Správa telefonuNejdou mi vrátit peníze za placenou apk kterou nechci

Moderátoři: don_alex, radegast

Autor tohoto vlákna
matata
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GNEXUS

Nejdou mi vrátit peníze za placenou apk kterou nechci

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 7:51:01

Ahoj,
asi před 10 dny, jsem si řádně zakoupil za $5 aplikaci Ultimate voice recorder verzi 2.3.7, aplikace mi na CM 4.1.x nefungovala, tak jsem ji odinstaloval a refundoval, penize mi nebyly odecteny. Psal jsem i na support a odepsali mi ze byrzy vyjde nova verze apk ktera uz fungovat bude. Vcera mi od nich prisel mail, ze aplikace verze 2.5.1 prave vysla v marketu, at si ji stahnu. Tak jsem ji koupil a stahnul, ovsem aplikace me stale nepresvedcila, blbne a nefunguje tak jak bych si predstavoval. Ovsem po druhem koupeni, uz nemam v marketu moznost uninstall & refung ale pouze uninstall.

Neřeknu, kdybych si koupil tu samou verzi jako jsem předtím refundoval, ale takhle, to je trošku bordel ne? Když si kupuju novou verzi, je to to same jako upne jinou aplikaci... jak to mam udelat abych sve penize dostal zpet? Diky moc za rady...

VeruSKa
Robot
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E Dual
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou mi vrátit peníze za placenou apk kterou nechci

Příspěvek od VeruSKa » pon 05. říj 2009 8:03:25

Neni to bordel. Je to ochrana. Pokud jednou aplikaci koupíš a vrátíš, podruhé už tam možnost refund není. Jinak by si každy mohl každou aplikaci donekonečka kupovat, vyzálohovat a vracet a nemusel by si ji nikdy nechat koupenou.
T-mobileG1 White; RooT umřel, ať žije Sony Xperia E Dual Champagne
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 8:09:41

Jistě, ale já si nekoupil tu stejnou aplikaci... Já si koupil nejprve verzi Ultimate Voice Recorder 2.3.7, ktera vubec nefungovala a ted uplne novou aplikaci Ultimate Voice Recorder 2.5.1, ktera bohuzel taky nefunguje, jak ma. Jednou jsem si koupil verzi 2.3.7 a podruhe verzi 2.5.1 (uplne jinou aplikaci, ktera je uplne jina, vylepsena a uz by mela fungovat, bohuzel tomu ale tak neni)...

Mel jsem naprosto ciste umysly a pomerne drahou aplikaci ($5) jsem si chtel legalne koupit, ovsem toto opravdu v pořadku neni. Ti co nikdy zadnou aplikaci nekoupili a vse stahuji pres warez, tak ti si i nadale nebudou ic kupovat, zvlast kdyz si ted neni mozno nic poradne vyzkouset a lidi jako ja, kteri si ty dobre aplikace chteli opravdu zaplatit, dopadnou takhle... TAKZE WAREZ FOREVER!!!!!! To bylo naposled co sem si neco koupil z marketu....

yonah
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah

Příspěvek od yonah » pon 05. říj 2009 8:32:41

Hele, v klidu, jo? Je ta aplikace "Donut ready"? Třeba ne. Počkej si, jednou začít fungovat musí. A to, že máš experimental verzi CM a aplikace nefunguje, je spíš Tvůj problém.
oblíbené aplikace a hry.

VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pon 05. říj 2009 8:40:55

matata píše:Jistě, ale já si nekoupil tu stejnou aplikaci... Já si koupil nejprve verzi Ultimate Voice Recorder 2.3.7, ktera vubec nefungovala a ted uplne novou aplikaci Ultimate Voice Recorder 2.5.1, ktera bohuzel taky nefunguje, jak ma. Jednou jsem si koupil verzi 2.3.7 a podruhe verzi 2.5.1 (uplne jinou aplikaci, ktera je uplne jina, vylepsena a uz by mela fungovat, bohuzel tomu ale tak neni)...
Problém je v tom, že sis KOUPIL STEJNOU aplikaci. NE JINOU. Je to ta samá aplikace, akorát v jiné verzi. A to je princip té ochrany o které jsem mluvila předtím :roll: Takže netuším, čemu na tom pořád nerozumíš :roll:
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 9:42:08

