Správa telefonuPhoneWeaver otazky okolo aplikace.

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

PhoneWeaver otazky okolo aplikace.

Příspěvek od sinco » stř 01. úno 2012 15:51:35

Mam otazku na uzivatele teto aplikace. Ve starsi verzi byla moznost zadat k profilu pokud mel GSM ON zadat PIN karty. Aby se tento pin nemusel zadavat porad dokola. Ve verzi 2.2.8 tuto moznost nikde nemohu najit. Je tam jeste, nebo autor aplikace tuto features vyhodil pryc. Je nejaka starsi verze PW ktera by tuhle ficuru jeste mela. A nebo jsem slepy a poradne nevidim. Dekuji.

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneWeaver otazky okolo aplikace.

Příspěvek od sinco » pát 03. úno 2012 9:20:30

Jak to sleduji. Asi tuhle aplikaci pouzivam na tomto foru sam. :(
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Žulda
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xperia XZ1 Compact
Tablet: Nexus 7 II 2013

Příspěvek od Žulda » pát 03. úno 2012 10:48:17

Já ho používám taky, docela jim dělám i český překlad. Na webu mají fórum a podpora funguje. Koukám teď na to, PIN tam také nevidím, ale jelikož ho nepoužívám, tak to neřeším.

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pát 03. úno 2012 11:49:17

Na origos rom se mi stalo ze pri prepnuti na profil Den se mi neukazala klavesnice na zadani pinu. Tak jsem mel pin zadan v aplikaci. Na CM funguji snad dva mesice. A jedno rano se mi pri prepnuti profilu na Den neukazala klavesnice na zadani pinu. Ani nesel telefon vypnout protoze se neukazal aplet s moznosti vypnuti, restartu atd. Po nekolika restartech- vyjmuti baterky, se to umoudrilo, tuk tuk ,tuk. Tak jsem si rikal ze pin zadam do aplikace. Tak jak jsem to mel predtim. Ale chyba lavky, tuto moznost jsem uz v posledni verzi nenasel. Coz je myslim skoda. Kde je chyba nevim. Muze to byt v os nebo v nejake aplikaci ci v samotnem Phoneweaver. Wipe se mi delat nechce. Problem s nezobrazovanim klavesnice na zadani pinu je na jiny topic. A dekuji za info.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“