Google Nexus 4 - PříslušenstvíFólie na přední/zadní stranu N4

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Fólie na přední/zadní stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Ahoj,

Máte na své N4ce nějakou fólii na LCD? Pokud ano, jakou a jak sedí? Zatím jsem zkoušel 2 z ebaye a ani jedna nesedí na celý display - boční strany chápu, tam asi nemusí ideálně, ale horní a dolní strana by tam být mohla...

Kód: Vybrat vše

http://viewitem.eim.ebay.cz/6-x-Screen-Protectors-for-LG-Google-Nexus-4-E960--Display-Guard-Cover-Film/310619648777/item?transId=329989668021

Kód: Vybrat vše

http://viewitem.eim.ebay.cz/Black-Nillkin-Premium-Matte-Hard-Cover-Case-LCD-Guard-For-LG-Nexus-4-E960-MakoBlack/130807927352/item?variant0=Black&transId=773974903003
Stejnou "Display Guard Cover" mám i na zadní straně a ta sedí naprosto perfektně... A teď si nejsem jistý, jestli mám zainvestovat do nějakého ScreenShieldu nebo invisibleSHIELDu, které mohou být zaměřené podobně...

ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) ...No...Name... dne pon 12. srp 2013 9:21:48, celkem upraveno 1 x.
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Loki_sg1 »

skus tuto

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.co.uk/itm/350649083772?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
zatial som ju lepil len do zadu a tam pasuje dost dobre a na predu to vyzerá že tiež bude pasovať až skoro po okraje, mala by prekrívať večšiu časť displeja ako originálna fólia.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
rizino
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 30. bře 2011 22:23:16
Typ mobilu / ROM: NEXUS 4
Tablet: NEXUS 7
Rom: STOCK 4.4 ROOT

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od rizino »

Ja mam tuto foliu vpredu aj vzadu:
http://www.ebay.com/itm/350649083772?ss ... 1439.l2649
..sedi perfektne az po okraje, az na treti krat sa mi podarilo na ebay kupit foliu s uspokojujucou kvalitou.
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Takže máte oba stejnou :) Díky za rady, fólie je objednána, tak jsem na to zvědav
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
jet
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 23. lis 2010 14:10:18
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od jet »

xtremeguard sedi dobre, ale neklouze.. je to o nervy
rizino
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 30. bře 2011 22:23:16
Typ mobilu / ROM: NEXUS 4
Tablet: NEXUS 7
Rom: STOCK 4.4 ROOT

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od rizino »

moja klze menej len ked je velmi uchytana..no nepocitujem nejake obmedzenie kvoli tomu.. A ked ju vycistim vlhcenym obruskom na okuliare, zmeni sa na ladovu plochu ;)
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

rizino: nenasel jsi nahodou stejnou folii, ktera schova celou predni cast, jen pro predek?
MiroS
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: sob 03. črc 2010 15:03:57

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od MiroS »

Mam nexus 2 mesiace a nemam foliu, pouzivam len puzdro a nemam ani skrabancek...
Nez tam mat foliu od extreme guard tak radsej nic...
stedyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: pát 09. pro 2011 13:34:39
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od stedyn »

Mně se zdá fólie na přední stranu zbytečná. Mám mobil taky přes 2 měsíce, používám ho pořád, nosím v kapse a žádná škrábanec. Mám jen zadní kryt.
Nokia 5110 --> Nokia 3310 --> Nokia 6230 --> Nokia 6300 --> Samsung Omnia II --> HTC Desire HD --> LG Nexus 4 --> LG G Flex 2 --> Honor 8
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Super, to se máte ;-)

Fólie mi už jednou zachránila display na mém Desiru, na N4 mě nijak neomezuje, takže jí tam prostě chci. Teď už jen doladit, aby nějak vypadala :)
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
Gastro
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 20. bře 2013 10:38:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Gastro »

Nějak mi nedochází smysl fólií na displej, buď ho mám v kapse nebo někde na stole. Tak k čemu to vlastně je? Když mi spadne, tak to nezachrání a s klíčema to může nosit jen kretén, stejně by tam byly nechráněný strany nebo záda. Hlavně po tom prst vůbec neklouže, to je jak jít na lyže a vobalit je v trojobalu. Úplně to kazí dojem z používání.
Uživatelský avatar
Fabo
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: ned 07. lis 2010 17:32:29
Typ mobilu / ROM: Vf845+MotoDefy TEMP INOP - digitizer na vymenu

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Fabo »

