Správa telefonuAirplane mode switcher

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
fireboy
Nové Androidě
Reputace: 0

Airplane mode switcher

Příspěvek od fireboy » pát 21. říj 2011 7:54:08

Ahoj vsem, moc se omlouvam, ale prosedel jsem vcera u telefonu asi 5 hodin, vyzkousel asi 10 aplikaci a nenasel jedinou, ktera by mela funkce, ktere potrebuji. O co jde: mam v aute namontovany Android s instalovanym GPS Trackerem od instamapper.com (mimochodem uzasna vec na sledovani cehokoliv). Aplikace se vsak neumi zastavit, kdyz auto stoji (pred barakem, v praci atp.). Telefon mam napojeny na trvale napajeni, ale napadlo me, pripojit ho jen na "napajeni s klickem" s tim, ze by se po vypnuti motoru (vypnuti napajeni) prepnul do Airplane modu, kde vydrzi v pohode na baterku i par dni. Po nastartovani - tady po pripojeni k nabijecce potrebuji, aby se opet spustil, co nejrychleji a to predevsim Data, GPS (klasicke i fce A-GPS) a pripadne aplikace, ktera se vsak s nejvetsi pravdepodobnosti spusti i tak (ma autostart). Zkusil jsem fakt vsechno, co jsem nasel, ale bud to nefunguje, nebo nechava zapnute GPS i v Airplane modu (ted ma napada, to je divne, ne?). Mam obycejny foun od Vodafone tusim 845 a Android 2.2. Neporadite nekdo? Moc diky!

Autor tohoto vlákna
fireboy
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Airplane mode switcher

Příspěvek od fireboy » ned 23. říj 2011 6:47:25

Takze jen tak pro poradek si odpovim sam. zkusil jsem fakt vsechno a nakonec i nasel. famozni a plne konfigurovatelna, spolehliva a pekelne rychle prepinajici nastavene mody (eventy) je Llama - Locations profiles. Dodam, ze je free. Pokud by nekdo chtel 'hlidat' treba synovo auto, tak jak ja, doporucim prvnim eventem, reagujicim na odpojeni nabijecky vse vypnout a prepnout telefon do airplane modu (je pripojeny k nabijeni po nastartovani, zapnuti klicku), druhym, reagujicim na pripojeni nabijecky vypnout airplane a zapnout gps, a tretim, tez reagujicim na pripojeni nabijecky, ale s minutovym zpozdenim ! zapnout GPS Tracker a jede to jak z praku. Mam 15 letyho syna, ktery mi jezdi mikroautem cca 10 km na metro, ted zacal a tak mam samo nervy. takhle aspon kouknu, ze dojel v poradku nebo, ze se uz vraci po treninku domu. Kluk o tom samozrejme vi a navic mame sanci auto najit, kdyz ho nekdo ukradne. a to, i kdyby telefon nasel. jednou ho zapne, a ten mi okamzite rekne, kde se nachazi. perfektni app ten instamapper.com :)

Konvi!
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: Airplane mode switcher

Příspěvek od Konvi! » pát 16. bře 2012 11:41:14

kruci zní to fakt dobře.......akorát mi to přijde takový strašně složitý jak funkčně tak s nastavením

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“