Správa telefonuobrazovka pocas telefonovania

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rison
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

obrazovka pocas telefonovania

Příspěvek od rison » úte 22. lis 2011 10:17:05

Mam naistalovany GO Launcher EX, GO keyboard a Dialer ONE. (cize launcher, keyboard a dialer)
Chcem sa spytat, ci je nejaky replacement pre rezim telefonovania.
Ked telefonujem ukaze sa taka cierna obrazovka s obrazkom toho, s kym telefonujem,
dole su ikonky, taky cerveny mikrofon, bluetooth, dial klavesnica, reproduktor a mikrofon.
Ked ukoncim hovor, je tam dalsia obrazovka ze hovor ukonceny s obrazkom volaneho.

Problem je, ze neviem ako sa to vola, co mam hladat aby som vyskusal nejake nahrady.
Diky, za radu.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: obrazovka pocas telefonovania

Příspěvek od ludekbrno » úte 22. lis 2011 12:56:25

Já ti nevím, ale když já telefonuju, mám obvykle telefon u ucha, takže 1) čidlo přiblížení obrazovku vypne a 2) i kdyby nevyplo, tak uchem jaksi nevidím :lol: Takže nějak postrádám smysl takových úprav :?:
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
rison
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: obrazovka pocas telefonovania

Příspěvek od rison » úte 22. lis 2011 13:19:09

Dam si telefon dalej od ucha a mozem napr. nahravat hovor, dat nahlas na reproduktor, napisat si cislo ktore mi volany diktuje, pripadne vypnut mikrofon. Ak mam druhy hovor, mozem podrzat ten co prebieha, je tam dost moznosti pri telefonovani a myslim, ze by sa mala dat menit ta obrazovka, ked sa da menit dialer, klavesnica a vsetko ostatne.

Este by som rad zistil, ci sa da zmenit ten vysuvaci notification bar, povodny co som mal bol prehladnejsi, ale neviem ci to nie je sucast ROM-ky.

Mam SensatioN ROM 1.7 (Smasung Galaxy S2, jadro 2.6.35.14-Siyah-v2.0, Android v2.3.5)

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“