Správa telefonuKontakty a informace

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Rezen
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 500

Kontakty a informace

Příspěvek od Rezen » pon 11. říj 2010 21:43:39

Ahoj, mozna jsem nestastnk, ale potrebuji radu k zakladni veci. mam Samsung Spica, 1.5 Android. U kontaktu, at se divam jak se divam, nlze pridavat narozeniny, popr. vyznamne dny? nebo je to nejak provazane s kalendarem? Laboruji s tim uz nejakou dobu a nejsem schopen nic najit. Pls help, da se bez dlasich widgetu ci aplikaci toto udelat?

**Vazne se nenajde nikdo, kdo by me tedy aspon rekl, jaky jsem osel a ze to jde uplne jednodusse? Nebo to nejde?

ouky
Nové Androidě

Re: Kontakty a informace

Příspěvek od ouky » čtv 28. říj 2010 12:56:31

zdarec,

asi tě moc nepotěším. Prý to nelze. Taky mi to na mojí X10 s androidem 1.6 nejde, není na to kolonka. Ale vyšší verze prý snad už jo.

Je to fakt vopruz, páč jsem to měl už na prastaré nokii a importem kontaktů sem do xperie jsem o tyto informace přišel (dal jsem si to pro jistotu do poznámky, naštěstí).

Ale mám pro tebe řešení částečné. Pokud používáš synchronizaci s google. Tam v kontaktech narozky a výročí přidat bez problémů jdou. Pak tam někde v nějakým nastavení nastavíš, aby se ti tyhlety položky překlápěli do dates and birthday calendar. No a když pak synchronizuješ kontakty a kalendáře google s mobilem, tak se ti ty narozky aspoň překlopí do kalendáře...

xdvojak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: MM 2.1

Re: Kontakty a informace

Příspěvek od xdvojak » pon 15. lis 2010 9:14:22

Moc Vas nepotesim, nelze to ani na verzich 2.0 ani 2.1.
Jedina moznost je pres google ucet,a pridat(upravit) tam.

@telefon    

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“