Správa telefonuLocale - instalace pluginů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vlenc
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Redmi note 8 PRO
Mobil 2 / ROM: Honor 9 lite

Locale - instalace pluginů

Příspěvek od Vlenc » čtv 17. kvě 2012 7:03:39

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s instalací pluginů do aplikace Locale. Vím že se to už tady jednou řešilo, ale odpověď jsem nenašel.
Mám telefon samsung galaxy y duos, nainstaloval jsem zdarma aplikaci locale přmo z androidmarketu. poté jsem chtěl nainstqalovat plugin locale cell, tak abych mohl v určité gsm buňce přiřadit určitou hlasitost vyzvánění atd. Bohužel po nainstalování mi locale nezobrazí tento plugin a tudíž ho nemohu používat. Poraďte mi někdo jak tento nebo vůbec ostatní pluginy instalovat. Je to stejné i u jiných pluginů pro Locale. Ještě jeden dotaz co s tím možná úzce souvisí. Aplikace by měla být asi placená, ale já jí instaloval zdarma, nyní aplikace požaduje aktualizaci, která je již placená 99,- Kč. Není to tím, že Locale, stažený zdarma je jakási demo a ostatní pluginy bude možné používat po zaplacení této demo?
Mockrát děkuji

dufko
Droid
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Re: Locale - instalace pluginů

Příspěvek od dufko » čtv 17. kvě 2012 9:20:56

Locale cell plugin používam a normálne mi funguje, v locale sa mi zobrazuje. Aj ostatné pluginy.

Locale nie je zadarmo, tak netuším ako si ju mohol stiahnuť z marketu bez platenia.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“