:D Samozrejme ze je donut ready... Verushko, promin, ale prijdes mi mirne natvrdla... ja nejsem idiot, vim ze je to ta sama aplikace... ale z principu tedy nevim, jak mam nakupovat aplikace z marketu. Stahnu a zaplatim 2.3.7, absolutne nefunguje, cekam... z oficialni podpory mi napisou: ted vysla aktualizace, zaplatte a stahnete, uz to pobezi (mimochodem, vedeli jakou mam rom...)a stale to nebezi... Jejich ochranu chapu... ale i tak si myslim, ze pokud neco koupim, tak bych mel mit moznost to nejakym zpusobem reklamovat... pokud si koupim televizi LG, prinesu ji domu a nebude mi fungovat, tak ji pujdu reklamovat pokud nebudou mit jinou (funkcni) vrati mi penize. A za mesic mi zavolaji z LG a rikaji ted vysel novy model televize LG, kupte si ho, uz vam bude fungovat a ja si ho koupim, prinesu ho domu a opet nefunguje, tak mi taky nereknou: sorry, ale uz jste to jednou vratil, podruhy uz nemuzete... To je proste blbost... Dobre, ocenuji moznost prvniho vraceni aplikace do 24h "BEZ UDANI DUVODU" to je super vec, ale podle me by se na radne zakoupene zbozi mela vstahovat radna (30-i denní) reklamace, kde by nekdo mel posoudit, zda penize chci zpatky opravnene. Poud zjisti ze mi to nejde proto, ze mam jinou rom nez oficialni, ok, nereknu ani popel. Ale bohuzel tady ted neni dovolani...

alda
Androiďák!

Příspěvek od alda » pon 05. říj 2009 9:57:13

Obávám se, že s českými zákony a pravidly pro reklamaci si tady nevystačíš, tento obchod se jimi neřídí. Už jen proto, že nákup aplikací NENÍ zatím z ČR oficiálně možný, my, kteří nakupujeme s pomocí market enableru to obcházíme, tím pádem nějaké odvolávání se na české právní úpravy je v tomto případě zcela zcestné. Obchodování na marketu se řídí jen a pouze pravidly danými na trhu, kde je ten nákup umožněn, resp. který si na nafakeuješ market enablerem a licenčními podmínkami, které odsouhlasíš před používáním marketu.

VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pon 05. říj 2009 10:04:14

matata píše:Jistě, ale já si nekoupil tu stejnou aplikaci...
matata píše: vim ze je to ta sama aplikace...
Sorry, ale já z toho chápu jen to, že si protiřečíš :roll:

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » pon 05. říj 2009 10:20:47

matata
Obávám se, že natvrdlý jsi ty. Za tu aplikaci jsi dohromady zaplatil 10$ nebo jen 5$ a zbytek byl vrácený? Pokud nastala první varianta, tak by ti měli vrátit 5$. To bych napsal na support, protože je blbost platit 2x za tu samou aplikaci. Pokud ti těch 5$ vrátili, tak je to vše v pořádku, protože jsi tu aplikaci koupil podruhé bez možnosti refundu. Buď rád, že AM takhle funguje, na AppStore bys jen zaplakal nebo radši vyzkoušel Lite verzi, jiná možnost není.
Jinak na SW u nás neplatí žádná reklamace, bohužel je to pokřivený stav.
Naposledy upravil(a) Yamanouchi dne pon 05. říj 2009 11:12:06, celkem upraveno 1 x.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 10:42:06

No upřímně raději bych si vyzkoušel lite verzi, nebo nějaký trial. Ozkousel si, jak to funguje a podle toho se rozhodl zda si aplikaci koupim...Ja opravdu nemam problem si zaplatit aplikace, ktere za to stoji...

Verušo, já fakt nevím jak ti to mám vysvětlit... Windows 3.11 a Windows XP jsou podle Tebe také stejné operační systémy?

