KomunikaceProgram pro SMS s upravou velikosti texu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Bobros
Nové Androidě
Reputace: 0

Program pro SMS s upravou velikosti texu

Příspěvek od Bobros » úte 09. lis 2010 16:58:32

Dobrý den,

hledám nějaký program pro správu SMS, jenž by zvládl zvětšit velikost textu. Prohledal jsem internet a nic takového jsem nenalezl. Někde jsem četl, že by to snad měl umět Handcent, ale bohužel jsem to v nastavení nebyl schopen najít. Nevíte někdo o něčem. Mám HTC Desire Z s Androidem 2.2. Díky za reakce

P.S. Pokud by existovala možnost zvětšit písmo i v systému, pak bych byl nadšený uplně. Nerad ssebou tahám brýle :-)

Martes
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845

Re: Program pro SMS s upravou velikosti texu

Příspěvek od Martes » stř 10. lis 2010 8:06:11

Handcent to umí. Menu - Setings - Custom Style - Buble setings -> máš tam náhled a můžeš měnit téměř vše, včetně fontu a jeho velikost. Podobně jde nastavit např i kontakt list.

Autor tohoto vlákna
Bobros
Nové Androidě

Příspěvek od Bobros » stř 10. lis 2010 19:55:33

Super, ted jsem se v tom trochu poštoural a nastavil to k obrazu svému. Ted ještě juknu kde se nastavuje kontakt list a bude to super. Škoda jen, že nikdo nevymyslel aplikaci, co dokáže ze zprávou zacházet jako s internetem. Prostě bych si jí zvětšil tažením po displeji, podobně jako obrázky :-)

Martes
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845

Příspěvek od Martes » čtv 11. lis 2010 8:21:34

Já sem se možná špatně vyjádřil, nemyslel jsem kontakt list ale conversion list, prostě tu obrazovku s posledníma kontaktama, co se otevře v Handcentu jako první. A jde nastavit úplně stejně, jen místo Buble setings zvolíš Conversion list setings.

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“