Správa telefonuVibrace

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
koudelka
Nové Androidě
Reputace: 0

Vibrace

Příspěvek od koudelka » stř 13. říj 2010 13:50:49

Zdravim,
mozna mi nekde neco uniklo, ale neprisel jsem na to jak zapnout/vypnout vibrace u profilu aniz bych je nemusel vypinat v systemu.
Jde mi o navoleni rezimu kdy budou vypnuty vibrace a zvuk SMS, ale zvoneni bude slyset. Takovy nocni rezim, kdy nepotrebuju slyset SMS (mam upozorneni na maily), ale zvoneni potrebuji. A vibrace me bohuzel vzbudi:-( Tohoto jsem zatim s zadnou aplikaci nedosahl:-(
Nevi nekdo o necem kde to ma vyzkousene?
Diky

ovi
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 11 pro max

Re: Vibrace

Příspěvek od ovi » stř 13. říj 2010 20:13:03

Ahoj,
zkus si z marketu stáhnout Timeriffic, tady je spousta nastavení, kde si navolíš přesně časový úsek pro jednotlivé dny a k nim si zvolíš, jak se má tlf zachovat a co spustit.
Snad Ti rada pomůže

Autor tohoto vlákna
koudelka
Nové Androidě

Příspěvek od koudelka » stř 13. říj 2010 21:43:59

Tak jsem to nakonec vyresil aplikaci Quick Profiles. Ve verzi zdarma bohuzel nejsou widgety a ikonky, coz ale nebrani pouzivani, jen prepinani profilu je par kliknuti navic. Daji se vypnout vibrace a nastavit uroven vsech tonu. Problem je Android budik, ktery pouziva zvuk notifikace. Takze kdyz jsem vypnul upozorneni SMS, budik byl bez zvuku. Takze jsem doinstaloval Alarm Clock Plus. Jde v nem nastavit kazdy detail, vc barvy pisma a animace.
Takze po 14ti dnech laborovani a kombinovani se vysledek konecne dostavil. Muzu rozhodne doporucit. V teto kombinaci to nema chybu.

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » čtv 14. říj 2010 5:07:52

koudelka píše:Takze po 14ti dnech laborovani a kombinovani se vysledek konecne dostavil. Muzu rozhodne doporucit. V teto kombinaci to nema chybu.
:shock: Ty žiješ v nějaké jiné časové dimenzi?
Odpoledne se ptáš jak vyřešit vibrace a ještě tentýž den večer nám tady sděluješ, že po 14-ti dnech laborování jsi to vyřešil :shock: .
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
koudelka
Nové Androidě

Příspěvek od koudelka » čtv 14. říj 2010 15:31:34

:-)
to opravdu ne. Ale HTC mam tri tydny a od zacatku jsem s tim zapasil. Kdyz uz jsem temer propadl skepsi dal jsem dotaz a zaroven to zkousel dal. A vecer shodou okolnosti jsem na to konecne prisel.
Potvrdilo se mi stare dobre "odpovim si sam, odpovim si nejlip" :-)
Ted uz jen vyresit aby mi to necvrdlikalo do ucha kdyz mi prijde SMS a zrovna telefonuji.
Nevi nahodou nekdo?

Dweep
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Dweep » pát 03. pro 2010 13:35:10

Ja bych tohle vlakno rad obnovil. Stejne jako autor mam nofitikace z emailu a nechci, aby me v noci budily, ale chci, aby me vnoci vzbudily vibrace volani, pokdu mi volaji z prace. Tedy nezajima me zvoneni (audia), ale vibrace a hlavne oddeleni vibraci volani a SMS. Pouzivam Setting Profiles i Quick profiles ale ani jedna aplikace nenabizi oddeleni. Bud vibruji obe notifikace, nebo ani jedna. SettingProfiles se tvari ze to podporuje, ale bohuzel tomu tak v praxi neni. Quick profiles to vlastne ani nepodporuji.
NEmate nekdo nejaky typ ?

Edit = jeste jsem zkusil velmi propracovany PhoneWeaver ktery opet nabizi ruzne nastaveni zvuku i vibraci jak pro volani, tak pro ostatni notifikace, lec v praxi to nefunguje :/

edit2 vyreseno v http://androidforum.cz/topic7301.html
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“