Správa telefonuSprava Androidu pres PC

Moderátoři: don_alex, radegast

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
bkf1
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S [2.2]

Sprava Androidu pres PC

Příspěvek od bkf1 » úte 10. kvě 2011 13:27:05

Zdravim vsechny,
hledam nejaky schopny program pro "hrabani se" v androidu pres PC (telefon pripojen pres kabel). Dost by mi take pomohl nejaky soft, pomoci ktereho bych mohl v telefonu na internet pri pripojeni kabelem k PC, ktere je pripichle k internetu (konkretne ADSL).
PS: Bohuzel u me v praci je takova pofiderni Wi-Fi, se kterou se telefon (SGS1) nekamaradi a proto to musim resit jinak (nejlepe pres kabel).

Predem diky vsem za tipy...

Jednoduche znamena chytre nikoliv omezene (primitivni). Z toho plyne, ze nazyvat omezena reseni chytrymi je totalni blbost. Dnes je to ale velmi moderni...

Madman
Androiďák!
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II
Tablet: Nexus 7

Re: Sprava Androidu pres PC

Příspěvek od Madman » úte 10. kvě 2011 14:48:42

Jestli se s WIFI nekamarádí, možná je ta wifi zabezpečená a vstup pouze konkrétním MAC adresám. Zkus se na to zeptat nějakýho chytrýho kolegy :D
A přes kabel to myslím jde sdáleným datovým přenosem, nebo se chlapi pletu? Jde to z mobilu do PC, ale z PC do mobilu?
Xiaomi Mi MAX Prime

Vagabond
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5z

Příspěvek od Vagabond » úte 10. kvě 2011 15:57:14

na spravu tel pres PC zkus tohle https://market.android.com/details?id=c ... rch_result
je k nemu potreba i instalovat pgrogram do PC
nebo tenhle spravce souboru https://market.android.com/details?id=x ... rch_result ten umi vytvorit FTP server a tel ovladas pres net prohlizec... umi navic SMB server-prehravani medialnich souboru pres PC
ASUS Zenfone 5z

Autor tohoto vlákna
bkf1
Stálý androiďák

Příspěvek od bkf1 » úte 10. kvě 2011 16:19:48

TO Madman:
Ono ta wifina funguje, ale treba jen par sekund :/ ta wifina u nas stoji za prd (mozna by stacil jen update firmware, ale porad do toho nemuzu dotlacit naseho spravce a vrtat se mi do toho proste nechce), to uz jsem poznal i se starym telefonem. Treba doma jsem si udelal wifinu sam (Zyxel NBG-419N) a ta frci jak o zivot :)

TO Vagabond
Dikec za tip, mrknu na to ;)
Jednoduche znamena chytre nikoliv omezene (primitivni). Z toho plyne, ze nazyvat omezena reseni chytrymi je totalni blbost. Dnes je to ale velmi moderni...

Vagabond
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5z

Příspěvek od Vagabond » úte 10. kvě 2011 19:29:32

ASUS Zenfone 5z

Autor tohoto vlákna
bkf1
Stálý androiďák

Příspěvek od bkf1 » stř 11. kvě 2011 12:37:48

TO Vagabond:
Dikec, ale spravce a ruzne posilace zatim nepotrebuju (staci mi zatim standard) ;o) Jinak clanek jsem cetl hnedka jak vysel... pro zacatecniky supr ;o) Jak jsem psal v komentarich, tak by to chtelo neco podobneho i na task managery (i kdyz ten ja osobne taky nepotrebuju, ten Samsungacky zatim staci - hlavne ma tlacitko "ukoncit vse" ktere ukoncuje programy "bez zbytecnych kecu").

steve83
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Příspěvek od steve83 » pát 17. čer 2011 15:10:39

Tak vyskusaj droid vnc server. Nainstalovat, spustit a uz len len pripojit cez vnc viewer z Windowsu alebo Linuxu a mas cely fon ako na dlani, kompletna plocha :).

steve83
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Příspěvek od steve83 » úte 09. srp 2011 9:21:40

Zamčeno

Zpět na „Správa telefonu“