Správa telefonuProgramátor apk

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
revol
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Programátor apk

Příspěvek od revol » pát 07. led 2011 8:13:32

Zdravím, předem se omlouvám, ale třeba mi někdo pomůže.

Můj problém jsem zmínil už zde

Jedná se o problém kde se mi nevypne mikrofon u telefonu, když je připojen ke starší HF sadě od Nokia. Druhá strana tak slyší ozvěnu a i sebe.

Našla by se hodná duše (i nějaké drobné zaplatím-je nás víc s tímto problémem,tak třeba zaplatí i jiní), které by udělala aplikaci, která poběží na pozadí a VŽDY, když se telefon připojí na BT HF vypne mikrofon?

Bohužel neprogramuju a tak nevím jestli je nějaký příkaz, který umí zjistit připojení na HF a jestli jde naprogramovat vypnutí mikrofonu. Děkuju za každou reakci.

Lobo1978
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns

Re: Programátor apk

Příspěvek od Lobo1978 » pát 07. led 2011 9:18:30

Zkus aplikaci Tasker. Ta umí detekovat připojení Handset a dokud bude připojený, tak umí vypnout mikrofon. Po odpojení ho zase zapne. Jen si musíš vyzkoušet, jestli to bude detekovat přímo tvůj Handset přes bluetooth.
Když si stáhne aplikaci z Marketu, tak máš na vyzkoušení jen 15 minut, ale když si ji stáhneš ze stránek aplikace, tak autor nabízí 7 dní na zkoušku. Je to pak od něho i levnější. Jen se ti pak nebudou zobrazovat aktualizace v Marketu, ale musíš si je hlídat přímo na stránkách autora.

Kód: Vybrat vše

http://tasker.dinglisch.net/index.html
Lobo

Autor tohoto vlákna
revol
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Programátor apk

Příspěvek od revol » ned 09. led 2011 13:04:47

Tak jsem si teď hrál s programem v autě. Bohužel HF mi to nedetekovalo, zkusil jsem ještě BT připojení, taky to nepoznalo, že jsem připojen. Stále píše neaktivní žádný profil. Ale telefon se mnou komunikuje a pozná že jsem na HF, protože mi tam problikne hláška že jsem se připojil.

No ale zkusil jsem opačně a nastavil jsem, že se má aktivovat vypnutí mic, když není připojeno BT, tak to už píše, že profil je aktivní, no ale pro změnu nejde ani jeden mikrofon, ani v autě ani v telefonu. Prostě nejsem slyšet. Takže předpokládám, že i kdyby mi to tu HF poznalo, tak stejně by mi to vyplo oba mikrofony.

Zajímavé je, že to funguje jen na to BT, to pozná, když nejsem připojen (ikdyž jsem), ale když dám připojení na HF, tak to není aktivní nikdy, ani když jsem na HF, ani když nejsem a to při nastavení, že se má aktivovat, když NEjsem na HF

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“