Klávesnice, myši a podobněGamepad Handjoy Npro za pomoci podpůrných aplikací.

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
gigacunga
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Aligator S4050DUO Verze Systemu 4.4.2 Jadro 3.0.8+

Gamepad Handjoy Npro za pomoci podpůrných aplikací.

Příspěvek od gigacunga » pát 15. bře 2019 10:54:51

Dobrý den.

Koupil jsem si bluetooth gamepad pro android. Klasický Gen X3 a a roztahovací Handjoy Npro, který se v telefonu zobrazuje jako HJ Npro2 0E2.

Handjoy Npro s vlastní podpůrnou aplikací pro mapování. Navíc vytváří dupli aplikace.
Handjoy Npro na telefonu Galaxy J5 2016. Nerozjel mi Crusader oc Light. Jejich vlastní aplikace je úplná čínská prasárna, spousta podmínek a povolování. Nevím ani jak přesně to nastavit. S Gen X3 v pořadku.
---------
Na Xiaomi jsem chtěl rozjet batlegroundy za pomoci Npro, Pubg Timi, Pubg anglickou. Pubg Timi čína, bez jejich aplikace s názvem Handjoy ani ťuka. Plná povolování, a jen tak Vás nepustí přes Wechat. Musí se přes Wechat na tomtýž telefonu požádat v aplikaci Wechat o povolení přes funkci Add friends, ( v app Wechat v Add Friends se vyhledá HANDJOY), musí se dát follow na nějakýho maníka, který vytvořil aplikaci Handjoy. Po zapnutí Pubg Timi na prvním a při přihlašování přes Wechat vyskočí další obrazovka pro skenování. Připravte si druhý telefon s nainstalovaným Wechatem, třeba i s jinou registrací. Druhým telefonem oskenujte kód na tom prvním a telefon Vás připojí na prvním telefonu rovnou do hry na nový účet.
Mapování s app handjoy na Pubg Marching. Vytvořené tlačítka se nesmí položit přímo na tkačítka ze hry, musí být asi 5 mikimetrů od zdroje tkačítek a mezi jihozápadem na osmi hodinách. Nelze kombovat na L2+R2.

Xiaomi, Npro za použití aplikace na angkické Pubg. Vykopává mě to z přihlášení na Facebook i z hosta.
-
Npro za použití aplikace Octopus a Pubg.
Octopus mě na anglické Pubg nepusti k vůli bannu.

Aligator S4050DUO
Verze Systemu 4.4.2
Verze Jadra 3.0.8+

Odpovědět

Zpět na „Klávesnice, myši a podobně“