Správa telefonuPlay-stop-play pri pripojeni, odpojeni BT zarizeni.

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Play-stop-play pri pripojeni, odpojeni BT zarizeni.

Příspěvek od sinco » ned 09. črc 2017 6:58:33

Mam v aute nabijecku do autozapalovace co ma BT a FM transmitter od Xiaomi. V obsluzne app jde nastavit spusteni app. Kdyz jsem pouzival Spotify tak se apka spustila a vetsinou i play. Po vypnuti nabijecky se prehravani zastavilo. Po zapnuti nabijecky se opet spustilo prehravani hudby. Zamenil jsem Spotify za aplikaci CZ Radio. A tady zacal problem. Spusteni aplikace a play pri aktivaci autozapalovace nefunguje. No budiz. Ale co je obtezujici tak po odpojeni nabijecky se prepne zvuk na hlasity repro v telefonu. A tak kdyz vystoupim z auta tak se rozehraje telefon a nez to vypnu tak me to chvilku trva. Rad bych nejakou aplikaci kde bych nastavil zarizeni BT a ta apka by umela podle toho zda je ci neni zapnuty onen BT HW spustila nebo alespon zastavila prehravani hudby v CZ radio aplikaci. Diky

Edit: Tak jsem vyzkousel app Bluetooth connect & Play jenze v seznamu app neni CZ radio. Dalsi pokus Automatelt pro. App umi spustit app aqle uz neni v nabidce app ukonceni aplikace. Tak ted hledam nejakou app ktera by umela shodit CZ Radio. V Automatelt jde vytvorit pravidlo po odpojeni BT zarizeni vypnout reproduktor ale nefunguje to na Samsung galaxy S7.
Za dalsi macrodroid. ani tady jsem neuspel. Polozku vypnout aplikaci jsem v seznamu nenasel.

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“