Komunikaceautomatické odmítnutí hovoru s posláním sms

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Paweru
Nové Androidě
Reputace: 0

automatické odmítnutí hovoru s posláním sms

Příspěvek od Paweru » sob 10. srp 2019 15:23:29

Potřeboval bych poradit nějakou aplikaci, která automaticky odmítne hovor a pošle předem nastavenou sms. Jde mi o to, že nechci na dovolené řešit pracovní věci, ale zároveň dát vědět, že "nejsem mrtvý". U aplikací typu nerušit jsem tuhle možnost nenašel.
Předem díky za tipy.

policak
Droid
Reputace: 79
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Mobil 2 / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: Cube i7 Remix

Re: automatické odmítnutí hovoru s posláním sms

Příspěvek od policak » sob 10. srp 2019 16:09:32

Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
Paweru
Nové Androidě

Příspěvek od Paweru » sob 10. srp 2019 16:35:38

Díky za tip, při googlování jsem tuhle aplikaci taky naše. Nastavím podle návodu a hovory mi to ani neukončuje, ani neposílá sms. Nevím jestli tam nedělám nějakou chybu. Možná bych byl radši za nějakou jednodušší aplikaci. Zároveň mi spoustu aplikací nefunguje teď s Androidem 9.

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » sob 10. srp 2019 21:28:38

Já po dlouhém hledání zakotvil u aplikace "TextAssured". Na GGPlay jsem totiž furt nic pořádného nemohl nalézt. Pro dřívější verze Androidu bylo pár aplikací co šlapaly, ale s devítkou to skončilo. Domovská stránka (http://www.textassured.com/) sice odkáže na Google, ale tam nic není. Proto jsem si vyhledal na webu ".apk" a nainstaloval. Šlape parádně. Mám odpovědi rozdělené - v pracovní době to lidem napíše, že "právě pracuju", odpolko/večer - že "momentálně nemohu hovor přijmout" a o víkendu něco jako že "telefon nemám u sebe" ;). A na konci všech SMS mám napsáno, nechť mě vše napíší do mailu. No a když mně náhodou hovor uteče, tak zákazník nemůže říci, že nereaguju... Je to pohoda - kdo má vážný zájem o moji práci, napíše rovnou mail s objednávkou...
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » ned 11. srp 2019 8:02:50

v pracovní době to lidem napíše, že "právě pracuju", odpolko/večer - že "momentálně nemohu hovor přijmout" a o víkendu něco jako že "telefon nemám u sebe"
Takže vlastně telefon nezvedáš nikdy. :lol:
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Ante
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » ned 11. srp 2019 9:25:24

@ don_alex :

Nooo - to je fakt ;). Kdo má zájem, napíše. Je to takové síto proti zbytečným a zdržujícím dotazům ;)... Ono když děláš rukama a pořád, tak jiná možnost není...

Autor tohoto vlákna
Paweru
Nové Androidě

Příspěvek od Paweru » ned 11. srp 2019 12:26:25

Ante píše:
sob 10. srp 2019 21:28:38
Já po dlouhém hledání zakotvil u aplikace "TextAssured". Na GGPlay jsem totiž furt nic pořádného nemohl nalézt. Pro dřívější verze Androidu bylo pár aplikací co šlapaly, ale s devítkou to skončilo. Domovská stránka (http://www.textassured.com/) sice odkáže na Google, ale tam nic není. Proto jsem si vyhledal na webu ".apk" a nainstaloval. Šlape parádně. Mám odpovědi rozdělené - v pracovní době to lidem napíše, že "právě pracuju", odpolko/večer - že "momentálně nemohu hovor přijmout" a o víkendu něco jako že "telefon nemám u sebe" ;). A na konci všech SMS mám napsáno, nechť mě vše napíší do mailu. No a když mně náhodou hovor uteče, tak zákazník nemůže říci, že nereaguju... Je to pohoda - kdo má vážný zájem o moji práci, napíše rovnou mail s objednávkou...
Tak jsem vyzkoušel a vypadá to, že by to mohlo šlapat dobře. Sice trial verze, ale za tohle si klidně zaplatím.
Díky za tip

Ante
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » čtv 28. lis 2019 22:26:47

Teď jsem narazil na ještě jednu aplikaci (Lanren SMS Auto Reply) která odešle nadefinovanou SMS po nepřijatém hovoru-přímý odkaz pro stažení:
http://www.lanrensms.com/en/reply/apks/latest_ar.apk .
Mám ale problém - že jakákoliv aplikace podobného typu mně odešle SMS až asi za minutu potom, co telefon přestane vyzvánět (když ignoruju příchozí hovor). Když svůj telefon zrestartuju a zavolám si z druhého telefonu, tak ta 1.SMS jde do 10 vteřin. Potom ale už zprávy odcházejí až asi po minutě... Neví někdo proč by to měl Android takto dělat - kdo to zdržuje ;)?
Naposledy upravil(a) Ante dne čtv 28. lis 2019 22:31:37, celkem upraveno 1 x.

Ante
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » čtv 28. lis 2019 22:30:48

Paweru píše:
ned 11. srp 2019 12:26:25

Tak jsem vyzkoušel a vypadá to, že by to mohlo šlapat dobře. Sice trial verze, ale za tohle si klidně zaplatím.
Díky za tip

Není zač - klidně mně můžeš poděkovat palečkem ;).
Sice se v tom programu nabízí možnost zaplatit když je to trial, ale jednak jsem nenašel KOMU platit a taky ten program triáluje už nějak dlouho. Jestli on není nějaký upravený - to netuším...

wallin
Robot
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: P4XL / A.11

Příspěvek od wallin » pát 29. lis 2019 19:46:42

Ante píše:
čtv 28. lis 2019 22:26:47
kdo to zdržuje ;)?
řekl bych, že tohle bude normální. Koukl bych se na oprávnění aplikace - v Android 10, například aplikace fotoaparát, má přístup k mikrofonu volbu "vždy", nebo "jen když je app používána" (určitě chápeš co tím myslím) :)

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“