Sony Xperia Tipo - Obecná diskuzesony xperia tipo- gesto/ wipe

Odpovědět
dnttr
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 31. říj 2015 21:07:22
Typ mobilu / ROM: samsung gs 5300
Mobil 2 / ROM: sony xperia tipo

sony xperia tipo- gesto/ wipe

Příspěvek od dnttr »

Zdravim, potreboval bych pomoct, aby jste si nemysleli jak uz to v techto pripadech byva ze jsem nrjaka corka tak vam popisu vse. Bratr mi dal svuj mobil sony xperia tipo, jenze mi k nemu nerekl gesto, v tu chvili kdyz jsem si ho od nej bral me nenapadlo se ho na to zeptat, nybrz az doma, kde jsem to zjistil a uz na to bylo pozde nebot jsem se ho zrovna na to nrmel jak zeptat. A tak jsem zkusil telefon otevrit pomoci dalsi moznosti tj. Odpovedet na otazku ci udaje google play. Otazka misto narozeni samozrejme nefungovala nebot tam napsal nejakej mismos pismen. Kdyz jsem ho druhy den videl a on mi dal ono potrebne gesto, uz neslo vyjet z5 na obtazovku kde se gesto zadava a nejde tam doted, je na vyber pouze moznost otazky ci uctu google, jenze i kdyz do mobilu dam sim s internetem tak se do uctu google play prihlasit pres telefon nekde, respektive pise ze jmeno ci heslo je spatne, ale kdyz na netu podivam na ucet google tak ten telefon v uctu prihlasenej je... Tak a ted vas prosim o radu, zda vite jak se dela wipe telefonu, nebo pri nejlepsim jak se dostat zpet na obrazovku s gestem nebot gesto uz vim, nebo jestli mate rjakou jinou radu tak sem s ni. Dekuji mockrat.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: sony xperia tipo- gesto/ wipe

Příspěvek od LivArt »

Hard reset přes fci Opravit v PC Companionu.
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Tipo - Obecná diskuze“