Správa telefonulink2sd - zkusil jsem už snad všechno a nefunguje

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Špek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG P500 - AOKP 4.1.2

link2sd - zkusil jsem už snad všechno a nefunguje

Příspěvek od Špek » sob 10. led 2015 11:58:47

Zdravím,

už to tu bylo mnohokrát řešeno, ale svůj problém jsem stále nevyřešil. Vytvořil jsem na SD kartě (8 GB, class 10) pomocí MiniTool Partition Wizard a posléze i prostřednictvím ClockworkMod_5.0.2.0_Recovery 2 oddíly, oba primární, jeden FAT32, druhý jsem postupně zkoušel ext2, ext3, ext4, FAT32, různé velikosti od 1 GB do 2,5 GB. Poté jsem vždy znova nainstaloval link2sd, přidělil programu práva superuser, ale vždy se nakonec objeví hláška "Připojovací skript nemůže být vytvořen". Pracoval jsem podle několika různých návodů, ale výsledek je pokaždé stejný. Telefon LG P500 (AOKP 4.1.2).

Máte s tím někdo zkušenost? Existuje nějaká funkční alternativa k link2sd?

Díky za odpověď!

MadMaxx
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000

Re: link2sd - zkusil jsem už snad všechno a nefunguje

Příspěvek od MadMaxx » ned 11. led 2015 12:09:19

Ahoj,

Do včerejška mi Link2sd fungoval v pohodě. Včera se mi ale odpojil druhý oddíl a už nejde připojit. Píše mi to stejnou hlášku jak Tobě. Všiml jsem si, že se aplikace zrovna včera aktualizovala, tak to možná bude tím. Bohužel se nemůžu na druhý oddíl dostat na PC, takže nevim jestli tam nějaký data jsou nebo ne. Nicméně první oddíl karty je v pohodě a je vidět, že druhý tam je taky.

Můj odhad je, že je to aplikací (proto zatím nechci mazat a znovu vytvářet druhý oddíl, abych nepřišel o data). Asi bych i v Tvém případě počkal, jestli nevydají opravu...
Max

MadMaxx
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000

Re: link2sd - zkusil jsem už snad všechno a nefunguje

Příspěvek od MadMaxx » stř 28. led 2015 10:09:02

Zdarec,

Nakonec jsem smazal oddíl, který byl Ext4, vytvořil nový Ext2 a vše funguje jak má ;-)
Max

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“