak to písmo je šedé, což není moc dobře vidět na černém pozadí. Přitom text samotné sms je zvolen v bílé barvě, což je super. Nešlo by vyměnit to šedé písmo za bílé?
LG Nexus 4 KitKat 4.4 - STOCK
ASUS NEXUS 7 Wi-Fi 32GB KitKat 4.4 - STOCK

Ramicek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus S AOKP

Příspěvek od Ramicek » pon 06. úno 2012 22:11:42

nitramek píše:Nevím jestli je to už napsané, ale neviděl jsem takže mám problém občas s některou notifikací, nejde otevřít visí jde ostranit ale nejde otevřít a nezobrazí se ani v SMS a MMS (původní aplikace) ani v FSS. Mám Nexus S Android 4.0.3 někdy to udělá, ale převážě to funguje.
Mám podobný problém, stejný telefon i android:
Nechodili mi smsky. Respektivě sms přišla, vyskočila do notifikace, ale když jsem na ní v notifikaci kliknul, tak mi jí app neukázala. V podstatě jí tel neuložil, protože nebyla ani v defaultní app.
Vypadá že pomohla odinstalace a nová instalace.

gandalf55
Nové Androidě

Příspěvek od gandalf55 » čtv 09. úno 2012 18:26:35

Mám problém s identifikací přes klikniavolej.cz. Nevím jak nastavit aby tato brána posílala sms jako z mého registrovaného čísla (zpoplatněné). Nyní si sice při odeslání přes FSS odečtě cenu sms, ale adresátovi zobrazí v poli od: KlikniSMS.

SGSII, GINGERBREAD.XWKI4

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 10. úno 2012 0:25:37

Jako odesilatele zadej:

Kód: Vybrat vše

tel. číslo v mezinárodním formátu bez „+“ nebo „00“ nebo alfanumerický identifikátor povolený ve vašem účtu

příklad: 420123456789
příklad: Firma

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 10. úno 2012 0:30:36

Ramicek píše:
nitramek píše:Nevím jestli je to už napsané, ale neviděl jsem takže mám problém občas s některou notifikací, nejde otevřít visí jde ostranit ale nejde otevřít a nezobrazí se ani v SMS a MMS (původní aplikace) ani v FSS. Mám Nexus S Android 4.0.3 někdy to udělá, ale převážě to funguje.
Mám podobný problém, stejný telefon i android:
Nechodili mi smsky. Respektivě sms přišla, vyskočila do notifikace, ale když jsem na ní v notifikaci kliknul, tak mi jí app neukázala. V podstatě jí tel neuložil, protože nebyla ani v defaultní app.
Zdravím, nejste první kdo hlásí podobný problém. Zatím se vyskytuje jen na Nexusu S s ICS. Mě se to na Galaxy Nexu s ICS nasimulovat nepodařilo.

Tuším kde by mohl být problém a do dalších verzi se ho pokusím odstranit. Teď dokončuji verzi 1.5.4, takže se to dostane až to další.

renčam
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GT I8150 - CM11 - KK 4.4.4
Mobil 2 / ROM: Lenovo S750 - JB 4.2.2 Andrea

Příspěvek od renčam » pát 10. úno 2012 2:25:20

Měřili jsme data a stručná sms do Vodafone parku spořádá 140 kb, zatímco stejná přes Sms s registrací jen 14 kb. Proč to tak je a dá se to nějak změnit? Při omezeném FUP je to znatelný rozdíl. Děkuji

Croms
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG P970 Optimus Black

Příspěvek od Croms » pon 13. úno 2012 12:03:10

Prosím,může tu někdo nahodit obrázek,jak vypadá tlačítko se smajlíky? Už jsem zkoušel několik klávesnic ale nějak se nedaří.Zapínám vypínám "Nastavení -> Psaní zpráv ->Zobrazovat tlačítko se smajlíky " ale nic se neděje.Originál klávesnice od LG smajlíky má už v základu. :help:

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » pát 17. úno 2012 20:37:51

pjd píše:
Ramicek píše: Mám podobný problém, stejný telefon i android:
Zdravím, nejste první kdo hlásí podobný problém. Zatím se vyskytuje jen na Nexusu S s ICS. Mě se to na Galaxy Nexu s ICS nasimulovat nepodařilo.

