Správa telefonuVypnutí adapt. nast. jasu při spuštění aplikace

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Vypnutí adapt. nast. jasu při spuštění aplikace

Příspěvek od sinco » pát 08. čer 2018 15:15:34

Používám adaptivní-automatické nastavení jasu. Pokud spustím navigaci známená to že za slunného dne je jas během navigace na max. Což není dobré pro Amoled displej a ani potřebné. Hledám i placenou aplikací která by uměla změnit jas z maxima na mnou nastavenou hodnotu a od této hodnoty byl funkční adaptivní jas. Abych nemusel do nastavení jasu zasahovat když se začne blížit večer. A po vypnutí navigace se nastavení jasu vratilo do puvodního stavu regulace.
Jako poslední možnost i manualně přes widget Děkuji za tip.
Android 7, SGS7

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Lubis
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Xperia Z3 compact
Mobil 2 / ROM: SE Xperia Neo/Zelly Cream
Rom: Zelly Cream

Re: Vypnutí adapt. nast. jasu při spuštění aplikace

Příspěvek od Lubis » pát 08. čer 2018 17:52:17

Automate It

marYan77
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S7 edge

Příspěvek od marYan77 » sob 09. čer 2018 8:54:54

Neviem ake navigacie pouzivas, ale mne waze ani Sygic jas naplno nenastavuju pri navigacii a teda ani po ukončení navigacie nemusim prestavit jas z max na nizsiu hodnotu

­    

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pon 11. čer 2018 7:52:07

Pokud nemám adaptivní jas zapnuty tak navi respektuje uroven jasu co mám nastaveno. Kdyz je adaptivní jas zapnuty tak je jas řízen os a tady už jde jas v navi na max pokud svítí moc sluníčko. U SGS je u linky podsvitu na pravé straně tak půl cm červenáa barva, kdyz svíti moc slunce tak to tam vyběhne. Pak je i na slunci vidět na displej. Jenže je dobré to použít s rozumem. A u navi waze jsou statické prvky a nejen u waze. Za hodinu provozu v autě kdy svíti ostré slunce by mohl nastat vážný problem u amoled.
Automateit jsem nainstaloval a nastavil. Mám nastaveno pravidlo u navi že při spuštěni se zruší adaptivní jas a nastaví se co jsem nastavil v pravidle. Po ukončení navi se zapne adaptivní jas. Dobrý do okamžiku kdy je podvečer a nastavení jasu je v tento čas už moc. Přidal jsem pravidlo zapnuti automatiky na 18 hodinu. Ale stejně je ten čas jen orientační a jinak to může být v červnu a jinak v řijnu. Z mého problému plyne že by se spíše hodila app která když zapnu navi ponechá zapnuto adaptivní jas ale max hodnota by byla na např. 65 procentech. No a když se bude blížit tma tak zafunguje adaptivní jas s regulací intenzity podsvícení.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“