KomunikaceFree SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

damsell
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace - S5839i

Re: Free SMS Sender - smsky pohodlně a zdarma

Příspěvek od damsell » pát 15. říj 2010 8:12:01

Já se do té aplikace ani nedostanu, hned jak to spustim tak to spadne...pošlu ti to odpolko, at vis co a jak :-)

Maya

ghotic.ghotic
Robot
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » pát 15. říj 2010 8:18:02

Máš pravdu! Odstranil jsem u kontaktu ikonu a už nepadá! Je rozhodně lepší než Oskarek, hlavně i díky tomu že se dá nastavit jako výchozí
aplikace pro sms! Díky za skvělou App!
Jen dotaz dá se ručně zadat číslo které nemám v kontaktech?

   @telefon    
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: vojtisek_michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 9:00:45

Vyborne, tak aspon zes nasel docasne reseni sam. Opravu stejne udelam :)

Napsat sms na cislo ktery neni v kontaktech zatim nejde, jde to ale obejit. Na cislo zacni volat a poloz to driv nez ho prozvonis, ve vypisu volani na to cislo klikni a pak muzes kliknout na ikonku sms hned vedle telefonniho cisla - aplikace se nabidne.

ghotic.ghotic
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » pát 15. říj 2010 9:38:55

A teď jsem přišel na další skvělou věc, která tvou App povysuje nad ostatní. Orezava diakritiku. KubikSMS při jediném háčku vyhodil chybu s odesláním a původní aplikace zkracuje zprávy. Konečně můžu psát sna pomocí SlideIT keyboard! ještě jednou díky

   @telefon    
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Lintny

Příspěvek od Lintny » pát 15. říj 2010 10:16:06

Možná blbý dotaz, ale lze nějakým zbůsobem docílit, aby lidi s T-mob a O2 viděli mé číslo? U Vodafone to je bez problémů, ale u těchto dvou na to nemůžu přijít.

ghotic.ghotic
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » pát 15. říj 2010 10:20:41

Možná blbá odpověď ale jestli se nepletu tak brána Vodafone jako jediná toto nabízí.A program toho asi nijak nedocili...

   @telefon    

Lintny

Příspěvek od Lintny » pát 15. říj 2010 10:23:15

No nic, tak nezbyde nic jinýho, než se do každý SMS mimo Vodafone podepsat. :evil: Sice jsem si to myslel, ale díky za odpověď.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 10:35:39

ghotic.ghotic píše:A teď jsem přišel na další skvělou věc, která tvou App povysuje nad ostatní. Orezava diakritiku. KubikSMS při jediném háčku vyhodil chybu s odesláním a původní aplikace zkracuje zprávy. Konečně můžu psát sna pomocí SlideIT keyboard! ještě jednou díky

Odesláno z Vodafone 845
Presne kvuli tomu tam tahle funkce je :)

T-mobile ani 1188.cz bohuzel nepovoluje uvest cislo odesilatele.
Osobne posilam zpravy:
- na cisla u Vodafone pres Vodafone park(takze neopisuju captcha a prijemce vidi moje cislo jako cislo odesilatele)
- na cisla u T-mobile posilam pres T-mobile kde se podepisuji do zpravy a opisuji captcha
- na cisla u O2 posilam pres 1188.cz s registraci(takze neopisuju captcha a prijemce vidi moje cislo jako cislo odesilatele)

Lintny

Příspěvek od Lintny » pát 15. říj 2010 13:05:01

Teď jsem zaznamenal nepříjmený bug na Wildfire. Při odesílání zprávy na O2 přes 1188 s registrací mi tu běží do nekonečna hláška "Odesílám zprávu...". To i přes to, že SMS již byla doručena.

