Správa telefonu(Lenovo) Security HD, Security, Secureit

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
CZJKP1
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SGS20 FE 5G
Mobil 2 / ROM: S7e, S5, S4 ....
Twitter: tak to nevedu
Tablet: Lenovo Yoga
Rom: Originální

(Lenovo) Security HD, Security, Secureit

Příspěvek od CZJKP1 » čtv 09. dub 2015 0:44:33

Zdravím Androiďáci,

nevím, jestli se to tu již někdě neřešilo ale není tu někdo, kdo by se orientoval a dokázal poradit v této problematice:

Na tabletu Lenovo Yoga 2 8" je předinstalovaná aplikace "Security HD", která se mi zamlouvá a tak bych ji chtěl do telefonu. Plní stejnou funkci jako "Clean Master" který býval kdysi dobrý, přehledný ale nyní samá reklama...

Na GP není, protože je to přímo SW Lenovo...

Googlil jsem na internetu a našel Lenovo Security 4.5.0.4854 z roku 2013, ta je sice k mému údivu dokonce i v češtine, ale neobsahuje "space cleanup" tedy skenování a následné čištění pozůstatků, dočasných souborů aj. ale pouze ukončování aplikací, a čištění ram, patrně...

Našel jsem verzi 6.2.2 na 4PDA ale pouze v ruštině a čínštině, to jsem nezkoušen ani instalovat,,,

Potom jsem vygoglil Lenovo Secureit, který vypadá úplně jinak, má mnohem víc funkcí a je nepřehledný...

Varianty s HD jsou asi určené primárně pro tablety, ale dokáže někdo potvrdit či vyvrátit?
Nevíte někdo o EN nebo CZ novější verzi, mimo toho, co už jsem sám vyhledal?
Nevíte, čím se liší Security od Secureit? Zda jsou to dvě různé aplikace vyvíjené zvlášt anebo se měnil název?

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: (Lenovo) Security HD, Security, Secureit

Příspěvek od Cleric » čtv 09. dub 2015 2:07:58

Potřebuješ root a pak třeba Titanium backup aby jsi danou aplikaci mohl vytáhnout. Zda bude fungovat v telefonu, to ti nepovím.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“