KomunikaceSMS se tváří jako doručená, doručená však není

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mistrYoda
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

SMS se tváří jako doručená, doručená však není

Příspěvek od mistrYoda » pát 27. led 2017 17:37:03

Zdravím,

chci se zeptat na váš názor na problém s odesíláním sms. Používám LG G Flex 2 a poslední dobou pozoruji, že zprávy, které odesílám nenacházejí příjemce. Do prosince jsem fungoval na Androidu 5, tam jsem měl problém s odesíláním MMS. Vždy vyskočila chybová hláška s tím, že se zprávu nepodařilo odeslat. Řešil jsem to s operátorem, nastavoval jsem telefon, vyměnil jsem sim, nic nepomohlo. Poté jsem povýšil na Android 6, od té doby mám pokoj.

Po celou dobu používání telefonu však ojediněle zaznamenávám, že SMS zprávy, které odešlu, nedocházejí. Měl jsem za to, že chyba bude na straně příjemců - staré telefony, plná paměť,... Jako výchozí aplikaci používám Textru. Nedávno jsem si nastavil potvrzení o doručení, a tak se mi teď po odeslání zobrazuje pod zprávami text "doručeno". Pokud se přepnu do výchozí aplikace nebo do chompSMS, Textrou odeslané zprávy tam nacházím mezi odeslanými. Nicméně, problém stále přetrvává. Jeden příjemce, u kterého jsem měl s doručováním sms problémy si nedávno vyměnil telefon za nový. Hned po koupi jsem zkoušel zaslat sms, ta přišla. Když jsem mu ale psal včera, sms nedošla.

Co si o tom myslíte? Kde může být problém? U příjemce, v mém telefonu nebo v Textře?

Děkuji za názor.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“