Chapu to na telefonech bez gorilly, tedy v pripade N4 dozadu, ale dopredu... To sklo fakt hodne vydrzi, skrabnou ho leda klice, a je vyborne na dotek. Ja si tedy folii nedavam zatim ani dozadu, mozna si pak za nejakou dobu nalepim nejakou nepruhlednou, titan nebo uhlikova vlakna.
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

Gastro píše:Nějak mi nedochází smysl fólií na displej, buď ho mám v kapse nebo někde na stole. Tak k čemu to vlastně je? Když mi spadne, tak to nezachrání a s klíčema to může nosit jen kretén, stejně by tam byly nechráněný strany nebo záda. Hlavně po tom prst vůbec neklouže, to je jak jít na lyže a vobalit je v trojobalu. Úplně to kazí dojem z používání.
Nezlob se, ale jsi ponekud mimo. Kdyby byly displeje odolne, jak rikas "buď ho mám v kapse nebo někde na stole", pak vyrobci nedelaji stale tvrdsi a odolnejsi displeje proto poskrabani a vubec se nevyrabi folie. Tento problem existuje, bez ohledu na to, jak se k danemu zarizeni chovas, a to, ze ty si myslis, ze folie je k nicemu, na tom nic nezmeni. Ja na svemu Nexu4 mam velice drobny skrabacenec, temer neviditelny, ale proste tam je. A to mám telefon jen par tydnu a chovám se k němu jako bavlnce. Jinak ty mas telefon v kapse nebo na stole? A to ho jako nepouzivas? :lol: I prave tim, ze po nem smudlas prstem, muzes udelat skrabacek, tim, ze tam muze byt nejake zrnko atd.

S ovladanim displeje s folii a bez nevidim rozdil. Prst klouze stejne.
Gastro
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 20. bře 2013 10:38:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Gastro »

Ty jsi klasickej případ těch, co se o telefon moc bojí a berou ho jako něco víc, než ve skutečnosti je. Ano, telefon používám hodně, ale nikdy jsem neslyšel o tom, že by si ho někdo poškrábal rukou, to je trochu scifi a šance tak 1:1000000, proto jsem to ani nezmiňoval. A to, že po tom prst klouže stejně není pravda, alespoň co jsem měl možnost zkusit. Vyrábí se spousty zbytečností, a to všech odvětvích, jenom proto, aby firmy pumpovali z lidí peníze. A tohle je podle mého jedna z nich. Já měl Nexus tři měsíce a nebylo na něm vůbec nic. Ani škrábanec, a to zažil pád na displej (ne že by fólie mohla pomoct). Ve fólii prostě nevidím smysl, akorát to kazí dojem z používání. Je to jak sex se šprckou, nikdy nebude lepší "s" než "bez".
A to platí i o všech dalších pouzdrech A designu- nikdy to nebude lepší s než bez.
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Tohle téma jsem zakládal s otázkou "jaká fólia padne na display lépe". Pokud fólie nepoužíváte, tak sem prostě nepište...vytvořte si topik "Nepoužívám fólii na display a jsem na to hrdý" a prezentujte se tam ;-)

Někdo kupuje psům oblečky, jiný zas vráží prachy do "tuzingu" aut...a někdo zas používá Advanced Task Killer (50-100 milionů instalací). Ani v jednom nevidím žádný smysl...ale pokud to někdo dělá, je to jeho věc. To že to já nedělám nemám potřebu nikomu cpát. Já si zas nalepím na svůj telefon ochranou fólii 8-)

A ano, troufám si říct, že fólie display ochrání i při pádu. Starý Desire mi upadl na staré kamenné kostky+písek...fólie byla naprosto rozdrápaná a na display vznikla nakonec jen nepatrná oděrka. Nevěřím, že bez fólie by přežil...
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

"ale nikdy jsem neslyšel o tom, že by si ho někdo poškrábal rukou"

To jsem snad nekde tvrdil? Neumite cist?

"Vyrábí se spousty zbytečností, a to všech odvětvích, jenom proto, aby firmy pumpovali z lidí peníze. A tohle je podle mého jedna z nich."

Ano, folie 6 ks za dva dolary je opravdu tahani penez z lidi. Pobavil jsi me. To, ze tys tam nemel za tri mesice zadny skrabanecek, neznamena, ze ho tam nemam ja. A ja mam. Takze asi tak. Takže ja si tam dam folii a ty mi prosim do toho nekecej. Je to muj telefon, ne tvuj – a jak uz tu nekdo psal, toto neni topic o tom proc nepouzivat folie.

