Správa telefonuAplikace se neaktualizuji

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jtekken
Nové Androidě
Reputace: 0

Aplikace se neaktualizuji

Příspěvek od jtekken » pát 19. bře 2010 16:47:40

Ahoj, mam tento problem:
Aktualizoval jsem sveho HTC Magica od Vodafone na verzi se Sense Ui, vse je naprosto stabilni beha skvele nerestaruje se coz se drive delo asi kvuli nejake nekompatabilite Aplikaci (Open Home a nejaka dalsi aplikace)
Problem je ze jsem aplikace po updatu ROMKY obnovoval ze zalohy pomoci aplikace My Backup Pro. Aplikace bezi v pohode, ale uz vice jak mesic mi neprisla na zadnou z nich zadna aktualizace, coz podezrele, predtim byly upadty na dennim poradku.
Market mam nastaveny tak aby aktualizace vyhledval. Poradte mi prosim cim by to mohlo byt. Diky vse za rady.

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace se neaktualizuji

Příspěvek od Case » pát 19. bře 2010 18:05:25

Pokud aplikace obnovíš pomocí MyBackup Pro, tak se jejich instalace nezaznamená do databáze Marketu (protože je neinstaluješ přes Market) a tudíž na ně nikdy aktualizaci neuvidíš.

Řešení - neobnovovat aplikace pomocí MyBackup, ale instalovat je přímo z Marketu. Nebo doufat, že vyjde update s 2.1 (a že ho do telefonu dostaneš), jehož Market už umí sledovat aktualizace i u aplikací, které nejsou nainstalované přes Market. Nebo používat programy jako aTrackDog.

Autor tohoto vlákna
jtekken
Nové Androidě

Příspěvek od jtekken » pát 19. bře 2010 22:27:06

Diky za vycerpavajci odpoved. Jeste dotazek kdyz vsechno nataham z Marketu, "nespini" se system takovyma reinstalace jako treba Windows. Predchozi ROMKA mi prisle preplacana a nestabilni prave z toho duvodu. Diky!!

BeNiSh
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: lenovo IdeaPhone S750
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BeNiSh » úte 06. dub 2010 10:43:28

no nevim, mam 2.1-update1 a market jinudy nainstalovany aplikace nesleduje. nedavno jsem obnovoval aplikace po wipe pres ASTRO managera a market o nich nic nevi. ale jelikoz pouzivam aTrackDoga, tak staci vyckat na nejblizsi update aplikace a pak ho jen pres market zaktualizovat a od ty chvile uz o apk market vi a sleduje ji ;)
[ Mcz & T-M ] :: lenovo IdeaPhone S750 andreaROM-160130 @ 4.2.2 :: Verbatim 8GB μSDHC (c10)

GMKcz
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS2 + GTab 8.9
Twitter: http://www.twitter.com/GMKcz

Příspěvek od GMKcz » úte 06. dub 2010 11:32:35

ja pouzivam SuperHero 1.5 (2.1) a apk zalohovany pomoci MyBackup pripadne pres Android Commander se aktualizuji paradne! ;)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“