Správa telefonuObrázek volajícího přes celou obrazovku

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Biger
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3 16gb
Rom: Stock Android 5.0

Obrázek volajícího přes celou obrazovku

Příspěvek od Biger » ned 03. úno 2013 19:46:29

Zdravím,
chci se zeptat, jestli nějak jde zařídit aby se při příchozím hovoru zobrazoval obrázek volajícího přes celou obrazovku a taky aby nejlépe byl v dobrém rozlišení.
(Pokud tady někde je podobný příspěvek, tak se omlouvám. Hledal jsem a nenašel.)

ZeKe
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro / AOS 10 stock

Re: Obrázek volajícího přes celou obrazovku

Příspěvek od ZeKe » ned 03. úno 2013 20:20:52

Kazdemu vyhovuje jiny, ale existuje jich dostatek, vyzkousej treba odsud:
https://play.google.com/store/search?q= ... ler&c=apps

Autor tohoto vlákna
Biger
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G3 16gb
Rom: Stock Android 5.0

Příspěvek od Biger » ned 03. úno 2013 20:47:32

Díky a např.: přímé upravení přes root jde? Abych nemusel instalovat aplikace :)

cenda
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A

Příspěvek od cenda » pát 08. úno 2013 12:37:36

Vždy budeš potřebovat app, některé sice vyžadují root, aby rychleji startovali, ale stejně je tam téměř vždy nějaká prodleva, třeba půl vteřiny. Hlavně, když příchozí hovor probouzí telefon. Alespoň u mě to tak zatím vždy bylo. Tahle mi asi vyhovovala nejvíc: https://play.google.com/store/apps/deta ... rch_result ale zkoušel jsem kde co. Nakonec jsem si žádnou nenechal.
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen

Flynne
Robot
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Příspěvek od Flynne » pát 07. srp 2015 13:50:37

Věděl by, prosím, někdo, čím by to mohlo být, že se mi najednou sama od sebe změnila velikost obrázku kontaktu? Dříve byl přes celou obrazovku, nyní je zmenšený asi na 10x10 mm. Nic jsem s telefonem nedělal, ještě před dvěma dny to bylo v pořádku. Raději bych vyloučil souvislost s tím, že jsem před dvěma dny ráno přešel na PC na Win 10 (telefon byl ještě odpoledne OK) a včera jsem tam (ve Windows) přiřadil Google účet. Dnes jsem jej zase odstranil, ale na telefonu žádná změna (myslel jsem, že by to mohla způsobit nějaká nová synchronizace). V žádném případě jsem ale telefon nepropojoval s PC.
EDIT:
Jak jsem chtěl vyloučit souvislost s Win10 a tedy zřejmě s Google účtem, který jsem tam přiřadil, tak to naopak musím potvrdit.
Nyní jsem všechny kontakty s fotkami přidal do Oblíbených jak v telefonu, tak v PC kontaktech v Gmailu a fotky jsem tam postupně natahal znovu. Jednak se mi u nich spravilo rozlišení (nyní je opět původní a nekomprimované) a potom - což je hlavním důvodem tohoto příspěvku - se již zobrazují na celou obrazovku. Ještě zkusím přidat ten Google účet do Windows a pokud to zase zmrší, tak jsou ty Windows pěkný s**č. A to nejen v tomto ohledu.

Nechávám příspěvek zde, kdyby měl někdo problém s velikostí a kvalitou fotek kontaktů. I když to tady už několikrát je, ale většinou se doporučuje nějaká aplikace na zvětšení fotek, pro tento účel vytvořená. Můj recept nemusí fungovat všude, ale většinou funguje, jen jsem nepočítal s tím, že mi to Windows 10 podělají.

zekon
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Advance

Příspěvek od zekon » pon 11. led 2016 11:47:35

Já bych potřeboval řešit opačně. Nechci mít dementní fotku na volací obrazovce vůbec, natož přes celou, chci tam velké číslo a jméno volajícího. Číslo a jméno jsou od 4.1 rozsypaní mravenci a nejde vidět v rychlosti kdo volá. Nevíte někdo o nějakém řešení? Na A 2 bylo supr že se to dalo obejít softem, ale od 4 na tu volací obrazovku nemá nic vliv, jde to ze systému.

Druss81
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Příspěvek od Druss81 » pon 11. led 2016 14:55:07

A skúšal si alternatívu napr app Full screen caler a pod, určite tam bude možnosť nezobrazovat fotku ale zobraziť väčšie meno a číslo, respektive nejakú alternatívu z marketu pozrieť. Mne práve postačuje fotka, nemusím pozerať na meno a ani číslo a hneď viem že mi volá niekto cudzí, keď nevidím foto

zekon
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Advance

Příspěvek od zekon » úte 12. led 2016 8:50:37

Pár věcí jsem zkoušel. Vždy se přepne na originál volací obrazovku androidu (Pixel phone, True dialer apod). Narazil jsem na jedinou nadstavbu která přeblikne z toho origo, ale byl to děs a stejně to číslo nezměnilo. Zkusím teda ještě další.
Aspoň díky za tip.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“