Správa telefonuPrijmuti/odmitnuti hovoru jinak nez krouzkem Sense. HTC Evo.

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Prijmuti/odmitnuti hovoru jinak nez krouzkem Sense. HTC Evo.

Příspěvek od sinco » stř 30. kvě 2012 15:14:56

Obcas se mi stane ze kdyz chci na HTC Evo prijmout nebo odmitnout hovor tak chvilku bojuji s tgim krouzkem. 4.3 displej je na muj palec malinko moc. Take mam pocit ze draha kterou vykonam po displeji pri teto cinnosti je na displeji kratsi. Tak me napadlo ze by se to dalo nejak obejit. Testnul jsem Tiny Call Confirm. Jenze Senze je potvora ktera se jen tak zadupat, prekryt, nenecha. Takze i kdyz v apce dam zamek, coz je dobra pojistka proti nechtene cinnosti, stejne pote, po odemceni, vidim zase ten krouzek. Da se to nejak zmenit ? Dekuji

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

ZeKe
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro / AOS 10 stock

Re: Prijmuti/odmitnuti hovoru jinak nez krouzkem Sense. HTC

Příspěvek od ZeKe » stř 30. kvě 2012 19:54:48

Jistě, jakýmkoli vypínačem LockScreenu, třeba No Lock
https://play.google.com/store/apps/deta ... oid.nolock

Podobný thread kupříkladu zde http://androidforum.cz/upozorn-ni-na-p- ... 27659.html

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Prijmuti/odmitnuti hovoru jinak nez krouzkem Sense. HTC

Příspěvek od sinco » pát 01. čer 2012 8:04:14

Tak jsem testnul NoLock. Ale nastal problem. Pouzivam Pin sim karty. A app Phone Weaver. Tel.je pres noc v rezimu letadlo. Pokud prepnuti na den nastane automaticky, mam nastaven nejaky cas 9.00h, tak po tomto case kdyz zapnu telefon mam ihned ciselnou klav. na zadani pinu. Pokud prepnu profil manualne, tedy je mene nez 9.00h, tak mi ciselna klavesnice nenaskoci. Staci ale kratce zmacknout off-on tlacitko a ciselna klavesnice je na svete. Tedy na displeji.
Kdyz zrusim zamek app NoLock nebo v nastaveni Phone Weaver, tam to jde take coz jsem nevedel, tak se mi neukaze ciselna klavesnice na zadani pinu. At delam co delam nemam jak zadat pin. Reseni nepouzivat pin neberu. Nemate nekdo radu co s tim delat. Prijem, odmitnuti hovoru tedy ovladani je bez zamku o hooodne lepsi.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“