Správa telefonuOrganizace sms zpráv

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
grigondis
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: xperia mini

Organizace sms zpráv

Příspěvek od grigondis » úte 21. úno 2012 7:26:42

Nevím zda píši správně do zde zvoleného tématu, ale sháním nějakou aplikaci "zda vůbec existuje" kde by byly zprávy rozděleny, jako tomu bylo u mého předchozího telefonu k sonyericsson k550i nebo nokia e65 do složek odeslané, přijaté, uložené, koncepty atd. Nějak si na to u mé xperie mini nemohu stále zvyknou a rád bych používal roztřídění zpráv jako u starších typů telefonu. Moc Vám všem díky.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizace sms zpráv

Příspěvek od Mishack » úte 21. úno 2012 8:10:22

Myslim, ze ne. Par lidi to tu kdysi resilo (vcetne me), ale pak dospeli k zaveru, ze je to uz prekonana vec. Dej tomu cas.
Logicky, co je lepsi mit hromadu prijatych, hromadu odeslanych... nebo 10 vlaken s lidma, se kterejma si pises logicky (s navaznosti) serazene do konverzace? ;)
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

dufko
Droid
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Příspěvek od dufko » úte 21. úno 2012 8:34:52

Je to o zvyku, teraz by som si už zase ťažko zvykal na rozdelenie na odoslané a prijaté sms.
Konverzácie sú lepšie.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 21. úno 2012 13:53:10

Jde to snadno, já používám aplikaci GO SMS, která to umí. Mě to vyhovuje taky více ve složkách, přestože jsem se asi půl roku pokoušel zvyknout na řazení v konverzacích. Pro mě to má obrovskou výhodu v tom, že to mám vše chronologicky řazené tak, jak SMS přicházely nebo jsem je odesílal bez ohledu na to, kdo byl protistrana. Jméno u SMS vždycky uvedené je, takže přehlednost dobrá. Je ale fakt, že těch SMS zase tolik neposílám a nedostávám, kdyby jich byly desítky denně nebo víc, asi by mi vyhověly spíš konverzace. Při menším počtu ale u mě jednoznačně vedou složky.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » úte 21. úno 2012 13:59:58

Aha, tak v dobe, kdy se to resilo, to jeste zadna aplikace neumela.
Spoiler:
Nechci se tu zbytecne poustet do OT, ale vetsinou si vzpomenu na to, komu sem kterou zpravu posilal, nez kdy. Nejdu hledat zpravy dle - "Hmm, 21. 2. v pul osme a tri minuty sem posilal nejakou sms". Slozky mi uz ted prijdou jako strasnej mess. Mraky smsek na jedny hromade, jmena napreskacku. Ale samozrejme, kazdemu co vyhovuje nejlepe. Snazil sem se vysvetlit, ze je treba si zvyknout. Ptze ve spouste pripadu lidi otevrou novy telefon a strasne se rozcilej jak to, ze to neni jako na jejich starym telefonu XYZ. Nedaj tomu ani sanci.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
grigondis
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: xperia mini

Příspěvek od grigondis » čtv 23. úno 2012 8:16:40

ludekbrno píše:Jde to snadno, já používám aplikaci GO SMS.
Tak jsme si ji nainstaloval a sms jsou roztříděné tak, jak by se mi líbilo. Jen mi to připadá trochu složité otevřít :
1. GO SMS a pak přejít na
2. složku. kde jsou zprávy roztříděné
3. když chci psát zase musím zpět

Nebyla by ještě nějaká obdobná aplikace která by rovnou otvírala menu sms, kde by bylo vše na výběr ?

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“