KomunikaceT9 (+ smart keyboard) - neobratné úpravy slov mimo T9

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
popelka
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

T9 (+ smart keyboard) - neobratné úpravy slov mimo T9

Příspěvek od popelka » ned 19. pro 2010 10:28:43

Zjistil jsem že se mi lépe a rychleji píše na T9 než na qwerty klávesnici. Ale jeden moment to vždycky zablokuje: když chci napsat slovo, které v T9 není anebo není v tom tvaru, který bych chtěl. Na předchozích telefonech se prostě stiskla hvězdička a to, co bylo dosud napsané se tam objevilo s rychlou možností lehce upravit nebo uplně přepsat, ok, a pokračovalo se v psaní.

Tady, když dojde ke slovu, které není v T9 nebo v požadovaném tvaru (byť jde třeba o jediné písmenko) to bohužel tak jednoduše nejde (nebo jsem aspon na to zatím nepřišel. Je třeba celé slovo vymazat, vypnout T9 a napsat ho klasicky celé znovu. Nebo umazat kus, vypnout T9 (párkrát s tím zabojovat když se to slovo zase vrátí) a po velkém zdržení jít dál.

Moje otázka je : dá se tady nějak udělat,aby když napíšu slovo, které není v T9 se to jednoduše přepnulo do nějakého "edit" modu (jako na všech primitivních telefonech) a to co bylo dosud napsané se jen trochu upravilo ?

pking
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Re: T9 (+ smart keyboard) - neobratné úpravy slov mimo T9

Příspěvek od pking » úte 11. led 2011 23:31:38

Jo tak to by me taky zajimalo...
Jeste by me zajimalo jak jednoduse menit velikost pismen ? U Sony Ericsson to slo jednoduse, kdyz bylo slovo podtrzeno macklo se SHIFT a to periodicky menilo velikosti....

Odpovědět

Zpět na „Komunikace“