Vodafone 845Náhradní baterie

ROM/FW | Rooting | Obrázek rss této sekce
Vodafone 845 v katalogu mobilů

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Milan2
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 24. led 2011 14:48:32
Typ mobilu / ROM: CUBE1 G503
Bydliště: Šumperk

Náhradní baterie

Příspěvek od Milan2 »

Měl bych dotaz kde koupit náhradní baterii k Vodafone 845. Děkuji
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od MrPedro »

Zeby treba Vodafone?
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
cipx
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 18. srp 2010 11:36:04

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od cipx »

tak já se ptal ve vodafone a nemají ji nikde na prodejně,dali mí číslo na britex(kladno).."prý je mají"...pak jsem našel ješte baterku na ebay ale s nižší kapacitou (1050mAh) na ideos...je kompatibilní cena cca 200kč ....tak nějak nechápu servis vodafonu..nemají ani základní příslušenství...fuj hnuj!!!!! :twisted:
[ROM] G300-CM11 nightly
Milan2
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 24. led 2011 14:48:32
Typ mobilu / ROM: CUBE1 G503
Bydliště: Šumperk

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od Milan2 »

díky, já to právě taky zjišťoval na VF a nemají. Na žádném e-shopu jsem ji zatím neobjevil, proto jsem dal dotaz sem...
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od MrPedro »

.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
cipx
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 18. srp 2010 11:36:04

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od cipx »

nojo ale :
odkaz 1., 479 kč +136 dobírka
2., 290 kč + pošta...cca 5 euro (123 kč)
3., 236 kč + pošta dhl tak 20 dolarů.....dopryva zdarma při nákupu 99 a více dolarů


Jak jsem psal na ebay se dá koupit Huawei HB4J1 na ideos kapacita 1050 za 165 kč i s poštovným...boužel kdo máte zkušenosti s ebay musíte potvrdit ,že ne vždy jsou 100% kvality.Asi jednu koupím na test ..... :D
[ROM] G300-CM11 nightly
Ondrass
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: stř 11. kvě 2011 19:36:07
Typ mobilu / ROM: 1+2 1+1 Galaxy SIII HTC One V Wildfire S VF 845
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od Ondrass »

Milan2 píše:díky, já to právě taky zjišťoval na VF a nemají. Na žádném e-shopu jsem ji zatím neobjevil, proto jsem dal dotaz sem...
Společnost Britex, která zajišťuje servis pro Vodafone je schopna zajistit náhradní baterii za 225,- Kč. Problémem je, že si pro ní musíte do Kladna dojet. Zjistil jsem to po urgenci Vodafonu a této společnosti. Zároveň tam lze zakoupit originální handsfree.
cipx
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 18. srp 2010 11:36:04

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od cipx »

No právě mě nejvíc naštvala ta podpora ze strany vodafonu k svým zařízením!!!!! Prostě humus a ostuda hamba :evil: lidi si mají pokoutně jezdit někam do Kladna pro baterku za 225 kč + doprava třeba z brna za cca 550 kč ....díky nechci .....přitom do kladna na reklamaci vodafone posílá telefony prakticky každý týden( kurýr jim to sváží z prodejen) ..tak proč prostě nejde udělat u nich objednávka na baterii do jejich telefonu???? oni přece neprodávají HUAWEI , ale Vodafone 845 :DD - poslední dobu jsem hodně z vodafonu zklamanej ...ano je ještě pořád nejlevnější z trojky ,ale kvalita služeb a nabídky zařízení šla rapidně dolů a myslím ,že lépe nebude...určitě už nikdy telefon pod značkou vodafonu nebo s jejich castumem

jinak k těm bateriím z ebay- já tam před 2-měsíci koupil HUAWEI HB4J1 s nabíječkou ,je to baterie do ideosu s Capacitou : 1050mAh (3.9Wh) ...výdrž cca 6- 8 hodin v zatížení (wifi internet, hudba přes bluetooth a hraní si na marketu (stahování aktualizací) . Co se týká nabíječky tak ta je skvělá (pozor nemá vlastní napájení -používám originál nabíječku, ale má svoji kontrolu nabíjení) a nabíjení je pomalejší nez v telefonu(ma nížší výkon) baterii 1050mAh mám spíše jako záchranu v situacích jako je aktivní používání gps bez možnosti dobít mobil ;)
[ROM] G300-CM11 nightly
Docent
Androiďák!
Příspěvky: 333
Registrován: stř 10. lis 2010 12:06:50
Typ mobilu / ROM: bosch

Re: Náhradní baterie

Příspěvek od Docent »

cipx píše:Jak jsem psal na ebay se dá koupit Huawei HB4J1 na ideos kapacita 1050 za 165 kč i s poštovným...boužel kdo máte zkušenosti s ebay musíte potvrdit ,že ne vždy jsou 100% kvality.
Mám z eBay 2 baterky na Dell Axim x51v a naprosto bez problémů... První vydržela přes dva roky, druhou už mám skoro 3.
Odpovědět

Zpět na „Vodafone 845“