Tuším kde by mohl být problém a do dalších verzi se ho pokusím odstranit. Teď dokončuji verzi 1.5.4, takže se to dostane až to další.
Hm tak mě se to na Desire HD stalo taky. Odinstalace nepomohla, protože ani defaultní app ty nové sms neukládá. Resp. neukládá sms z čísel, ze kterých tam už nějaká starší není z dřívějška. Divné je, že se mi to stalo už vloni v létě a v obou případech v zahraničí čili v roamingu... Vloni pomohl jen hard reset telefonu... :cry:

8th
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: nexus 4

Příspěvek od 8th » stř 22. úno 2012 11:00:41

Zdravim,

Automatický podpis mi dělá co dělat nemá:
Napíšu autopodpis -> vše funguje jak má.
Dám před autopodpis mezeru „ autopodpis“ -> U kontaktů, kde má být (je v menu zaškrtnuto) tak se objevuje dvakrát za sebou „ autopodpis autopodpis“;
u kontaktů, kde nikdy nebyl a být nemá -> není;
u kontaktů s přeneseným číslem, kde prvně měl být, a teď být nemá se objevuje jen jednou.

koukl by tu na to někdo, jestli mu app dělá to samé?
Nechci mazat uživatelská data a pak všechna hesla psát znovu, jestli je to appbug.

Díky.
i5700 CM 7.2 (v8) | iPhone 3 | Nexus 4

duchman
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: htv wildfire s

Příspěvek od duchman » stř 22. úno 2012 21:02:38

je mozne nekde nastavit (nebo pokud to nejde, pridat do pristi verze programu) nize uvedene 2 veci?

- v seznamu konverzaci mam jako posledni zpravu u kazdeho kontaktu vzdy tu,kterou jsem odeslal ja. Mela by tam snad spravne byt posledni prijata, nebo aspon posledni v casove posloupnosti, ne?

- pokud odesilam jako klasickou placenou sms pres GSM sit a dotycny neni na prijmu, logicky neprijde hned dorucenka. Mela by ovsem prijit jakmile dotycnemu prijde na mobil, a to vcetne zvukoveho oznameni. Takhle se o jejim doruceni nijak nedozvim, coz je zcela zasadni nedostatek!

telefon pouzivam htc wildfireS s poslednim androidem 2.3.5

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » stř 07. bře 2012 19:49:21

Zdravím zde na fóru.
V poslední době se toho hodně událo na novém webu aplikace: http://freesmssender.cz
Wiki jsem musel ukončit a nápovědu jsem přesunul na http://freesmssender.cz/help - najdete tam nejen návody jak odesílat zprávy ale i popis funkcí, chyb, odesílání atd.
Budu rád když web zkouknete a zapojíte se třeba do úpravy/přidávání překladů nebo na soc. sítích.

Dál odpovím na několik příspěvků, snad jsem nic zásadního neopomenul.
guttata píše:Koukám, že to tu moc nežije... Po aktualizaci Androida se v FSS objevil nový problém. Ve výpisu konverzací je vždy pod jménem úryvek poslední zprávy. No a tady se teď zobrazují vždy jen moje, tj. odeslané zprávy, bez ohledu na to, kolik příchozích mezitím přišlo. Po otevření konverzace už je to v pořádku a jsou tam samozřejmě všechny,...
Je to problém nějaké úpravy v novém Sense na 2.3. Založil jsem: #178 - [Bug] Received messages missing in conversations - můžeš sledovat postup emailem(stačí dát "Vote for this issue"). Mám dostupný Desire S kde se to projevuje také, takže zkusím pořešit co nejdříve.
xHarry píše:Chci se zeptat, jak je to s opakovaným vložením kódu pro odstranění reklamy? Udělal jsem si wipe mobilu a po novém nainstalovaní aplikace mi Free SMS Sender nechce vzít aktivační kód. Vypíše to: Se zadaným aktivačním kódem již je registrováno maximum zařízení: 1. To si ji musím opět zaplatit?
Bez problémů můžeš odstranit již aktivovaná zařízení na http://freesmssender.cz/support/manage-devices.
Pokud na něco narazíš, piš prosím na email.
jarek72 píše:Mam dotaz v FSS mam nastavenou vychozi branu jako odorik.cz, ale nikdy mi ten program sam napriradi branu podle cisla ale porad jen ten odorik.cz , mel jsem za to ze program sam priradi na cislo napr.vodafonu vodafone park , v nastaveni mam brany povoveleny.
Výchozí brána by měla být použita pouze pokud nevyhovuje žádná jiná. Pokud si naposledy odeslal zprávu zdarma přes odorik a bránu máš povolenou, vyhovuje odorik(aplikace si volbu brány pamatuje podle poslední odeslané zprávy). Takže stačí zmenit na Vodafone Park a odeslat zprávu, příště bude u čísla opět park.
renčam píše:Měřili jsme data a stručná sms do Vodafone parku spořádá 140 kb, zatímco stejná přes Sms s registrací jen 14 kb. Proč to tak je a dá se to nějak změnit? Při omezeném FUP je to znatelný rozdíl. Děkuji
Vyčerpávající odpověď dávám dohromady postupně na webu:
Jak funguje odesílání a Kolik odesílání stojí
duchman píše:je mozne nekde nastavit (nebo pokud to nejde, pridat do pristi verze programu) nize uvedene 2 veci?

