KomunikaceViber - komunikace?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dvcompt
Nové Androidě
Reputace: 0

Viber - komunikace?

Příspěvek od dvcompt » pon 20. lis 2017 17:24:37

Zdravím šikuly, prosím o info, měl jsem v telefonu přihlášený viber a velkou komunikaci, o kterou bych nerad přišel.
Bohužel jsem dočasně vzal jiný telefon, kde jsem se opět přihlášil k Viberu pod stejným telefonnim čislem, ale bohužel se potřebuji
vrátit zpět na původní telefon, a tak netuším zda tam ta původní komunikace bude či nikoliv. Poradíte, zda něco zazálohovat, nebo
co pro to udělat. Na původním telefonu se nic se SW nedělo, jen se mi Viber odhlásil z důvodu přihlášení jiného zařízení, tzn.
ta komunikace nejspíše někde v telefonu bude uložena. Dekuji za jakoukoliv radu. David

sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Viber - komunikace?

Příspěvek od sinco » pon 22. led 2018 18:51:31

S dovolením se zeptám. Na mobilu mám viber. Nainstaloval jsem ho i na druhý telefon který je bez sim karty, jen wifi. Kód přisel na telefon se simkou, kód jsem zadal do druhého přístroje a v ten moment odpadl učet na tel. se sim. Dal jsem tedy přihlasit, přišel sms kod, ten jsem zadal ale veškerá konverzace je pryč. Záloha žádná. Rád bych to vratil zpět ale tusím že to asi nepůjde. Na telefonu není root. Díky
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Autor tohoto vlákna
dvcompt
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Viber - komunikace?

Příspěvek od dvcompt » pon 22. led 2018 19:59:20

jj to je stejný problém, asi neřešitelné.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“