Správa telefonuNastavení maximální hlasitosti

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
emil07
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Nastavení maximální hlasitosti

Příspěvek od emil07 » sob 05. led 2013 22:49:31

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká aplikace která vymačká z reproduktoru či připojených sluchátek maximum hlasitosti dle jejich technických možností.

Vím že podobný "booster" má kamarád, ale na počítači s windows platformou, například, když je nějaká nahrávka v počítači nahrána s trochu nižší hladinou hluku tak nastavíte 100% v nastavení počítače + dáte bedny na max a stejné to nehraje dost hlasitě.. a v té chvíli právě použijete program který hledám..

Budu rád za jakékoli odpovědi (i ve smyslu, že nic podobného neexistuje), neboť ve světě androidu jsem prakticky nováček a mám daleko i do úrovně: "průměrně vzdělaný a chytrý uživatel" :lol:

EDIT: zapomněl jsem dodat, že mi nejde především o přehrávání songů, ale o hlasitost volání, dost často se pohybuji v hlasitém prostředí a můj HTC Desire i při nastavení hlasitosti hovoru na maximum je docela tichý, hlasité volání / odposlech apod zapínat nemohu neboť se pak asi zvýší i citlivost mikrofonu a druhý strana mi většinou moc nerozumí, jak telefon "chytá" i hluk z okolí. Handsfree je pro mě nepoužitelná varianta z jistých důvodů :cry:

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“