Správa telefonuAccuBattery

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
StormROOT
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Gsmart Rey R3 - Android 4.1.1
Tablet: NVIDIA SHIELD Tablet K1 - Android 6.0

AccuBattery

Příspěvek od StormROOT » ned 15. led 2017 17:59:40

Zdravim lidi,
chtel bych jsem se tu Vas zeptat na nazor app AccuBattery. Jako jestli ma smysl si ji instalovat, myslim ze to neni spatna vec. Obvzlast ten alarm pro upozorneni, kdy je baterie nabita na kapacitu, kterou jsem si nastavil. Vcetne statistik apod... Diky za nazory. ;)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: AccuBattery

Příspěvek od ludekbrno » ned 15. led 2017 20:20:03

Je to stejná pitomost, jako čističe a antiviry. Užitná hodnota je čistá nula a naopak spíš způsobují problémy.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
StormROOT
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Gsmart Rey R3 - Android 4.1.1
Tablet: NVIDIA SHIELD Tablet K1 - Android 6.0

Příspěvek od StormROOT » ned 15. led 2017 21:46:25

Zdravim,
díky, spíš hledám appku, která by mi hlídala kapacitu, když nabijim. Pochybuji, že nějaká app bude umět plně vypnout proces nabijeni. Ale alespoň nějakou app, ktera by mě jen upozornila. Chtěl bych tak dosáhnout vyšší životností baterie.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » ned 15. led 2017 22:06:03

Nesmysl. Životnost baterie tím nijak neprodloužíš, protože když nebudeš nabíjet do plna, budeš muset nabíjet častěji. Fakt, nevymýšlej hlouposti ;) Jinak ne, appka opravdu nemůže nijak ovlivnit nabíjení, to je řízeno hardwarově. Každopádně je to ale fakt blbost. Nabíjej v klidu doplna a čím častěji bude baterie blízko plnému nabití, tím déle ti vydrží.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“