Nexus 10 - obecná diskuzeflash player

Odpovědět
petan11
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. dub 2013 12:50:58
Typ mobilu / ROM: gigabyte gsmart rio r1
Tablet: nexus 10
Rom: 4.3

flash player

Příspěvek od petan11 »

Ahoj všem.
Potřeboval bych poradit jak dostat do nexuse 10 (android 4.3) flash player? Potřebuju ho k hraní různých her.
Zkoušel jsem několik možností bez trvalého výsledku.¨
Na stránkách adobe jsem si stáhnul poslední verzi přehrávače a normálně nainstaloval. To bylo bez problémů. Nexus 10 už nemá vestavěný prohlížeč a do výbavy dostal prohlížeč chrome. Jak jsem zjistil tak ten flash player vůbec nepodporuje.¨
Vyzkoušel jsem různé prohlížeče jako doplhin, firefox, boat broswer, photon flash a několik dalších. V prohlížečích jsem dal povolit flash player. Požadovaná hra se normálně načetla, ale během několika sekund to padlo a takhle pořád dokola.
Nejschůdnější řešení je zatím přehrávač photon flash, kde po zadání blesku, hra běží bez pádu, ale je to na úkor kvality záznamu. Obraz je mázlej a skoro se na to nedá koukat.

Nevíte někdo a lepším řešení?

Budu rád za každou radu.

Předem díky.
Uživatelský avatar
vecino
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: pon 26. pro 2011 14:42:16

Re: flash playr

Příspěvek od vecino »

Není to nic težkého prostě si jen stáhneš a nainstaluješ apkáčko flashe: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2190346 .
petan11
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. dub 2013 12:50:58
Typ mobilu / ROM: gigabyte gsmart rio r1
Tablet: nexus 10
Rom: 4.3

Re: flash player

Příspěvek od petan11 »

To máš pravdu, že to není nic těžkého. Ten flash player jsem stáhnul, nainstaloval. Pak jsem spustil prohlížeč (zkoušel jsem, operu, firefox, boat, delphin) stránka s hrou se načetla a po chvíli to spadlo a takhle pořád dokola.
Tak proto se ptám jak na to.
Uživatelský avatar
vecino
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: pon 26. pro 2011 14:42:16

Re: flash player

Příspěvek od vecino »

Jsi na 4.3 stock ? Pokud ano myslím, že to by mohl být ten problém. Mě ten flash ve Firefoxu běží, ale nepoužívám ho - nepotřebuju ho. Jen jsem ho ze zvědavosti zkusil - vidím flash reklamy, přehrávám flash videa, prostě funguje. Flash hry nehraju - většinou to jsou patlaniny. Věř mi, že na tabletu flash prostě nepotřebuješ, ale na to musíš přijít sám.
petan11
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 27. dub 2013 12:50:58
Typ mobilu / ROM: gigabyte gsmart rio r1
Tablet: nexus 10
Rom: 4.3

Re: flash player

Příspěvek od petan11 »

Jestli je stock originál tak jo.
Já flash player potřebuju právě pro tu jednu hru. Myslel jsem, že nebudu muset sebou tahat noťas a pojedu přes tablet. Psal jsem ti soukromou zprávu. Až budeš mít chvilku tak na ní koukni.
Odpovědět

Zpět na „Nexus 10 - obecná diskuze“