Coolajda
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Příspěvek od Coolajda » pát 15. říj 2010 14:18:24

damsell píše:Já se do té aplikace ani nedostanu, hned jak to spustim tak to spadne...pošlu ti to odpolko, at vis co a jak :-)
Mám Vodafone 845 a mám stejnej problém.... zezačátku to šlo, potom jsem zkusil poslat zprávu někomu s fotkou u kontaktu a aplikace spadla.... od tej doby se do aplikace nedostanu.
(jo a ptal jsem se sice jinde, ale zeptám se i tady... pokud odesílám sms přes bránu vodafone park, tak je to bez opisování kódu, ale zdarma pouze do vodafonu že ?)

edit: do aplikace se nedostanu ani po reinstalaci

ghotic.ghotic
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » pát 15. říj 2010 14:23:00

coolajda autor na večer slíbil opravenou verzi. Tato padá kvůli zmenšení ikony kontaktu. Pokud posilas přes Vodafone park kód neopisujes ale je to zdarma jen do Vodafone.

   @telefon    

Coolajda
Androiďák!

Příspěvek od Coolajda » pát 15. říj 2010 14:34:44

dík za odpověď.... chtěl jsem vytvořit log přes logcat, ale jestli už se na tom pracuje a večer bude nová verze tak ještě počkám...

ghotic.ghotic
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghotic.ghotic » pát 15. říj 2010 14:47:27

log s tím samým problémem ze stejného telefonu jsem posílal tak uvidíme ;)

   @telefon    

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 15:02:53

Coolajda: Log klidne posli, budto bude zbytecny(bude v nem stejna chyba jako u ghotic.ghotic) a nebo v nem bude zalogovana jeste jina chyba kterou diky tomu logu najdu a opravim.

Coolajda
Androiďák!

Příspěvek od Coolajda » pát 15. říj 2010 15:09:13

už jsem poslal...

Tom006
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Příspěvek od Tom006 » pát 15. říj 2010 15:48:16

Dobrý den,
po dlouhém hledání aplikace na posílání sms zdarma jsem si stáhnul tuhle aplikaci. Nejdřív jsem měl nějaké problémy a nešlo mi žádnou sms poslat, tak jsem aplikaci přeinstaloval a šlape parádně. V nastavení nastavení mám zaškrtlé "Připojovat k GPRS/EDGE" a "Používat 1188.cz s registrací" a vyplněné moje číslo. V tuhle chvíli pošlu sms a ta dojde příjemci (zkoušel jsem do O2 a T-mobile) v jednom kuse, bez reklamy a i jako z mého čísla ani nemusím opisovat text z capch. Chtěl bych se proto zeptat, zda tento program opravdu funguje takhle parádně, což by bylo úplně super :D a nebo se mi sms posílají klasicky přes operátora? Díky moc za odpověď, jsem v Androidu úplný nováček, tak se nezlobte, za tekhle hloupou otázku :D Jediný problém, který se mi objevuje, že odešlu sms, ta příjemci už dávno dojde a na displeji mám stále text "Odesílám zprávu..."

cermak.cz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od cermak.cz » pát 15. říj 2010 16:08:58

Spustil jsem, poslal jsem, dal jsem 5*. Konečně můžu pohodlně posílat sms zadarmo, když už si platim ten datovej tarif :)

Coolajda
Androiďák!

Příspěvek od Coolajda » pát 15. říj 2010 16:24:10

Ještě jedna chyba.... nelze odeslat sms na číslo které bylo převedeno k jinému operátoru. Co s tím?

edit: tak chyba byla na mé straně... měl jsem nastavenou špatnou bránu. ALE jak už někdo psal... otevře se okno "Odesílá zprávu..." - příjemci zpráva dojde, ale okno se nezavře .... pouze killnout program !!!!!!!!!!

