Komunikacechyba synchronizace pošty: oauth chyba site

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

chyba synchronizace pošty: oauth chyba site

Příspěvek od sinco » úte 11. říj 2016 19:13:22

LG G3 a android 4.4.2, root. Pred casem me prestaly chodit push notifikace a email v app Gmail na datech operatora. Musel jsem sam vyvolat synchro v Gmail app. Zapnul jsem wifi a email se sam nacetl a i push notifikace ok. Data od operatora mam stale zapnute. Vcetne synchronizace. A dnes jsem nainstaloval Aqua Mail a zdalo se ze bude klid. Poslal jsem si x emailu a push notifikace fungovala. Vse ok. Uz jsem si rikal ze je vse v poradku. Behem odpoledne me doplnek ve FF nahlasil asi 6 dorucenych emailu. Ale Aqua Mail byl zticha. Tak jsem app spustil a potahl dolu, spustila se synchronizace. Ale misto stahovani posty se v app ukazala hlaska Chyba synchronizace pošty: oauth chyba site. Zkusil jsem to nekolikrat a nic. Zapnu wifi a emaily se stahly. Neco bude s mobilnim netem. Mam vodafon, LTE signal do plna, internet funguje. Do uplatneni FUPU me chyby 50MB, informace od operatora, coz neni dobre. Zajimave je ze dopoledne jsem po instalaci email apolikace poslal behem cca 20 minut par emailu a vse bylo v poradku. Je nejaky napad co s tim ? Dekuji

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“