Správa telefonuSledovaní dobijení telefonu na PC

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Falty
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 lite
Mobil 2 / ROM: Xperia Mini (dead)
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 lite

Sledovaní dobijení telefonu na PC

Příspěvek od Falty » stř 11. led 2012 20:51:06

Netuší někdo asi není nějaký Vista/w7 gadget pro sledovaní dobijení telefonu? Koukal jsem, že aplikace jako MyPhoneExplorer nebo Sony Ericsson PC Companion 2.0 podporují sledovaní dobijení baterky, ale pokud se na to přímo nepodíváte, jak to je tak vidíte doslova kulové. :D

EDIT:
Tak pro Iphone něco podobného existuje:

http://www.youtube.com/watch?v=AcP5TVDWskk
Naposledy upravil(a) radegast dne čtv 12. led 2012 6:46:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edituj příspěvky!!

Siemens SX1 (Simbian) => Mio A701 (WM) => SE Xperia Mini (Android) =X Nokia Lumia 630 Era (Nedřív jsem se vyděsil a potom jsem ho prodal :D WP prostě fuj!) => Huawei P8 lite (Android)

Autor tohoto vlákna
Falty
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 lite
Mobil 2 / ROM: Xperia Mini (dead)
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 lite

Re: Sledovaní dobijení telefonu na PC

Příspěvek od Falty » čtv 19. led 2012 8:55:29

Teď si odpívám na svůj příspěvek. Nepodařilo se najít žádný gadget dle mých představ. Ale zjistil jsem, že jsem něco přehled, co jsem měl před nosem. V MyPhoneExplorer je přidaný gadget a zrovna v poslední verzi opravili, aby fungoval i na 64bitových OS. Takže gadget existuje akorát tam ta baterii je opravdu titěrná.
Siemens SX1 (Simbian) => Mio A701 (WM) => SE Xperia Mini (Android) =X Nokia Lumia 630 Era (Nedřív jsem se vyděsil a potom jsem ho prodal :D WP prostě fuj!) => Huawei P8 lite (Android)

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“