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 19:28:40

Tom006 píše:Dobrý den,
po dlouhém hledání aplikace na posílání sms zdarma jsem si stáhnul tuhle aplikaci. Nejdřív jsem měl nějaké problémy a nešlo mi žádnou sms poslat, tak jsem aplikaci přeinstaloval a šlape parádně. V nastavení nastavení mám zaškrtlé "Připojovat k GPRS/EDGE" a "Používat 1188.cz s registrací" a vyplněné moje číslo. V tuhle chvíli pošlu sms a ta dojde příjemci (zkoušel jsem do O2 a T-mobile) v jednom kuse, bez reklamy a i jako z mého čísla ani nemusím opisovat text z capch. Chtěl bych se proto zeptat, zda tento program opravdu funguje takhle parádně, což by bylo úplně super :D a nebo se mi sms posílají klasicky přes operátora? Díky moc za odpověď, jsem v Androidu úplný nováček, tak se nezlobte, za tekhle hloupou otázku :D Jediný problém, který se mi objevuje, že odešlu sms, ta příjemci už dávno dojde a na displeji mám stále text "Odesílám zprávu..."
To pres jakou branu se sms posila poznas z ikony na poslani - kdyz tam je logo nejakeho operatora tak se odesila zprava pres net, kdyz tam zadna ikona operatora neni(ikona tlacitka na odeslani je stejna jako ikona programu) tak se sms posle jako bezna(placena) zprava. Behem odesilani zpravy je v titulku dialogu nazev brany.
Pokud pouzivas brany s registraci tak nemusis opisovat captcha kod a zprava kterou operator odesle vypada jako by prisla z tveho cisla a neobsahuje reklamy.
Behem odesilani ctu odpovedi z brany(ctu kod nactene webove stranky) a z nej poznam jestli byla zprava odeslana. Operator odesila zpravu ihned, tzn je mozne ze zprava dorazi prijemci driv nez se tobe "nacte stranka" s informaci o tom ze je zprava odeslana. V podstate je to stejne jako kdyby jsi pustil prohlizec, prihlasil se napr na vodafonepark.cz, tam odeslal zpravu a odhlasil se...akorat ze tohle dela aplikace za tebe.
cermak.cz píše:Spustil jsem, poslal jsem, dal jsem 5*. Konečně můžu pohodlně posílat sms zadarmo, když už si platim ten datovej tarif :)
Presne to jsem vzdycky chtel taky, zadnou podobnou aplikaci jsem nenasel, tak sem si to napsal :)
(pro rypaly: podobnou aplikaci pouzitelnou pro CR, na netu totiz exituji jine varianty - napr pro Irsko)
Coolajda píše:Ještě jedna chyba.... nelze odeslat sms na číslo které bylo převedeno k jinému operátoru. Co s tím?

edit: tak chyba byla na mé straně... měl jsem nastavenou špatnou bránu. ALE jak už někdo psal... otevře se okno "Odesílá zprávu..." - příjemci zpráva dojde, ale okno se nezavře .... pouze killnout program !!!!!!!!!!
Uz mi to par lidi rikalo, takze sem se na to podival a jedna funkce se tam nepochopitelne vola znovu. Tenhle problem jsem snad jiz vyresil, ted predelavam odesilani pres brany(tak aby slo prerusit a kod byl prehlednejsi).

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.2.6 - opravy

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 21:25:15

Na marketu jsem právě publikoval novou verzi.

změny:
  • opraveno načítání obrázků u kontaktů
  • upraveny všechny brány: dost jsem upravil odesílání, nyní používají brány stejný základ = čistší a přehlednější kód
  • opraveno načítání uložených přihlašovacích údajů k 1188.cz s registrací
  • opraveno rozpoznání chyby o příliš dlouhé zprávě z T-mobile
  • snad opraveno zamrzání dialogu s "Odesílám zprávu"
Díky úpravám které jsem s bránami provedl můžu začít na přidání funkce "zrušit odesílání".

Ted jdu na pivo 8-)

Coolajda
Androiďák!

Příspěvek od Coolajda » pát 15. říj 2010 21:50:56

Tak bohužel mně nefunguje odesílání zprávy přes reg. bránu 1188.cz. Program napíše : "Odeslání přes internetovou bránu se nazdařilo: Chyba přihlášení k bráně: Zprávu nelze odeslat. Telefonní číslo, na které chcete SMS poslat, nepatří do sítě O2... " Což nechápu, když se snažím poslat zprávu na číslo, které je původně od T-mobile... teď je přesunuto k Vodafone - u předešlé verze sms došla...

přihlašovací údaje k bráně mám správný

edit: to samý dělá i při pokusu poslat zprávu na T-mobile.... nelze odeslat ani přes neregistrovanou bránu 1188.cz

Ono je to asi správně.... protože 1188.cz by mělo posílat sms zdarma jen do sítě O2, ale jakto, že to s předešlou verzí šlo ???

