Prestigio Multipad PMP7280C3G - obecná diskuzeDemontáž zadního krytu

MediaTek

Moderátoři: negrbob, negrbob

Odpovědět
petadel
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. říj 2014 23:25:46
Typ mobilu / ROM: Android
Tablet: PRESTIGIO MULTIPAD 4 ULTRA QUAD

Demontáž zadního krytu

Příspěvek od petadel »

Zdravím všechny uživatele tabletu PRESTIGIO MULTIPAD 4 ULTRA QUAD PMP 7280C3G_QUAD....a prosím o pomoc,radu,jak bezpečně demontovat zadní kryt tabletu?Přítelkyni se stala malá nehoda(nechtěně jí spadla SD memory card do slotu pro SIM kartu a chtěla jí vytáhnout nůžkami na nehty:( Nakonec jsem jí vyndal já,ale za pomoci jiného nástroje.Ale když jsme chtěli vyzkoušet funkčnost SIM karty a celého tabletu,tak tablet SIM kartu nevidí.Tedy vidím problém v poničeném,nebo jinak poškozeném slotu na SIM kartu.Pořádně tam vidět není proto sem si myslel,že by pomohlo odejmutí celého zadního krytu,ale nejsem si úplně jistý,jak na to.Dva šroubečky jsem vyšrouboval,třetí je zakrytý nějakým plastovým zobáčkem ale dál radši nepokračuji...Můžete mi někdo tedy poradit,jak přesně a podrobně lze tento kryt odmontovat?Díky za info.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Demontáž zadního krytu

Příspěvek od negrbob »

Odsroubujes dva sroubky pod krytkou kde je sim a microsd a pak treba pomoci kreditky objedes celej obvod tabletu, zadni cast je jen nacvakla. Kazdopadne k sim kontaktum se nedostanes jelikoz je pres ni priletovanej kryt kterej ma drzet kartu. Tudiz zkusil bych reklamaci s duvodem ze nekdy nenacita sim a vypadava signal a modlil se ze vymeni desku. :)

@Phone
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
petadel
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. říj 2014 23:25:46
Typ mobilu / ROM: Android
Tablet: PRESTIGIO MULTIPAD 4 ULTRA QUAD

Re: Demontáž zadního krytu

Příspěvek od petadel »

Děkuju moc za radu a za tip,co a jak dále..:)) Na reklamaci to už dávat nebudeme,to by nám asi už nevzali,vzhledem k patrným ,byť jen mírným stopám po snaze dostat tu kartu ven:)) Tablet funguje jinak bez chyby,až tedy na ten problém se SIM...To oplechování je mi jasné...Ale snad se mi naskytne lepší pohled nebo přístup kolem toho slotu na SIM kartu...prostě to nevzdávám no:) Totiž mě přijde,jako že tím neodborným zásahem nůžkami na nehty,se tam trochu přiohnul nějaký slabý plíšek,který tu SIM kartu přitlačuje na kontakty a tím pádem nedochází ke propojení mezi SIM kartou a Tabletem...to je moje teorie,ale kterou si nemůžu ověřit,když mi v tom brání ten kryt a nechtěl sem nějakým násilím,třeba poškodit dotykový panel atd.,...
Každopádně mockrát děkuju a třeba když vše klapne,nebo i ne,tak sem hodim výsledek,včetně foto...ne?Třeba pro příští tragédy jako sem já....:))
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Demontáž zadního krytu

Příspěvek od negrbob »

Tak drzim palce at to vyjde. :) Ja si tim taky prosel kdyz mi do slotu pro sim nekdo z rodiny narval nanoSIM ale i pres opatrnou manipulaci se v tom slotu urval jeden kontakt a nastesti reklamace prosla. :)

V nejhorsim se da koupit nova deska za cca 1600kc :)

@Grace
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
petadel
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. říj 2014 23:25:46
Typ mobilu / ROM: Android
Tablet: PRESTIGIO MULTIPAD 4 ULTRA QUAD

Re: Demontáž zadního krytu

Příspěvek od petadel »

Díky ještě jednou za info,fakt..;) Dle vašeho návodu jsem kryt v pořádku odmontoval.Pak následovala prohlídka slotu pod lupou a zjištění je ,že bohužel je také utržený jeden kontakt(takový ta jedna zlatá pacička),včetně porušeného systému zámku vložené SIM karty(takovej drátek kterej zajišťuje to,aby se karta sama od sebe nevysunula),..Takže demontáž krytu mi pomohla v tom,že jsem zjistil,jaká je tedy pravá závada a poškození,což se m tedy potvrdilo.Nevím jestli by nám přiznali reklamaci,vzhledem k tomu,že ten plíšek toho slotu je dost pochroumaný..:( No a jak sem informoval přítelkyni o ceně nové desky,tak to taky neklapne..Ale to už nakonec záleží na ní,jestli ještě někdy v budoucnu,bude chtít využívat Tablet i jako telefonní přístroj,..teď ho používá jen jako přístroj který je spojený s wifi co je doma a to zatím stačí...;)
Takže ještě jednou díky,moc si vážím vaší pomoci a přeji pěkný den..;)]
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Demontáž zadního krytu

Příspěvek od Game »

Na jednu stranu za zkoušku nic nedáš jen 30dni bez tabletu ;)

Datluju Phatabletem 8-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP7280C3G - obecná diskuze“