Nexus 10 - obecná diskuzeGoogle Nexus 10 - divne chovani baterie

Odpovědět
mwork
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: stř 08. úno 2012 23:13:45
Typ mobilu / ROM: Honor 8 premium
Rom: android 7

Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od mwork »

Ahoj,
mam Google Nexus 10 cca 14 dnů a baterka se chová divně. Ukazuje 100% nabití klidně 12h vkuse a pak se najednou tablet vypne. Někdy ukazuje dlouho +-90% pak skokově ukáže 60% kde klidně pár hodin vydrží a pak se zase vypne. Večer ho vypnu, baterka tak na půlce a ráno nejde zapnout. Připojím nabíječku, nabíjí se ale ještě zapnout nejde a až po cca 10 min jde zapnout a funguje. Nabije se na 100%, odpojím konektor a vypne se. Znovu připojím nabíječku, během chvilky dojede do 100% a pak už drží klidně celej den.
Asi to není normální chování ne? Nesetkal se s tím už někdo? Nemůže to dělat SW nebo je to s jistotou otázka vady HW?
dík za tipy
Marek
Michalkalensky
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: ned 30. zář 2012 12:26:11

Re: Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od Michalkalensky »

Ahoj zkus tovární nastavení ale nejprve si vše zálohuj ! ;) A když nepomůže ani tovární nastavení tak zkus přeinstalovat firmware v případě,že by nepomohlo ani to tak pak už je jenom jediná možnost a ta je reklamace :) Ale počítám,že máš asi nexus 10 z ciziny a tam bude problém s reklamací :(
mwork
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: stř 08. úno 2012 23:13:45
Typ mobilu / ROM: Honor 8 premium
Rom: android 7

Re: Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od mwork »

Ahoj, díky za odpověď, tablet je z ofic české distribuce. Už jsem se chystal ho zabalit a odeslat na reklamaci a ráno po zapnutí se mi objevilo upozornění že je k dispozici aktualizace Androidu. Po aktualizaci už všechno beží jak má a baterie nevykazuje žádnou z předchozích závad. takže ještě že tak:)
Uživatelský avatar
vecino
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: pon 26. pro 2011 14:42:16

Re: Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od vecino »

Jakou máte zkušenost s výdrží baterie? Jak často musíte nabíjet / jak dlouho je z toho zapnutý displej?

Edit: Přikládám svoje screeny z baterky. Věřím, že baterka si ještě víc "sedne" a udělat 9h se zapnutým displejem nebude problém.
Zapnutá obrazovka:
Zapnutá obrazovka:
Screenshot_2013-10-01-21-41-01.png (509.46 KiB) Zobrazeno 4468 x
Přehled:
Přehled:
Screenshot_2013-10-01-21-40-52.png (603.4 KiB) Zobrazeno 4468 x
ulrico
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: úte 05. črc 2011 23:32:44

Re: Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od ulrico »

Po prvním nabití se mi stalo, že ačkoliv baterie ukazovala ještě 30%, tak se tablet najednou vypnul - došla šťáva. Mám teď obavy, zda jsem tímto baterii neublížil. Přeci jen co jsem tak četl, novým typům baterií hluboké vybíjení škodí...
Uživatelský avatar
vecino
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: pon 26. pro 2011 14:42:16

Re: Google Nexus 10 - divne chovani baterie

Příspěvek od vecino »

Stalo se mi to taky pri prvnim nabiti. Je to cajk ty baterky jsou osetreny ze se nevybijou uplne do mrte. Po par nabijecich cyklech to bude cajk.
Odpovědět

Zpět na „Nexus 10 - obecná diskuze“