Alcatel 997D - obecná diskuzeAlcatel OT 4027D - znovaopakujúci sa bootloop

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
bigvictorio
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. kvě 2017 16:39:59
Typ mobilu / ROM: Alcatel onetouch 4027D

Alcatel OT 4027D - znovaopakujúci sa bootloop

Příspěvek od bigvictorio »

Čaute,
mám taký problém. Ide o to že asi pred dvomi rokmi som kúpil low-end mobil (asi za 80 eur) Alcatel OT 4027D. Po pol roku sa mi stal bootloop(išiel som ho reklamovať) a po dobu dvoch rokov som mal bootloop asi 3x. Problém je. Vypršala mi záruka a znovu sa mi mobil bootloop-ol. Na youtube som videl ako týpek radí stiahnuť "Alcatel upgrade manager" (program pre počítače s tým zmyslom že pripojíte váš bootloopnutý mobil, alcatel upgrade manager si stiahne do počítača najnovší dostupný firmware pre váš mobil a následne ho naflashuje do mobilu. Automatický systém asi 5min to trvá.) Naflashoval som ten mobil cez ten program a asi 2 týždne fungoval. Po dvoch týždňoch sa mi sekol (normálne som ho používal a sekol sa) asi 10 min som počkal, nereagoval tak som vytiahol batériu a bootloop bol na svete. A od tohoto incidentu mi znova naflashovaný mobil vydrží max pár dní a potom zase bootloop. Mám ten mobil skúsiť flashnut cez nejaký flash tool pre mobily? Oplatí sa mi to dať do nejakého autorizovaného servisu alebo tam urobia tiež to čo som robil ja? Oplatí sa mi do toho mobilu investovať ešte peniaze? Poprípadne koľko by to tak mohlo stáť?


//Ak som tento topic zle zaradil tak sa ospravedlňujem. Nevedel som kam ho mám dať :D //

Ďakujem a prajem pekný zbytok dňa.
Odpovědět

Zpět na „Alcatel 997D - obecná diskuze“