Správa telefonuGoogle Play v angličtině?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mikser
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Nexus S
Twitter: Mikseer

Google Play v angličtině?

Příspěvek od Mikser » ned 01. dub 2012 8:32:19

Zdravím,
předem se omlouvám za (pravděpodobně) špatně umístěný post, nemohl jsem si z kategorií vybrat. Problém je takový, že Google Play (Android Market), využívá takové to udělátko googlu na překládání anglických aplikací (popisků) na marketu do češtiny, což by nebyl zas takový problém, kdyby alespoň dávaly smysl. Snažil jsem se projít veškeré nastavení těch aplikací, ale moc tam toho není. Šlo by to tak, aby ty anglické zůstaly anglické? V horším případě bych přežil i překládání češtiny do angličtiny, tam z toho pravděpodobně nevzniknou takové paskvily. Děkuju moc za pomoc komukoliv, přeju pěknej den.

kejly
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Ulefone Metal

Re: Google Play v angličtině?

Příspěvek od kejly » ned 01. dub 2012 8:40:23

Jsou 3 cesty:
- prepnout telefon do anglictiny
- vlezt v telefonu na Market (https://market.android.com nebo ponovu na https://play.google.com/store) pres prohlizec, tam se da nastavit jazyk na anglictinu
- vlezt v pocitaci na Market a nastavit si tam anglictinu, prihlasit se a poslat apikaci do telefonu, to funguje taky dobre

Taky me stvalo, ze z ceskych popisu nepochopim skoro nic, ale jelikoz toho moc neinstaluju, tak jsem si zvyknul.
A légpárnás hajóm tele van angolnákkal

Autor tohoto vlákna
Mikser
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Nexus S
Twitter: Mikseer

Re: Google Play v angličtině?

Příspěvek od Mikser » ned 01. dub 2012 8:44:14

Takže nějaká jednoduchá možnost jak to jen tak změnit není? Tak to je pěkná blbost, celkově si telefon do angličtiny nastavovat nechci, čeština co tam je ze základu v celém telefonu je perfektní a necítím nutnost přepínat, ale u toho marketu mě to trochu štve. No tak holt se budu muset naučit tu novou čecho-angličtinu.

Mimochodem když jsem blízko počítače tak samozřejmě stahuji z něj, je to jednodušší, mám chrome, všechny tyhle účty jsou vzájemně propojené takže jedno kliknutí a už to v tom mobilu je. Ale třeba když takhle člověk někde čeká na autobus, tak je to otravné :). Díky za radu.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“