Tady si neco precti, je to sice jiny telefon, ale s Gorilla Glass:

http://wmmania.cz/clanky/recenze/nokia- ... pouzivani/

"Při dlouhodobějším používání se však jako velký problém ukazuje odolnost displeje. Ten je sice chráněn speciální technologii CORNING® GORILLA® GLASS, která by měla zvyšovat odolnost proti různému poškození. Praktické zkušenosti však ukazují pravý opak. Již po pár dnech velmi jemného a ohleduplného používání jsem na displeji našel první vlasový škrábanec. Se stejnými problémy se navíc potýkají i ostatní majitelé. Gorilla Glass je tedy v případě Lumie 920 (a aktuálně prodávané série) pouze marketingovým lákadlem (z hlediska odolnosti proti poškrábání). Nezbývá tedy než doporučit používání ochranné fólie. Vyšší odolnost vůči poškození displeje pádem je však samozřejmě zachována."

NIKDO JESTE NEVYROBIL SKLO PRO MOBIL, KTERE BY SE NEDALO POSKRABAT.
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

Jak jsem teď overil, Nexus4 bez folie proste nehrozi. Na displeji mam tri skrabanecky a absolutne nevim, kde se tam vzaly. Mobil mi nespadl, s klicema ho nenosim, jsem kancelarska krysa, proste ho normalne pouzivam. Pokud ma opravdu Gorillu, tak je to vcelku tragedie, jak je to sklo malo odolne.

Objednal jsem pro jistotu tyto folie: http://www.ebay.com/itm/NEW-XtremeGuard ... 35c1cc82a0

Folie, co jsem mel predtim, nepokryvaly celou predtim obrazovku a az neuveritelne snadno se poskrabaly (pouhym vytazenim z kapsy napriklad, latkou od kalhot), takže tyhle snad budou lepší.
rizino
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 30. bře 2011 22:23:16
Typ mobilu / ROM: NEXUS 4
Tablet: NEXUS 7
Rom: STOCK 4.4 ROOT

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od rizino »

gorilla glass je sklo odolne voci poskriabaniu, pretoze je velmi tvrde..zaroven vsak krehke. ..to je ako skla na okuliaroch..skla zo skla su menej nachylne na poskriabanie, no pri pade sa rozbiju..plastove sklicka preziju pad, no su makke takze ich poskriabete aj nevhodnym cistenim.. Tak isto cca je to aj zo sklom na telefone. Folia pri pade zmierni pnutie ktore nastava pri naraze na skle. Mal som Samsung Galaxy S 2 roky aj s foliou, par krat padol a nic..dal som ho sestre, ta foliu strhla, padla jej na displey mala prazdna cajova plechovica a ten sa rozbil na srot. ..takze tak.
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

@majitele XtremeGuard - už máte aplikováno i na přední straně? Jak Vám sedí?

Dnes mi fólie dorazila a vypadá, co do velikosti, opravdu dobře. Ale trochu mě překvapilo, že se jedná o "měkkou" fólii jako je např. ScreenShield a obávám se, že mi jí bude aktuálně nasazený bumper hrnout z rohů dolů, jako mi dělal obal u Desiru se ScreenShieldem... Jak to vypadá u Vás? :)
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
alois
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: úte 12. úno 2013 6:46:10
Typ mobilu / ROM: LG G3
Rom: ROOT+STOCK

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od alois »

tak k té odolnosti skla:
běžné používání při mé práci - kavárny, kanceláře, auto atd... škrábance na displeji na sebe nenechaly dlouho čekat. nosím telefon v kapse u kalhot samostatně, tzn. žádné další předměty se tam nenacházejí...subjektivně mám dojem, že sklo na SGN bylo odolnější, tam jsem neměl ani škrábnutí po několika měsících.
O zadním skle raději ani nehovořím, resp. nepíši, to snad CGG vůbec není...dal jsem nacvakávací kryt MOMAX a v balení byla i folie na displej, nepozoruji zhoršení ovládání ani viditelnosti displeje...představa, že bych pracoval někde na stavbě a telefon používal stejně jako teď, tak bych sklo asi zničil za pár týdnů...prostě jak píší mnozí zde, nějak ta kvalita asi vážně upadá...
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Loki_sg1 »