Yamanouchi
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yamanouchi » pon 05. říj 2009 10:47:06

Ultimate voice recorder verze 2.3.7 a verze 2.5.1 je jedna stejná aplikace, jen buď vylepšená či opravená. Porovnal bych to k Windows XP a SP1, SP2, SP3. Pořád jsi neodpověděl na otázky.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB

VeruSKa
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeruSKa » pon 05. říj 2009 10:51:44

matata píše: Verušo, já fakt nevím jak ti to mám vysvětlit... Windows 3.11 a Windows XP jsou podle Tebe také stejné operační systémy?
Neboj, mně nic vysvětlovat nemusíš, já v tom mám jasno. Proboha proč do toho furt taháš mě a můj názor? Ten je úplně zcestný. Já ti pouze říkám, jak to JE. Já to nevymyslela a není to tak KVŮLI MĚ. I kdybych si myslela, že MAC a WINDOWS jsou stejné operační systémy tak můj názor nezmění fakt, že to tak není. Fakt nevím, kdo tady je natvrdlý. Já ti sděluju FAKTA. Na mě to nezáleží :roll:

Ta citace je tvoje a je nějak neupravená. Já v tom vidím protimluv. Popřípadě se neumíš vyjádřit korektně :roll:

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 12:06:09

Já se taky nebavím o tom, jestli to tak je nebo není, pochopil jsem to hned, jak to je. Jen si myslim, ze to neni dobre, Protoze ja osobne uz si nic z marketu nekoupim. A budu warezovat jako ostatni... Ja se nechci prit jestli mate pravdu nebo. Mate ji. Jen si proste myslim, ze tohle neni dobre a odradi to hodne lidi od kupovani aplikaci.
Příklad: Vyjde aplikace, ktera by umela sdilet pres usb internet z pc do G1...i kdyby stala 100dolaru okamzite bych si ji koupil... Po instalaci bych zjistil, ze aplikace vubec nefunguje jak ma, porad by padala atd... no tak ji refunduju, protoze nechci platit za neco co nejde. Za tyden vyjde opravena verze, ktera by mela behat jako hodinky a kosmicky rychle. Ja osobne uz bych si ji ale podruhe uz nekoupil, protoze nebudu chtit riskovat, ze opet nebude fungovat, ale ja uz ji nebudu moct vratit... tak si radsi pockam az nekde pekne vyjde odkaz na warez webech... Kdyby vysla lite verze nebo nejaky trial bylo by to podle me efektivnejsi. A ze to jde ukazali uz nektere apk, jako Web Widget Maker (nesel udelat vice nez jeden widget a ani nesel editovat pri warez downloadu) nebo ted skele Remember The Milk (15 denni trial, pak musis platit 25 dolaru rocne), oba aplikace jsem si koupil... Tak, jak to je ted to stejne jeden -v lepsim pripade- koupi a roznese po siti, -v horsim pripade- to koupi, pak refunduje a roznese po siti...

Vy rikate (bohuzel) fakta, ktera jsou podle me dost smutna, ja rikam jen svuj nazor.

Mam stesti, ze vyvojari ultimate voice recordu se mnou komunikuji a snazime se problem vyresit. Zaroven me ujistuji, ze v pripade ze to nevyresime, o sve penize neprijdu. Ovsem takovy nemusi byt vsichni...

Myslim, ze timto to asi uzavreme. Jen by me mozna jeste zajimal Vas nazor, zda si myslite, ze tak jak to je ted je to v poradku, nebo by bylo lepsi to co navrhuji ja (i kdyz je mi jasne, ze mi to asi nezmenime :-D)...

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pon 05. říj 2009 13:23:00

Kdybys místo několikahodinového povyku o tom, že Market funguje přesně tak, jak je avízováno, a že sis konečně našel ten patřičný důvod, proč si ospravedlnit warez, radši napsal autorům té aplikace, možná bys měl už těch "závratných" pět dolarů zpátky, nebo bys měl za to nějakou kompenzaci. Ale to by nebylo tak teatrální a hysterické, ano.

