KomunikaceNotifikace na jiny telefon

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Tjjonny
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: S5 mini

Notifikace na jiny telefon

Příspěvek od Tjjonny » čtv 20. dub 2017 10:05:31

Zdravim Vas, resim takovy problem. Mam dva telefony, sluzebni a soukromi. Sluzebni po praci odkladam a temer se ho nevsimam ovsem potreboval bych vedet, jestli me nekdo neshani. Nepotrebuji reagovat ihned ale jen vedet, ze se neco deje. Uz jsem nekolikrat promeskal dulezity hovor nebo zpravu. Nosit ale stale 2 telefony nechci a dual sim neprichazi v uvahu. Mail, skype atd mam na soukromem telefonu prihlaseny, takze mi jde jen o hovory a sms. Problem je, ze to musi byt pres internet. Nemohu si posilat sms na soukrome cislo, to bych se nedoplatil.
Ma predstava je, ze pokud nekdo zavola nebo posle sms na sluzebni telefon, posle se mi nejaka notifikace na muj soukromi. Napr. vygeneruje se email a odesle se na nastvenou adresu, nebo se to preposle na skype, nebo se zobrazi hlaska pres nejakou aplikaci. Je mi jedno jestli to budu zapinat rucne, nebo se to spusti podle kalendare, je mi jedno jestli se mi na soukromem telefonu zobrazi text "koukni na telefon" nebo presne "volal Karel Vomacka".
Nevite nekdo o zpusobu jak neco takoveho zprovoznit?
Diky za reakce.

lazy
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: S7

Re: Notifikace na jiny telefon

Příspěvek od lazy » čtv 20. dub 2017 10:09:57

V aplikaci Smart Notify lze nastavit ukládání SMS a zmeškaných hovorů do kalendáře a pokud se kalendář nasdílí s tím druhým telefonem tak se tam ty hovory a sms objeví.

Pak už jen stačí hodit widget z kalendáře na plochu a máte přehled o zmeškaných hovorech a zprávách z druhého telefonu.

Link je: https://play.google.com/store/apps/deta ... martnotify

Autor tohoto vlákna
Tjjonny
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: S5 mini

Re: Notifikace na jiny telefon

Příspěvek od Tjjonny » čtv 20. dub 2017 10:36:01

Skvělé, takhle nějak jsem si to představoval. Určitě vyzkouším. Díky

Věděl by někdo ještě o jiné aplikaci? Trochu se bojím, že v kalendáři by se notifikace v tom množství co tam mám ztratili...

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“