Správa telefonuOffline hlasová schránka

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Tomy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SONY XPERIA P

Offline hlasová schránka

Příspěvek od Tomy » úte 14. led 2014 19:41:45

Ahoj,

telefonní hovory přes operátora jsou sice pohodlné, ale mají nevýhodu: Oba volající musí mít právě čas a být přítomní.

S těmi, kdo je zběhlejší v používání telefonu, komunikuji buď přes chat (Hangouts, Messenger...), nebo, a to je pohodlnější: Přes Voxer https://play.google.com/store/apps/deta ... oxer&hl=cs, který mohu používat buď jako vysílačku, což se hodně podobá klasickému hovoru, nebo zaslat audiozprávu a příjemce si jí poslechne až se mu to bude hodit, pak odpoví. Ovšem stále spousta lidí mi volá přes operátora a já většinou nejsem v té chvíli na příjmu, či mám tichý režim.

Sháním něco takovéhoto:
Chtěl bych aplikaci, která bude mít přístup k mým hovorům a po třeba 15 sec vyzvánění přijme automaticky hovor, řekne mým hlasem, že momentálně nejsem dostupný, a vyzve volajícího k zanecháním vzkazu. Tento vzkaz se mi uloží do telefonu a na notifikační liště se zobrazí upozornění o záznamu, který si budu moci přehrát.

Připadá mi to jako užitečný nástroj, který by už mohl existovat, proto se ptám, zda o něčem takovém víte.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“