BTW, jestli tu aplikaci nepoužíváš se standardní ROM, ale s nějakou upravenou, tak nemáš právo ji reklamovat pro nefunkčnost tak jako tak, natož si na to stěžovat, protože ji používáš v podmínkách, pro které nebyla určena a to, že nefunguje, je v takovém případě pouze a jenom tvůj problém. Takže pokud ti i přesto autoři vyšli vstříc, tak by ses k nim měl chovat VELMI uctivě, protože dělají něco, co vůbec dělat nemusejí.

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » pon 05. říj 2009 14:19:54

jeee :-D Já čekal kdy prijde Case s jeho drsnackou fotkou a chytrymi vetami o placenych aplikacich, kterych je od nej uz nepocitane :D

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pon 05. říj 2009 15:57:42

(Jen tak BTW, to není fotka.)

mcgogo
Stálý androiďák

Příspěvek od mcgogo » úte 06. říj 2009 9:15:11

matata:

Rozumím ti a chápu tě. Celý Android Market je v tomhle debilně vymyšlený. Vytvoříš aplikaci, která má někdy v budoucnu dělat něco a rovnou ji dáš na market za xxxx $. To, že nefunguje ještě neznamená, že nemůže být na marketu a nemůže se prodávat. V tomhle trochu chápu apple, který ty aplikace povětšinou testuje a teprve potom je dá na appstore. Ano mají (Apple) tuto pojistku hlavně kvůli tomu, aby jim tam nedávali programy, které budou konkurovat jejich vlastním, ale zároveň je tam většina softwaru, který funguje. Pokud chceš nějakým způsobem alespoň trochu podpořit uživatele, tak to můžeš udělat jako to budu dělat já. (k "budu" se vrátím) U programů, u kterých není k dispozici trial si stáhni plnou verzi z warezu, vyzkoušej a pokud bude fungovat tak si ji kup. Tím podpoříš vývojáře a nezaplatíš nějakému neumětelovi za nějaký bastl. Teď se vrátím k tomu slovíčku "budu". Ten popis co jsem napsal že budu dělat ale budu dělat až v tu chvíli, kdy bude možné tu aplikaci legálně koupit a zaplatit. Nebudu používat nějaký enabler a podobné hovadiny, kvůli tomu, že google není schopný aktivovat market i u nás. Vím, že za to vývojáři nemůžou, ale mají taky možnost mi ty aplikace nabídnout jinou cestou. Je to blbé, ale je to tak. Nebudu vyvíjet jakoukoliv činnost (ještě ke všemu vlastně taky nelegální), abych někomu cpal moje těžce vydělané peníze, když on sám nevyvíjí žádnou činnost, aby mě přemluvil abych mu je dal. To je můj názor a nikomu ho nevnucuju.

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 06. říj 2009 9:22:32

Díky za názor... souhlasím.

(sorry za OT: cekam kdy prijde bohaty Case a napise neco v tom smyslu, abysme se neposrali kvuli tem padesati korunam a ze konecne mame duvod kvuli kteremu se muzes vymlouvat ze stahujes warez. :D ...sorry Casy...)

benny007
Nové Androidě

Příspěvek od benny007 » úte 06. říj 2009 12:20:58

matata: Nechapu proc by nekdo nemohl chtit dostat zaplaceno za svoji praci at uz je to uklizecka, vyvojar v microsoftu nebo androidi vyvojar. To jestli chce dostat zaplaceno je dano cenou aplikace (free/za penize). A kdyz chce tak ty proste nemas pravo mu ji krast. Jestli se ti to nelibi tak se odstehuj do ciny nebo na kubu.
Naposledy upravil(a) benny007 dne úte 06. říj 2009 12:35:17, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 06. říj 2009 12:25:04

jj, mas uplnou pravdu

mcgogo
Stálý androiďák

Příspěvek od mcgogo » úte 06. říj 2009 13:14:26

benny007:

Takže ty souhlasiš s tím, že udělám aplikaci o které řeknu, že funguje, nebo, že by měla umět tohle nebo tohle, nenechám tě ji žádným způsobem vyzkoušet (trial, demo či tak něco), řeknu si za ni peníze a ty mi je pošleš a pak když nebude fungovat, tak budeš děsně happy žes mi pomohl. Tak to se na mě nezlob, to seš ale pěkná jitrnice. Ano každý má právo na to chtít ode mne peníze za aplikaci, ale ať mi dá nějaké záruky že ta aplikace bude dělat to co má a nebo ať mě ji nechá alespoň vyzkoušet. Pokud mi nebude vyhovovat tak ji chci vrátit ať je třeba ve verzi 1000000000.1.8.2.3