- v seznamu konverzaci mam jako posledni zpravu u kazdeho kontaktu vzdy tu,kterou jsem odeslal ja. Mela by tam snad spravne byt posledni prijata, nebo aspon posledni v casove posloupnosti, ne?

- pokud odesilam jako klasickou placenou sms pres GSM sit a dotycny neni na prijmu, logicky neprijde hned dorucenka. Mela by ovsem prijit jakmile dotycnemu prijde na mobil, a to vcetne zvukoveho oznameni. Takhle se o jejim doruceni nijak nedozvim, coz je zcela zasadni nedostatek!

telefon pouzivam htc wildfireS s poslednim androidem 2.3.5
Do příští verze určitě ne, jedná se o projekt tvořený ve volném čase. Seznam úkolů podle priorit, včetně možnosti sledovat jednotlivé úkoly, najdeš na http://littlegreenbugs.com/bugs/apps/freesmssender/.
- Problem po aktualizaci některých telefonů od HTC jsem zaznamenal. Je to problém nějaké úpravy v novém Sense na 2.3. Založil jsem: #178 - [Bug] Received messages missing in conversations - můžeš sledovat postup emailem(stačí dát "Vote for this issue"). Mám dostupný Desire S kde se to projevuje také, takže zkusím pořešit co nejdříve.
- Doručenky chybí a budou brzy: #126 - [Enh] Delivery reports

nyqi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: 721266616

Příspěvek od nyqi » ned 11. bře 2012 13:20:21

Ahoj, nevím přesně kde bych se mohl zeptat, tak to napíši sem. Už pár týdnů používám Free SMS Sender na androidu a vážně zvažuji koupit placenou verzi ( reklama mě štve :) ). Jediné co mi v programu dost chybí ( nebo jsem na to nepřišel jak to nastavit ) je jak nastavit například k jednotlivým kontaktům vlastní vybranou bránu. Např.: do O2 ( své domovské sítě ) mám sms zadarmo, tak je zbytečné aby se posílali přes bránu poslatsms.cz, za 1. to trvá déle, za 2. je k tomu samozřejmě zapotřebí připojení k internetu a za 3. se posílá s jakousi reklamou atd. Chtěl bych nějak docílit toho, že pokuď program rozpozná síť o2 tak aby automaticky nastavil "placené odesílání" , nebo by bohatě stačilo, aby si pamatoval u každého kontaktu poslední bránu přes kterou odesílal -( toto nastavení bych preferoval více !! ). Nyní se u zprávy občas objeví poslední použitá brána, ale je to spíše vyjímečně. Proto pokud je nějaká možnost jak toto nastavit, prosím o radu. Pokud ne, chtěl bych požádat autora, zda by bylo možné tuto funkci doplnit. Věřím, že by tuto funkci přivítalo mnoho uživatelů.

Děkuji !

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » ned 11. bře 2012 13:27:27

Ale systém si pamatuje poslední bránu. Jen u placené musíš na dané číslo poslat nejdříve jednu z internetu a pak 3 placené aby si to tu placenou zapamatovalo... Ostatní brány kromě placené si to pamatuje napoprvé...

nyqi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: 721266616

Příspěvek od nyqi » ned 11. bře 2012 13:57:57

Dík za radu, opravdu to funguje... Sice je to trochu naprd, ale bude to stačit :)

guttata
Stálý androiďák

Příspěvek od guttata » ned 11. bře 2012 14:00:49

Nerozumím,co je na prd. Chodí to skvěle... Snad ti to bude vyhovovat...

karlo
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od karlo » čtv 15. bře 2012 22:26:46

Zdravim, mám problém, zaregistroval jsem se na poslatsms, abych mohl posílat zprávy i na vodafone a bohužel se mi ukážou, že se odeslaly, ale dotyčné osobě už nepřijdou. Je nějaké řešení?

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“