Správa telefonuAndroLib má českou podporu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
vrata
Nové Androidě
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

AndroLib má českou podporu

Příspěvek od vrata » stř 11. lis 2009 20:42:03

Není to moje zpráva, ale chtěl bych upozornit všechny, co si toho na netu nevšimli. Čerpal jsem z http://www.mujandroid.cz/

"Na zprávičku dlouhé, na článek krátké. Říkejme tomu tedy článeček :-).

Před nějakou dobou jsme se spojili s autorem webu AndroLib.com, který jistě znáte jako webovou cestu k datům z Android Marketu, zda nechce agregovat a zobrazovat statistiky také pro český market. Líbilo se nám, že na AndroLibu získáte hodnocení aplikací mnohem přesnější, než pohledem na půlhvězdičky v Market aplikaci v telefonu.

Slovo dalo slovo, pomohli jsme autorovi s překladem 4000-řádkového (cca 400 hlášek) jazykového XMLka do češtiny a je to. Na http://cz.androlib.com naleznete výsledek. Pokud budete mít k jazyku nějaké konstruktivní připomínky, budeme moc rádi, když se o ně podělíte v diskuzi u článečku. V univerzální podobě, jakou takový 10-jazyčný web má, samozřejmě těžko dosáhneme dokonalosti, ovšem do očí bijící chyby poslat na opravu můžeme."

Nokia 3310 -> SE K700i -> Nokia N70 -> Nokia N73 -> SE G900 -> HTC Hero black -> Samsung Galaxy S II

nFiX
Droid
Reputace: 1

Re: AndroLib má českou podporu

Příspěvek od nFiX » stř 11. lis 2009 20:50:09

Já ti nevím, ale k čemu potom je ta sekce v pravo "Aktuality / Odkazy" ? ;)

Autor tohoto vlákna
vrata
Nové Androidě
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroLib má českou podporu

Příspěvek od vrata » pát 13. lis 2009 0:12:55

Sry, tý sem si, zatím, nevšiml ;)
Nokia 3310 -> SE K700i -> Nokia N70 -> Nokia N73 -> SE G900 -> HTC Hero black -> Samsung Galaxy S II

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“