Správa telefonuJak vypnout instalaci aplikaci z GooglePlay pres mobilni data??

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PetrR
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: S GN2

Jak vypnout instalaci aplikaci z GooglePlay pres mobilni data??

Příspěvek od PetrR » čtv 15. čer 2017 19:04:58

Zdravim spoludiskutujici,

narazil jsem na problém, který nevim jak vypnout. Jednou jsem ještě ve starsi verzi GP zapnul, ze aplikace je mozne stahovt a instalovat i přes mobilni data. A mel jsem za to, ze jsem to pak vypnul. Dnes jsem přes PC a přes GP na pocitaci dal instalovat aplikaci. Driv když jsem to mel zapnute jen přes wifi tak se aplikace nainstalovala az byl mobil pripojeny k wifi. Ted jsem, ale zjistil, ze se mi aplikace stahuje a instaluje i přes mobilni data. coz nechci. ale jak v GP hledam jak hledam tak tu volbu co tam byla, ze instalovat aplikace jen přes wifi nemuzu zaboha najit. nevi někdo prosim jak to vypnout aby se mi neinstalovaly app přes mobilni data, ale jen přes wifi?

Diky předem

PetrR

king555
Stálý androiďák
Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: Galaxy A8 2018
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1"/LineageOS
Tablet 2 / ROM: Alldocube M5S 10.1"

Re: Jak vypnout instalaci aplikaci z GooglePlay pres mobilni data??

Příspěvek od king555 » čtv 15. čer 2017 20:26:17

Ta moznost (automakky aktualizovat app len cez wifi) v Google play ( verz. 7.9.32.Q....) stale je:

Google Play
Nastavenia->Aktualizacie aplikacii
3 moznosti:
- neaktualizovat automaticky
- kedykolvek
- automaticky len cez wifi

Niektore android zariadenia (napr. android tv box} poslednu moznost nemaju - neumoznuju mobilne pripojenie :D
Xiaomi Amazfit Bip

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“