Správa telefonuaplikace "Notify Lite"

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pavek.1
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha SM-G850F
Rom: stock ROM 5.0.2.

aplikace "Notify Lite"

Příspěvek od pavek.1 » úte 23. říj 2012 22:53:58

Mám dotaz, naistaloval jsem si aplikaci Notify Lite a jsem moc spokojený, až na dvě věci,
1. vždy když aplikace oznámí zmeškanou událost, oznámí mi to také tónem sms zprávy. Nevíte, kde se dá tato možnost vypnout.....?
2. nedá se někde v této aplikaci nastavit, aby po odstranění oznámení vymazala také oznámení o sms a zmeškaném hovoru v ve stávajicích aplikacích ICS...

Menu aplikace není v češtině, a já mám trochu problém, ač jsem hledal, tak jsem nenašel možnost něco z uvedených dotazů nastavit. Doufám že jsem to dobře popsal, mám poprvé android, tak mne prosím neukamenujte, hledal jsem tady na fóru a nic jsem na mé dotazy nenašel. :(

Předem děkuji za rady.

Pavek.1

Samsung Galaxy S4 I9506 LTE ROM stock 5.0.1

Mahero33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Honor 6 H60-L04 B820 ROOT

Re: aplikace "Notify Lite"

Příspěvek od Mahero33 » stř 24. říj 2012 20:47:36

ad1. nevím jestli myslíme to samé, ale nastavení zvuků notifikace se skrývá v položce Status Bar Notifications vždy v dané záložce pro sms, atd. Tedy cesta: Notifications/SMS..atd.
ad2. no ICS ještě nemám na founu, ale jelikož já má root, tak má defoultní aplikace zmražené :-D

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » ned 30. pro 2012 18:26:40

pavek.1 píše:Mám dotaz, naistaloval jsem si aplikaci Notify Lite a jsem moc spokojený, až na dvě věci,
1. vždy když aplikace oznámí zmeškanou událost, oznámí mi to také tónem sms zprávy. Nevíte, kde se dá tato možnost vypnout.....?
2. nedá se někde v této aplikaci nastavit, aby po odstranění oznámení vymazala také oznámení o sms a zmeškaném hovoru v ve stávajicích aplikacích ICS...
Reakce pozde - ale prece. Hlavne pro ty, kterym to take dela potiz a tuto informaci prave hledaji:

Ja si osobne myslim, ze musi byt vypnuta vsechna upozorneni uz ve vlastnich programech u kterych vyzadujete oznameni nejakym jinym programem. To znamena treba zapnout SMS klienta, Nastaveni/Oznameni a tam zruste zatrzitko...
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Alvian
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy SII

Příspěvek od Alvian » úte 22. led 2013 20:10:07

Chtěla bych se zeptat jestli je možné aby se vyskakovací okno s upozorněním objevilo už na zamčené ploše telefonu, pouze když zmáčknu tlačítko pro rozsvícení displeje. Nikde v nastavení jsem to neobjevila tak by mě zajímalo, jestli jsem to jenom přehlédla nebo to nejde.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“