Neviete odporučiť nejakú fóliu ktorá sa lepí ako XtremeGuard, pretože táto je moc mekká a je sama jamka (odlačene od púzdra) a hlavne sa skrča, keď je v obale nillkin. Chcel by som takú ktorá sa lepí tak isto pretože keď som lepil klasicky fólie tak som to mal samú bublinku :cry: XtremeGuard mám na zadnej strane mobilu a tam to prekúsnem, ale v predu by som to asi nepredýchal.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Uživatelský avatar
Bobo
Robot
Příspěvky: 890
Registrován: úte 04. led 2011 17:21:54
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Rom: Originál 4.4.4

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Bobo »

Ačkoliv jsem byl na začátku nadšen, jak je to sklo super, a fólii jsem nechtěl, měním názor – po třech měsících tam prostě škrábance jsou (o zadní straně ani nemluvím, tam byly už dávno, ale to mi nevadilo). :(

Vy, co máte XtremeGuard, mohli byste prosím napsat zkušenosti po delší době používání? Neodchlipuje se to na těch zakulacených stranách displeje?

A ještě jedna otázka: zacelí ta XtremeGuard fólie již existující škrábance (jako že pod ní nebudou vidět)?
LG P500 Optimus One ⇾ Nexus 4
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

Neodchlipuje a ano, zakryje jiz existujici skrabance – vubec nejsou videt, i kdyz se snazis je najit a vis, kde jsou :)
Uživatelský avatar
Bobo
Robot
Příspěvky: 890
Registrován: úte 04. led 2011 17:21:54
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Rom: Originál 4.4.4

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Bobo »

Super, díky, alespoň si konečně zařídím PayPal. :) A mohl by mi ještě někdo napsat, za jak dlouho to přišlo při objednání z http://www.ebay.com/itm/350649083772?ss ... 1439.l2649?
LG P500 Optimus One ⇾ Nexus 4
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od Loki_sg1 »

Prišlo to do pár dní, ak sa nemýlim, ani týžden to nebolo.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Jojo, taktéž mám pocit, že to nebylo víc jak týden :)
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
Uživatelský avatar
vespa.
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: ned 05. úno 2012 11:01:07
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 Honor 8
Tablet: Nexus 7
Rom: V30C, stock 4,2,3

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od vespa. »

Jak dobře se lepí ta fólie xtreme? A co bublinky, nezůstávají? Mně se na blacka dobře lepila screen shield, ke kterému byla tekutina, která umožnila v pohodě její nanesení bez bublinek.
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

vespa: také se to lepí na mokro. Bublinky nejake zustanou, ale ač se to zdá neuvěřitelné, opravdu zmizí během dvou tří dnů. Jsem si párkrát říkal... tato bublina nezmizí.. prostě nemá jak. A pak, najednou byla fuč :shock:

Toto jsou nejlepší folie, konecne konec trapeni s lepenim na sucho, kdy tam nechate nejake smitko a proste je v prd...
Uživatelský avatar
...No...Name...
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 05. bře 2011 11:07:57
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 16GB
Rom: 4.4.2
Kontaktovat uživatele:

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od ...No...Name... »

Ty si měl k XtremeGuardu i aplikační tekutinu? Já tedy ne :) Ale pokud nějaká zbyla ze ScreenShieldu, bude fungovat i tady...

A s tím koncem nesouhlasím. Stále mám na přední i zadní straně starší fólie, XtremeGuard jsme línej nandavat, které šli na sucho. Ke všem jsem ale dostal samolepky, díky kterým šla fólie znovu nadzvednout a další samolepky, které stačí přilepit tam, kde se ti nějaký ten prach/vlákno/cokoliv dostalo a pomocí samolepky to slepíš....a vážně to tak fungovalo, takže jsme bez bublin i bez prachu :)
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne pon 15. črc 2013 14:51:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj posledný príspevok viď pravidlo č. 5 !!!
HTC Desire Z -> HTC Desire White - VJ CM10.1 (4.2.2) -> HTC One X White -> Samsung Galaxy Nexus White -> Samsung Galaxy SIII White-> HTC One S Gray -> Nokia Lumia 520 Blue -> LG Nexus 4 16GB 4.4 + LG Nexus 5
Asus Nexus 16GB 2012
niky79
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: ned 17. dub 2011 19:03:09

Re: Fólie na přední stranu N4

Příspěvek od niky79 »

k XtremeGuard je navod, ktery rika, jak to mate udelat, tj. namocit folii do vody s trochou jaru, omyt, nechat okapat atd.

Copak to nikdo nevite?

http://www.xtremeguard.com/Articles.asp?ID=239
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus 4 - Příslušenství“