Správa telefonuPřepínání profilů pro blondýny

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
saroya
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P

Přepínání profilů pro blondýny

Příspěvek od saroya » ned 03. čer 2012 20:39:26

Ahojte,
dostali jsme nové služební telefony - Sony Xperia P - a já marně pátrala po aplikaci fakt pro blondýny: potřebuju přepínat vyzváněcí profily manuálně, profily potřebuju tři:
- normální
- tichý - kdy jsou vypnuty všechny zvuky, hovory a sms jsou ohlašovány vibrací, dovolá se mi jenom šéf a manžel (vyzváněcím tónem - ne vibracemi)
- noční - vypnuty jsou všechny zvuky i vibrace, zvoněním se mi ohlásí jen nejbližší rodina a alarmy z provozovny

Nechci to vázat na žádné časové události (schůzky v kalendáři apod), nikdy nevím kdy co nastane, zejména kdy půjdu spát - někdy jdu spát v osm, někdy v jednu. Nechci si nastavovat šetření baterie, vypínání wi-fi apod., to je mi ukradené, telefon mám služební a internet v něm taky platí šéf.

Prosím o tipy na opravdu jednoduché aplikace (ne Timerriffic, Locale, Tasker a tak), které se dají rychle ovládat v případě, že profil potřebuju změnit. Díky.

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínání profilů pro blondýny

Příspěvek od Ante » ned 03. čer 2012 21:28:53

Ja presne pro toto pouzivam skvely "Silent Mode Widget". Je to maly prepinac na obrazovce a prepinas s nim rezimy NORMALNI, VIBRACE a UPLNE TICHO...
Je zde :

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.guywmustang.silentwidget&hl=cs
===================

EDIT : A jeste doplnim jednu skvelou vychytavku a to "udrzovac ;) nastavene hlasitosti" . Programek "RingGuard". Ten proste bez povoleni nezmeni hlasitost telefonu. Kdyz si treba v kapse ( kabelce ) nechtene stisknes tlacitko volume tak tenhle program Ti to po par vterinach ( da se nastavit ) vrati zpet na puvodni hlasitost.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Autor tohoto vlákna
saroya
Nové Androidě

Příspěvek od saroya » pon 04. čer 2012 8:28:30

Ok, dekuju, jdu na to - nainstaluju a vyzkousim.

Autor tohoto vlákna
saroya
Nové Androidě

Příspěvek od saroya » pon 04. čer 2012 8:38:31

No tak ja jsem asi fakt blondyna - widget mam na plose, ale nemuzu najit, kde si nastavim skupiny osob, na ktere me ma telefon upozornit i v tichem nebo nocnim rezimu. jde to u nej vubec? V telefonu mam synchronizovane kontakty z Google contacts, tam mam vytvorene skupiny, uz pri instalaci aplikace jsem si vsimla, ze nepozaduje spojeni s netem.

Pomuzete mi nekdo jiny?

Born2B
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Příspěvek od Born2B » pon 04. čer 2012 17:14:58

Používám Profile Scheduler, umožňuje nastavení whitelistu - tedy kontakty, pro které nastavené hodnoty neplatí. Ale nejsem si jistý kolik kontaktů lze do whitelistu vložit v neplacené verzi. Jinak umí celou řadu dalších věcí.
Naposledy upravil(a) Born2B dne pon 04. čer 2012 18:17:54, celkem upraveno 1 x.

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » pon 04. čer 2012 18:04:01

saroya píše:No tak ja jsem asi fakt blondyna - widget mam na plose, ale nemuzu najit, kde si nastavim skupiny osob, na ktere me ma telefon upozornit i v tichem nebo nocnim rezimu. jde to u nej vubec? V telefonu mam synchronizovane kontakty z Google contacts, tam mam vytvorene skupiny, uz pri instalaci aplikace jsem si vsimla, ze nepozaduje spojeni s netem.

Pomuzete mi nekdo jiny?

Jejej - Blondyn jsem ja :))

To vyprofilovani jednotlivych osob jsem nebral v potaz. Ten muj programek je pro vsechno naraz :(

Tak promin prosim...
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Autor tohoto vlákna
saroya
Nové Androidě

Příspěvek od saroya » pon 04. čer 2012 21:26:54

Ante - v pohodě, děkuju za ochotu pomoct.

Born2B - vyzkouším. Jen snad aby raději neuměl moc jiných věcí, nebo se ztratím ;-) Díky.

Nepoužíváte někdo Phone Weaver?

Autor tohoto vlákna
saroya
Nové Androidě

Příspěvek od saroya » pon 04. čer 2012 21:37:07

Born2B píše:Používám Profile Scheduler, umožňuje nastavení whitelistu - tedy kontakty, pro které nastavené hodnoty neplatí. Ale nejsem si jistý kolik kontaktů lze do whitelistu vložit v neplacené verzi. Jinak umí celou řadu dalších věcí.
Prosím tě, můžeš mě konkrétně navést? Noční profil - všechny zvonění a vibrace vypnuté, telefonní číslo z alarmu mi bude zvonit nějakým typickým vyzváněním, ale ztišeným na úroveň 1 (nejmenší). Do white listu tedy přidám ten kontakt Alarm? Kde mu nastavím tón a hlasitost?

Born2B
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Příspěvek od Born2B » úte 05. čer 2012 10:36:27

V hlavním menu vyvolat nabídku, tam se nastavují kontakty do whitelistu. U každého je možné nastavit tón, hlasitost, vibrace atd. Potom stačí nastavit zmíněné profily, v hlavním menu bys měla vidět 5 přednastavených profilů. Tapneš na jeden, podržíš, vyvolá se nabídka, dáš upravit.Potom vybereš povolit whitelist a v další možnosti vybereš kontakty, kterých se to má týkat. A Potom je tam celá řada nastavení hlasitostí, WiFi, mobilních dat apod. Nastavíš, co potřebuješ a u zbytku můžeš zvolit beze změny a profile scheduler to nebude měnit.
Snad jsem to popsal srozumitelně :-)

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“