Autor tohoto vlákna
matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 06. říj 2009 13:17:53

mcgogo: taktak... ale nerozciluj se, ja uz sem to radsi ani nijek nekomentoval :D

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 06. říj 2009 13:20:30

Líbí se mi, jak se hezky zamluvila skutečnost, že matata tu "nefungující" aplikaci provozuje na dost nestandardní ROM. Ale klidně pokračujte, jistým zvrhlým způsobem je ta debata dost zábavná.

Ertu
Nové Androidě

Příspěvek od Ertu » úte 06. říj 2009 13:25:56

Já osobně se ztotožňuji s názorem mcgogo. Aplikace si budu kupovat až s plnou podporou marketu u nás. Telefon sice v současnosti nevyužiju na 100%, ale rád si počkám. Vývojáři, kteří to s vývojem apliakcí pro Android a jejich prodejem myslí vážně, se nespoléhají jen na Android market. Existuje několik alternativních market aplikací, kde se dají aplikace koupit už teď a nebo je milion jiných způsobů jak za aplikaci zaplatit příkladem budiž společnost DataViz (Docs to Go 2).
matata:
Celkem zajímavou debatu si shodil svými hloupými poznámkami na adresu Case, takže od nás dostáváš palec dolů :no:

Laki
Androiďák!

Příspěvek od Laki » úte 06. říj 2009 13:34:03

Ertu píše:… ale rád si počkám. …
To ako fakt? Veď Google nemá prakticky žiaden dôvod blokovať nám Market, tak prečo čakať? A na čo vôbec čakať? :|
HTC Hero | white | root | Android 2.1 | BeHero+ v1.2 | 8GB microSHDC Class 6 | @sotakal

mcgogo
Stálý androiďák

Příspěvek od mcgogo » úte 06. říj 2009 13:41:27

Case:

S tímhle souhlasím. Je dost možné, že to, že ta aplikace nechodí díky nějaké upravené romce, nebo to může být i díky ostatním aplikacím. Já spíš reagoval na ten problém s tím vrácením. On si koupil aplikaci, tu chtěl vrátit protože nefungovala, místo toho mu nabídly novou verzi, která taky nefunguje, ale tu už vrátit nemůže. To je fakt trochu hloupé. To mi přijde jako když si půjdu koupit ponožky a odejdu s rukavicema na nohách. Ale s tím asi nic neuděláme. Proto zastávám názor, že pokud mě tu aplikaci nenechá nikdo vyzkoušet, tak ji ukradnu a pokud se mi bude líbit tak i zlegalizuju. (Když mi to bude legálním způsobem umožněno)

Ertu
Nové Androidě

Příspěvek od Ertu » úte 06. říj 2009 13:57:46

Laki píše:...
Nemá žádný důvod? No nějaký tam asi na pozadí bude, protože jinak by aplikace už dávno běžely. Google jako firma by si přece neubírala na zisku, to nemá žádnou logiku. Nevím jestli je problém v legislativě EU nebo v legislativě jednotlivých zemí nebo v domluvě s operátory (mají s tím vůbec co dočinění? ) nebo v něčem úplně jiném, ale google ty aplikace prostě neblokuje.

Na co čekat? Čekat na oficiální podporu. Warezovat nechci. Čas, který tím ztratíš, už nikdy nedostaneš zpět a navíc nebudeš mít od vydavatele žádnou podporu. Osobně nevím jak funguje market enabler, ale kdo mi zaručí, že apliakce, které si nakoupím tímto nestandartním způsobem, si budu moci upgradovat i když se v marketu objeví placené aplikace? Na telefonu mám vše, co potřebuji funkční aniž bych utratil jedinou korunu (dolar) a bez warezu. Jen se člověk musí naučit dělat kompromisy (např. nepotřebuji psát sáhodlouhé eseje ve wordu na telefonu, stačí mi, když si můžu přečíst přílohu mailu) a navíc mi to brání v nakupování blbostí :)

Laki
Androiďák!