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » pát 15. říj 2010 22:22:23

Zkus zkontrolovat ulozeny prihlasovaci udaje, protoze ja sem testoval odesilani pres vsechny brany a na zadnej problem sem nenarazil :-(
Pripadne aplikaci odinstaluj a nainstaluj znovu, nastaveni bude vymazano.
Jen T-zones podporuje odesilani do vsech siti, zpravy do cizich siti sou uctovany k pausalu - proto je v nastaveni zaskrtavatko "overovat ze je cislo u t-mobile".

happyBOY78
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Doogee X5
Rom: Lollipop

Příspěvek od happyBOY78 » sob 16. říj 2010 11:24:49

Jen poznatek pro ty,kterým aplikace spadne hned při pokusu o spuštění. Dělalo mi to také,už jsem chtěl autorovi posílat log,ale pak mě napadlo smazat všechny sms a od té doby aplikace funguje korektně. Asi si na začátku nedokázala poradit s už uloženými smskami.
Nokia 5110->Nokia 3330->Siemens C35->Siemens S55->Siemens CX75->SE W810->SE W910->SE Cedar->HTC Magic->Xperia Mini Pro-> Doogee X5 (mezitím spousta dalších dočasných founů)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » sob 16. říj 2010 13:14:08

Taky reseni :-)
Kdybys poslal log tak sem se na to moh podivat a pripadnou chybu odstranit, nacteni jiz ulozenych zprav by totiz fungovat melo. Kazdopadne jsem rad ze sis poradil, uzivej sms zadarmo ;-)

santox
Nové Androidě

Příspěvek od santox » sob 16. říj 2010 13:43:29

Tak jsem zjistil, ze kdyz odesilam pres wifi na t-mobile, tak neni problem, ale pres gprs to proste nejede a nejede. Nemuze tam byt nejaky problem s pomalejsi odezvou pripojeni? :)

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » sob 16. říj 2010 14:22:59

Hmm, to by mohl byt problem. Posli log ;)

matoman
Stálý androiďák

Příspěvek od matoman » sob 16. říj 2010 16:13:01

Inac ako funguje prihlasovanie, prihlasuje sa to pri kazdom poslati spravy, alebo si to nejako pamata?, Bo sa mi zda ze to niekedy trva az prilis dlho.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pjd » sob 16. říj 2010 17:30:29

Před každým odesláním zprávy se to přihlásí, po odeslání odhlásí. Pamatovat si přihlášení neplánuji. Je to jeden/dva requesty navíc a ty zas tak dlouho netrvají. Jak dlouho ti trvá než se odešle zpráva? U mě to přes EDGE odešle zprávu přes bránu vyžadující registraci vetšinou do čtyř vteřin.

Autor tohoto vlákna
pjd
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Release 1.2.7 - opravy, zrušení odesílání, počítání znaků

Příspěvek od pjd » sob 16. říj 2010 17:33:29

Na marketu je další update s těmito změnami:
  • opraveno chybové hlášení přečtené z brány 1188.cz s registrací
  • počítání napsaných znaků s omezením dle vybrané brány
  • čekání na připojení k internetu lze zrušit tlačítkem zpět - to se hodí když aplikace začne čekat na připojení přes wifi a vy jste někde mimo dosah
  • dialog vyžadující opsání captcha kódu lze zrušit tlačítkem zpět
Po zrušení čekání na připojení nebo po zrušení captcha kódu je připojení přes Wifi nebo operátora samozřejmě vypnuto(pokud bylo zapnuté pro odesílání).

Zkoušel jsem i možnost zrušit již probíhající odesílání(např během přihlašování), bohužel to nevypadalo na dobrou cestu takže jsem od toho upustil.

Beer time! :DD

Coolajda
Androiďák!

Příspěvek od Coolajda » sob 16. říj 2010 19:25:53

Ještě jedna věc mně chybí.... má ji Oskárek. Automatická volba brány. Mám hodně přátel, kteří nedávno měnili operátory a já nevím co zvolit.... zbytečně to zdržuje. A taky nějakou bránu zdarma do T-mobile.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“