Správa telefonuZesilující se vyzvánění

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mr.Voza
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini
Tablet: Ainol Novo 10 Hero

Zesilující se vyzvánění

Příspěvek od Mr.Voza » pát 16. zář 2016 14:39:23

Ahoj všem,

Dostal jsem v práci novej telefon - Vodafone Smart Speed 6. Bojuju s nastavením zesilujícího se vyzvánění.

Na svým soukromým telefonu - Samsung Galaxy S3 mini mám nainstalovanou appku Increasing Ring, kde se dá nastavit "při příchozím hovoru zesilovat postupně vyzvánění od aktuálně nastavený hlasitosti v telefonu až po úroveň nastavenou v aplikaci". V reálu mám teda aktuálně nastavenou hlasitost příchozích hovorů na volume 1 a maximální hlasitost v Increasing ring na volume 7. Když mě někdo volá, tak se vyzválení postupně zesiluje od volume 1 do volume 7. Příchozích SMS se tohle netýká, protože Samsung má hlasitost příchozího hovoru a SMS zvlášť - SMS mám teda na volume 7.

Na tomhle novým Vodafonu Smart Speed 6 mám ale problém, protože má hlasitost příchozích hovorů a SMS dohromady. Když teda stajně jako na Samsungu nastavím v telefonu hlasitost příchozího hovoru na volume 1 a v aplikaci Increasing ring maximální volume 7, tak je při příchozím hovoru všechno OK - hlasitost zvonění se zesiluje od 1 do 7. Ale SMSky mě pípaj jenom na volume 1, takže vůbec nevím, když nějaká příjde. A zase naopak, kdž nastavím hlasitost hovorů a SMS na vyšší volume, abych slyšel SMSky, tak při příchozím hovoru telefon hned řve jak protrženej, což mě vadí.

Dokážete někdo poradit nějakou appku, která by tohle vyřešila? Stačilo by něco, kde by bylo možný nastavit hlasitost příchozích hovorů od volume min do volume max a to nezávisle na akruálním nastavení hlasitosti v telefonu. Nebo někoho napadá, jak to vyřešit jinak?

Potřebuju, aby se při příchozím hovoru vyzvánění zesilovalo, ale SMSky pípaly na max volume.

Předem díky za jakoukoliv radu.

HTC Wildfire S - můj první Android. Buďte prosím k mým lamerskym dotazům schovívaví - teprve se s tím učím :oops:
Samsung Galaxy S3 mini - už by to skoro chtělo něco novýho ;-)
Lenovo K5 Plus - už teď toho lituju :x

Papooch
Androiďák!
Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Zesilující se vyzvánění

Příspěvek od Papooch » sob 17. zář 2016 22:51:25

Můžes zkusti appku Volume Controll https://play.google.com/store/apps/deta ... ersistfree,
ale bojím se, že pokud je hlasitost vyzvánění linknutá přímo v systému, bez rootu a patřičnýho xposed modulu to nepůjde (Ringer and Notification Volume Unlink; což je asi mimo hru, když je to firemní telefon).

EDIT: Možná tohle by mohlo pomoct: ICS+ Enhanced Ringer Ctl Trial https://play.google.com/store/apps/deta ... olumetrial" onclick="window.open(this.href);return false;
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Autor tohoto vlákna
Mr.Voza
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini
Tablet: Ainol Novo 10 Hero

Re: Zesilující se vyzvánění

Příspěvek od Mr.Voza » úte 27. zář 2016 6:20:53

Tak nakonec vyřešeno appkou Phone ring control, která nechává hlasitost příchozí SMS na úrovni nastavený v telefonu a jenom upraví hlasitost příchozího hovoru. V telefonu mám teda nastaveno volume na max, SMS pak pípá hlasitě a u příchozího hovoru mám v appce nastavený zesilující vyzvánění od volume 1 do volume max.
https://play.google.com/store/apps/deta ... gcallsound" onclick="window.open(this.href);return false;
HTC Wildfire S - můj první Android. Buďte prosím k mým lamerskym dotazům schovívaví - teprve se s tím učím :oops:
Samsung Galaxy S3 mini - už by to skoro chtělo něco novýho ;-)
Lenovo K5 Plus - už teď toho lituju :x

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“