Příspěvek od Laki » úte 06. říj 2009 14:16:02

Ako je teda možné, že App Store od Applu je prístupný aj pre európskych užívateľov? Netvrdím, že funguje rovnakým spôsobom ako Android Market, chcem tým povedať len toľko, že keby Google veľmi chcel, riešenie by sa určite našlo.

(Môj predchádzajúci príspevok nemal byť o wareze, divil som sa len tomu tvojmu „ale rád si počkám“. Nechápem, čo také úžasné nás asi čaká, že je dôvod mať radosť z vyčkávania.)
HTC Hero | white | root | Android 2.1 | BeHero+ v1.2 | 8GB microSHDC Class 6 | @sotakal

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 06. říj 2009 14:19:55

mcgogo píše:On si koupil aplikaci, tu chtěl vrátit protože nefungovala, místo toho mu nabídly novou verzi, která taky nefunguje, ale tu už vrátit nemůže. To je fakt trochu hloupé. To mi přijde jako když si půjdu koupit ponožky a odejdu s rukavicema na nohách.
Máš tam drobnou chybu. Oni mu při vrácení nenabídli MÍSTO peněz novou verzi. Peníze dostal normálně zpátky a KROMĚ TOHO mu poté autoři sdělili, že vyjde nová verze, která by měla fungovat správně. Jemu opět nefunguje (jsem přesvědčen, že je to tím, že provozuje nestandardní ROM, protože zrovna záznam zvuku v nich obecně patří k silně problémovým věcem). Na vrácení peněz už podruhé nemá nárok, což věděl a Market tě na to při prvním vrácení u té které aplikace jasně upozorňuje, takže je jen a pouze jeho problém, že to ignoroval. Autoři aplikace mu vycházejí vstříc (docela by mě zajímalo, jestli se jim tím, že má nestandardní ROM, vůbec pochlubil - pokud ano, tak před nimi opravdu smekám), komunikují s ním a dokonce mu slibují vrácení peněz i tak, aniž by je k tomu kdokoliv nutil nebo cokoliv zavazovalo. Přesto čteme výkřiky o tom, jak jedině warez a podobně. Jestli se něco matatovi povedlo, tak leda udělat ze sebe prvotřídního pitomce, kterému všichni vycházejí vstříc nad rámec svých povinností (nebo přinejmenším do té míry, do jaké se zavázali, to v případě Marketu), a on si přesto stěžuje, jak špatně je s ním zacházeno a jak mizerný systém to je.

mcgogo
Stálý androiďák

Příspěvek od mcgogo » úte 06. říj 2009 14:39:00

Case:

Máš pravdu toho, že mu vrátili peníze jsem si opravdu nevšiml. Za to se tu všem omlouvám. Přesto si stojím za tím, že by měla být možnost si tu aplikaci nějak vyzkoušet a že si nebudu kupovat aplikace dokud to nebude umožněno googlem. V zásadě nic proti placení aplikací nemám a co se týká cen aplikací tak ty jsou taky v pohodě, ale jak už jsem řekl, nemá smysl cpát peníze někomu kdo o ně nemá zájem.

PS: Když to tak ale vezmete, tak je to stejně pitomost. Teď nezáleží na tom jestli je to tím, že aplikace nefunguje kvůli ROMce a nebo prostě nefunguje vůbec, ale když si koupím aplikaci ve verzi 1.0 a nebude fungovat tak ji vrátím (to se může stát. Asi nějaká chybyčka, ale přece jim těch 5$ nenechám), přesto si myslím, že ta aplikace by někdy možná mohla být dobrá. Tak si koupím příští verzi a ta bude stát za starou belu taky. Na peníze už ale nemám nárok. Z toho vyplívá, že pokud někdy nějaká aplikace v první verzi ve které se objeví na marketu (placená) nebude stát za nic, tak už si druhou verzi radši nikdo nekoupí.

Je to opruz, ale je to tak. No a já myslím, že ode mne už to dneska taky stačilo.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“