Správa telefonuNejdou mi vrátit peníze za placenou apk kterou nechci

Moderátoři: don_alex, radegast

Ertu
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Nejdou mi vrátit peníze za placenou apk kterou nechci

Příspěvek od Ertu » úte 06. říj 2009 14:48:51

Laki píše:...
Nejsem odborníkem na Apple problematiku a nechce se mi to nastudovat, abych mohl fundovaně odpovědět. Nevím jestli s uvedením iPhonu do ČR fungoval Appstore a jestli ano jestli v něm byly placené aplikace, pokud byly jaké bylo zpoždění než se k nám dostal iPhone z USA? Pokud tam bylo nějaké výraznější zpoždění, mohl Apple vyřešit problém s aplikacemi během něj, ale to jsou jen mé spekulace.
V čem ale bude podle mě "jádro pudla" je systém jakým oba obchody přijímají peníze. Apple v Evropě dávno působil s iTunes a tak podle mě jen Appstore přibalil pod iTunes jako novou službu v rámci starého produktu a nemusel se o nic starat. Naproti tomu Google do tohoto trhu vstoupil až s uvedením G1 a tak teď musí všechno řádně právně ošetřit aby nevzniknul nějaký problém.

A s tou radostí z čekání si mě nepochopil. Je to právě naopak. Z toho čekání nemám vůbec žádnou radost, chtěl jsem tím říct, že si mnohem raději ještě pár měsíců počkám, než to někde pokoutně shánět nebo si rootovat jen kvůli placeným aplikacím.

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 06. říj 2009 15:35:28

Ertu píše:Apple v Evropě dávno působil s iTunes a tak podle mě jen Appstore přibalil pod iTunes jako novou službu v rámci starého produktu a nemusel se o nic starat. Naproti tomu Google do tohoto trhu vstoupil až s uvedením G1 a tak teď musí všechno řádně právně ošetřit aby nevzniknul nějaký problém.
Google Checkout funguje v Evropě dávno.

Ertu
Nové Androidě

Příspěvek od Ertu » úte 06. říj 2009 15:43:45

A kde je teda podle tebe problém? To, že blokuje start placených aplikací google úmyslně, je podle mě nesmysl.

Autor tohoto vlákna
matata
Robot
Typ mobilu / ROM: GNEXUS

Příspěvek od matata » úte 06. říj 2009 16:07:42

No konecne... ja uz si myslel ze case neprijde :D Casy, precti si to jeste jednou od zacatku a neplkej... pokud mi vyvojar odpovida na mail ve kterem jsem uvadel s jakou romkou mi to nejde a ze jsem to vratil, vetou: "ted vysla nova verze a ted Vam to uz pujde"... a ono to nejde, pritom vedel jakou mam rom, tak to proste v poradku neni...

sofieee
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung s3 mini

Příspěvek od sofieee » pát 31. kvě 2013 10:03:23

dobrá připomínka :)
Naposledy upravil(a) don_alex dne pát 31. kvě 2013 10:13:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj předchozí příspěvek - viz Pravidla fóra!

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“