Správa telefonuVzdalena plocha - displej mobilu na PC

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tuxmartin
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ZOPO Speed 7
Twitter: tuxmartin
Rom: ZOPO Original

Vzdalena plocha - displej mobilu na PC

Příspěvek od tuxmartin » čtv 16. led 2014 14:33:41

Ahoj,
potrebuju se z PC pripojit na telefon/tablet a videt co je na displeji. App jako AirDroid jsou pro me nepouzitelne. Ja chci na pc videt displej mobilu tak, jak je.

Zkousel TeamViewer QuickSupport a je temer nepouzitelny. Chce roota (to mi nevadi). Pri vzdalenem ovladani se obraz extremne seka.

Znate nejaky zpusob, jak na PC pres lokalni wifi zobrazit displej? Nepotrebuju interakci, pocitac bude pouze videt, co delam na mobilu.
Napadlo me pouzit droid VNC server. Ale VNC neni obzvlast pri rychlejsich pohybech uplne plynule.
Idelani by bylo vytvorit video stream obrazu na displeji a vysilat ho po wifi (neco na zpusob internetove tv). Exituje neco takoveho?

Kdybych nemusel mit roota, byl bych rad. Ale prekazka to neni.

Update:
Nasel jsem Splashtop 2 Remote Desktop a MyMobiler. Jdu testovat.

Alcatel One Touch Max -> Alcatel One Touch 302 -> Siemens A50 -> Siemens A55 -> Sony Ericsson K750i -> Samsung S5230 Star -> ZTE Skate -> HUAWEI Ascend Y300 -> Xiaomi Redmi 1S 8GB -> ZOPO Speed 7

SparrowCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia ZR
Mobil 2 / ROM: CUBOT X6

Re: Vzdalena plocha - displej mobilu na PC

Příspěvek od SparrowCZ » čtv 09. říj 2014 20:46:55

Ahoj, mam podobny problem, s tim rozdilem, ze potrebuji ovladat svuj telefon vzdalene ale ne na lokalni siti. Potrebuji jej ovladat nejlepe takovym zpusobem jako dokaze MyMobiler a jeste lepe pres webove rozhrani.
Nepotrebuji si cist SMSkz nebo Historii hovoru a pod.
Pouzivam svuj Wildfire jako IP kameru monitorujici garaz.
Je pripojen na sousedovu Wi-Fi v privatnim adresnim prostoru za jeho routerem bez verejne IP adresy.

Team Viewer neni vhodny (HTC Wildfire) to nerozjede :(

Uvitam tipy na Appku/y ktere by mi toto umoznily.

Dik moc
Jarda

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“