Správa telefonuLlama - přepínání profilů mimo Area

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ota.n
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Mini Pro a ZOPO ZP700
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z3C
Tablet: Ainol Novo 7 Flame

Llama - přepínání profilů mimo Area

Příspěvek od ota.n » pát 18. říj 2013 13:59:43

Už nějaký ten pátek používám Llama ale až nedávno mně párkrát vypekla - při opuštění definovaných Area se podle nadefinovaných pravidel přepne profil na "venku" (jas, hlasitost...) - potud vše OK, ale pokud ručně vypnu zvuky (přepnu na tichý režim) a následně dojde ke změně buňky (zpravidla díky pohybu) tak Llama přepne opět na ten profil "venku" (i když předtím byl taky "venku" ale s vypnutým zvukem) a tím pádem zruší ten vypnutý zvuk. Nějak nedokážu přijít na to jak tento stav ošetřit - aby to manuální vypnutí zvuku mělo prioritu, nebo aby se při změnách buněk nic nedělo. Dokonce mám pocit že když jsem s Llamou začínal tak to nedělalo.
Díky za případné nakopnutí.

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Llama - přepínání profilů mimo Area

Příspěvek od don_alex » ned 20. říj 2013 11:38:54

Muselo to delat. Logicky. Kdyz mas nadefinovany akce pri splneni urcite podminky a tyto akce mas aktivni, je jasne, ze to, co si nastavis rucne plati az do chvile, nez dojde ke splneni dalsi podminky, ktera vyvola dalsi akci.

Pokud nastaveni rucne menis jen docasne, musis pri tom i deaktivovat pravidla, ktera by Tve rucni nastaveni mohla nechtene zmenit. Pokud to nastaveni chces zmenit natrvalo, musis prenastavit samotna pravidla, nejen zmenit rucne profil..

@tablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
ota.n
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Mini Pro a ZOPO ZP700
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z3C
Tablet: Ainol Novo 7 Flame

Příspěvek od ota.n » pon 21. říj 2013 7:01:40

No tak jednoznačné to asi není (a asi jsem to nepopsal dost přesně) - proč by mělo docházet k nějakému přepínání když neexistuje žádná akce která by se vázala k podmínce "změna jedné buňky mimo definované area za jinou". Navíc pokud ručně zapnu v Lamě nějaký profil, tak zůstane aktivní tak dlouho dokud ho zase ručně nevypnu a je jedno kolikrát se buňka změní. To co je divné a co nechápu, je to, že když ručně přepnu mobil do stavu "ticho" (ne pomocí Llamy) tak se toto přepnutí Lamou vypne při následující změně buňky. No nic, budu si muset zvyknout že když chci dočasné ticho tak to musím aktivovat Lamou a ne systémově.

don_alex
Administrátor
Reputace: 380
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » čtv 24. říj 2013 11:15:55

Protože Llama neví, že jsi to přepnul ručně. A při změně buňky prostě znovu vykoná akci, která je na změnu buňky definována. Tím se potlačí Tvé ruční nastavení.

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“